загрузка...
СЕКС     |     Точка G: оргазм дужчав

Та, яку роздягають поглядами. Що робить жінку спокусливою?

Дивишся, часом, на жінку - красунею її не назвеш, і фігура в неї не ідеальна, а чоловіків так і тягне до неї, як до магніту. Можна по-різному це називати - сексуальна енергія, невловимий шарм, чаруюча магія. Але як не описуй словами, по суті - це спокуса, який таїть у собі жінка і який інстинктивно відчувається чоловіками.


Що ж робить жінку спокусливою в очах чоловіків?

Згадаймо класиків. Наприклад, як описував О. Блок зустріч з прекрасною незнайомкою:

І кожен вечір, на годину призначений
(Іль це тільки сниться мені?),
Дівочий стан, шовками схоплений,
В туманному вікні.

Поет малює полонив його образ буквально парою фраз: "Дихати духами і туманами, Сідає біля вікна", "І капелюх з траурними пір'ям, І персні вузька рука". Ось власне і все! Ще не знаючи жінки, а тільки її споглядаючи, ліричний герой потрапляє у владу чаклунських чар:

І дивною близькістю закований,
Дивлюся за темну вуаль,
І бачу берег зачарований
І чарами далечінь.


Настільки ж миттєво вражає булгаковського Майстра його Маргарита: "Вона несла в руках огидні, тривожні жовті квіти ... І мене вразила не стільки її краса, скільки незвичайне, ніким не бачене самотність в очах!" І потім: "Я чітко пам'ятаю, як пролунав її голос, низький досить-таки, але з зривами, і, як це не безглуздо, здалося, що луна вдарило в провулок ... "І нарешті:" Вона глянула на мене здивовано, а я раптом, і абсолютно несподівано, зрозумів, що я усе життя любив саме цю жінку! "

Ну, і як не згадати, говорячи про жінок з незвичайним шармом, романтичну мелодраму Михайла Казакова "Безіменна зірка" з Анастасією Вертинською в головній ролі?! Цілком неземним була поява її героїні Мони на залізничному вокзалі провінційної станції. Немов примарне бачення виникла вона з темряви на що йдуть вдалину рейках перед вчителем Мірою. Витончена, тендітна, юна. У білому, дуже декольтованій, вечірньому платті, з оголеними і теж білими плечима, з довгим білим Лебедині боа на шиї.В одній руці вона тримала крихітну дамську сумочку, в іншій - тонку довгу цигарку, яку курила нервово і неймовірно жіночно.

Якими ж таємницями спокуси володіють всі ці жінки, і які практичні висновки можна зробити з вищеописаних історій для себе?

Таємниця перша. Образ. Звичайно, немає єдиного рецепту, яким повинен бути образ спокусливої жінки. Але те, що цей образ повинен обов'язково бути - це факт. І чим ви більш жінка, тим більше жіночним, трепетним, тонким буде і ваш образ. І бажано, щоб створений вами зовнішній образ розкривав ваш внутрішній світ - тоді ваш шарм буде природним, гармонійним. Не забувайте про усмішку.

Таємниця друга. Постава. Без граціозної постави вам ні за що не стати бажаною. Постава - це наше все! Адже саме вона несе все наше тіло, підкреслюючи дивні вигини і привабливості. До речі, затурбувалися поставою, вам доведеться приділити увагу і фігурі. У результаті ви отримуєте одночасно кілька козирів - постава, фігура і відмінна фізична форма.

Таємниця третя. Хода. Пам'ятаєте пісню: "летючою ходою ти вийшла з травня і зникла з очей в пелені січня"? У цьому, власне, суть. Якщо чоловік впевнено йде по життю, то жінка пливе над землею, ледве її торкаючись. Хода легко перетворює жінку або в повітряного ангела або в незграбну качку. За качкою увяжется хіба що гусак який-небудь, а по слідах ангела підуть багато чоловіків.

Таємниця четверта. Взгляд. Очі, як відомо, дзеркало душі. Але не тільки! Погляд передає харизму, сексуальність та енергетику. Адже не дарма про погляди кажуть: "іскра пролетіла", "заворожила поглядом", "таю / тону в твоїх очах". Думаєте містика? Анітрохи! Перевірте!

Таємниця п'ята. Голос. Чули, мабуть, цей жарт: він був закоханий у неї до тих пір, поки не заговорила. Прислухайтеся до себе і попрацюйте над своїм вимовою, тембром, інтонаціями. Хтось здивується: це ж типове акторська майстерність?! Ну, так! А хіба кожна жінка за своєю суттю - не актриса?!

Таємниця шоста. Запах. Сексуально бажана жінка завжди має бажаний запах. Тому вибір парфумів - справа дуже відповідальна. Правильно буде підібрати для себе кілька різних ароматів для різних випадків життя.

Таємниця п'ята. Сексуальність. Що таке сексуальність - не визначиш словами. Сексуальними в різні часи були визнані і апетитна кішечка Мерлін Монро, і непередбачувана стерво Шарон Стоун, і по-хлоп'ячому зухвала Міла Йовович. Сексуальність - це змішання жанрів, поєднання непоєднуваного: слабкість і сила, рішучість і м'якість, розсудливість і емоційність, відкритість і нерозгаданістю.Ви будете сексуальні завжди, якщо ви любите секс. Що до цього ще додаси?!

* * *

Борис Пастернак писав: "Бути жінкою - великий крок! Зводити з глузду - геройство!" Великих вам подвигів, милі жінки. Особливо напередодні 14 лютого і 8 березня!

Автор: Юлія Дєточкіна
Жіночий журнал NashaKrasa