загрузка...
СЕКС     |     Скільки сексу - занадто мало?

Серіали дивитися не можна вимкнути. Де ставимо кому?

Зараз серіалами, презирливо так називають нескінченні мильно-рильной історії, які не мають ніякого відношення ні до художніх творів, ні до кінофільмів, та й взагалі не зрозуміло, що це таке лавиною виплеснулося на екрани наших телевізорів. Гра акторів - просто огидна, сюжету немає апріорі, всі перипетії головних персонажів висмоктані з пальця і навіть віддалено не нагадують реальне життя. Але, тим не менше, хтось все-таки дивиться ці нескінченні історії про циган, олігархів і красивих жінок, що потрапили в некрасиві історії.


Ефект серіалу, дуже схожий на ефект насіння, це коли починаєш гризти насіння і не можеш зупинитися, поки недощелкаешь весь пакет. І не смачно вже, і набридло, а зупинитися важко. Так само відбувається і з серіалами, подивившись першу серію, стає цікаво, а що ж буде далі - прилетить до Каті гуманоїд з Венери або вона влаштується на роботу в агентство з труізмом? Зрозуміло, що марення сивої кобили, але все одно цікаво, що ж їй (сивої кобили) прийшло в голову на це раз?

Знавці стверджують, що серіали дивляться виключно жінки, найчастіше домогосподарки, які обділені емоціями у власному житті і черпають їх виключно з любовних та інших жалісливих історій, якими так багаті серіали. З одного боку - в цьому немає нічого поганого, ну так розслабляється жінка, а з іншого боку мозок, вибачте, який і так не надто напружується, після перегляду такої лабуди взагалі починає нагадувати розплавлений пластилін.

До речі, чоловіки теж дивляться серіали, тільки не любовні, а зі «стрілялками-пулялкамі», де крутий головний герой, дуже розумний і сексуальний, вбиває наповал, одним лише тільки поглядом, і всіх бандитів і всіх красунь разом узятих. І коли чергова красуня припадає до його, безсумнівно, накачаними і надійне плече, виникає справедливе почуття «я теж так можу». Правда на ранок головні герой, як правило, розлучається з цією красунею і в наступній серії до його надійне плече припадає вже інша чарівниця.

Насправді в серіалах немає нічого поганого, тільки в тому випадку, якщо це якісно зроблені серіали.Коли їх перегляд дозволяє задуматися, поміркувати, посміятися над гострим (а не вульгарним) гумором, коли серіал хочеться переглянути ще раз. Зазвичай такі серіали виробляють чомусь виключно не у «нас». Приміром, серіали «Друзі», «Секретні матеріали», «Підводна одіссея команди Кусто», «Швидка допомога», «Детективне агентство« Місячне світло »,« Відчайдушні домогосподарки »,« Твін Пікс »,« Грейс у вогні »,« Сімейка Адамс »,« Гордість і упередження »,« Секс у великому місті »,« Залишитися в живих »і серіалами то назвати язик не повертається.

Однак і «наші» теж іноді видають відмінні кінофільми: «Сімнадцять миттєвостей весни», «Місце зустрічі змінити не можна», «Тихий Дон», «Бандитський Петербург», «Клітка», «Ідіот», «Майстер і Маргарита», «Бригада », більше, на жаль, нічого на думку не приходить. «Інтерни», що зараз йдуть по ТБ, теж більш менше відрізняються б із усього потоку серіальної продукції, і те, як мені здається, виключно з-за Івана Охлобистіна, який витягає весь серіал на своїй персоні.

Післямова: повернемося до назви нашої статті «Серіали дивитися не можна вимкнути! Де ставимо кому? », Так все-таки можна або не можна дивитися серіали? Я висловлю свою особисту думку, так, можна. Тільки за умови, що перегляд даного серіалу змусить сколихнути ваш мозок, душу і серце. Напевно так ....

Олена Гордіна
Жіночий журнал NashaKrasa