загрузка...
СЕКС     |     Сексуальне байдужість. Чому жінки бувають фригідними?

Сексуальні фантазії чоловіків і жінок

Думаєте, сексуальні фантазії - доля стурбованих підлітків, чоловіків, яким біс у ребро ... і легковажних жінок? Сексуальні фантазії чоловіків і жінок - це хибно, не здорово і не красиво? Жіночий журнал NashaKrasa поспішає розвінчати цей міф, шкоду якого для нормального сприйняття і усвідомлення себе самого очевидний!


У рубриці Основний інстинкт: мистецтво флірту, правила флірту, флірт з чоловіком


Секс! Секс! Секс!

Коли-то обговорення теми сексуальних стосунків чоловіка й жінки привселюдно було революційним, потім новизна і гострота вільного обговорення стерлася, але нікуди не зник інтерес всіх поколінь до даного питання.

До цих пір бабусі, які знають секрети приворот-відворотів, не втомлюються повторювати про важливість «постільних» питань для збереження сім'ї, та й за всю історію існування «людей розумних» були вже неодноразово доведені вченими користь і особливе положення сексуальних відносин для сучасної людини. Сьогодні науку цікавлять питання збереження «свіжості» сексуальних вражень, стабільності сексуальних відносин між партнерами.Особливо позначений питання про сексуальних фантазіях чоловіків і сексуальних фантазіях жінок ...

Ох, вже скільки тут накопичилося питань і теорій! Чи мають сексуальні фантазії чоловіків і жінок загальне, чим відрізняються? Що це: фізіологічна патологія, психічне порушення, компенсація чи «помилкова підміна» інших відносин чи все-таки це інстинктивна, природна потреба людей? До чого можуть призвести сексуальні фантазії чоловіків і сексуальні фантазії жінок? Наскільки морально або аморально фантазувати таким чином?

Цікаво, що чим би не закінчувалися наукові пошуки, відповіді на них очевидні навіть самому простому обивателю: «Ну, як без цього?» І, саме головне, вони не змінюються від того, скільки б сенсацій, публікаційних викриттів, заяв не було б зроблено .

сексуальные фантазии мужчин

Відмінності сексуальних фантазій чоловіків від сексуальних фантазій жінокЯк зазначають психологи, відмінності полягають в принципово різних:
- Сценаріях плотських утіх,
- Відносин, поглядів і оцінок сексуальних фантазій чоловіків і жінок «зі сторони»,
- Наслідки.

Прийнято вважати, що жінки менше мріють і представляють сексуальних сцен, ніж чоловіки. Проте це не говорить про те, що вони зовсім цього не роблять. Як правило, у своїх поданнях жінка «грає» якусь роль: жертви, дружини падишаха, випадкової попутниці і т.д. Їх фантазії залишаються фантазіями, жінок цілком влаштовує віртуальний характер своїх мрій: вони «не стурбовані» обов'язковою втіленням своїх бачень. Що не скажеш про чоловічих сексуальних фантазіях, для яких бажання зробити реальними багато що «з голови» присутня у великій мірі.

Жінка фантазує? Це чудово! Це означає, що вона психологічно готова до того, що сексуальні відносини, як і будь-які стосунки, перебувають у процесі розвитку! Перед вами не пуританкою, але й не розпусниця. Цікаво, що жінки не афішують свої фантазії, тому що, скільки б не говорили про «ліберальності» сучасного суспільства в цьому питанні, воно вітає збереження пристойності, міру від жінок.

З іншого боку, сексуальні фантазії чоловіків виглядають багатше в плані причин самого процесу. Тут дослідники наводять велику класифікацію фантазій, що пояснює тонкощі «сексуального фантанірованія» чоловіків. Так, розрізняють природні, вже спочатку закладені в чоловіче свідомість сексуальні образи, і придбані.Природні сексуальні фантазії чоловіків стають йому доступними в міру надходження нової інформації, психічного і фізичного дозрівання, а також потрібної ситуації. Тоді, як придбані, у свою чергу, теж можуть ділитися на ситуаційні (на основі свого особистого досвіду) і запозичені (з різних джерел). Цікаво, що така теорія з умовним поділом сексуальних фантазій по групах користується популярністю і для багатьох служить «виправдувальним поясненням» полігамності чоловіків. Усе це змушує задуматися, чому немає такого ж детального дослідження сексуальних фантазій жінок?

сексуальные фантазии женщин

Багато сексуальні фантазії чоловіків можуть розповісти про його характер, про відносини з начальством на його роботі (секс з дружиною або секретаркою начальника), тоді як сексуальні фантазії жінки - говорять в основному про готовність придбання нового сексуального досвіду: нова поза, техніка і т.д .


Секс у голові - проекція здорових сексуальних стосунків у сім'ї або навіщо це треба? Те, що фантазії є у всіх сімейних пар, що не підлягає обговоренню. Навіть найбільш благополучні в інтимному плані, духовної близькості подружжя можуть роками виношувати заповітні образи. Разом з цим такі мрії можуть реалізовуватися, «апробувати» без обмежень безпосередньо в сім'ї, для цього не обов'язково вдаватися до зрад. Мати таку можливість «виплеснути» свою сексуальну фантазію може не кожен чоловік або дружина, а тільки ті, у кого рівень довіри і - Увага! - Любові дуже високий. Тому сексуальні фантазії чоловіків і жінок, ступінь їх «реалізованості» зі своїм партнером стають не тільки добрим каталізатором відносин, але й свідченням їх зрілості.

Тетяна Сінотова
Жіночий журнал NashaKrasa