загрузка...
СЕКС     |     У бананово-лимонному насолоді ...

Точка G: оргазм дужчав

В один прекрасний день німецький гінеколог Ернст Графенберг виявив на верхній стінці піхви особливу зону, роздратування якої викликало сильний оргазм. На жаль, історія замовчує, за яких обставин сталося це відкриття. Може бути, рука лікаря випадково замість задньої стінки піхви початку обмацувати передню? Може бути, це сталося під час якихось сексуальних дослідів? А може, корені досліджень ставляться до того похмурого часу (дослідження Графенберга проходили в 40-ті роки), коли німецькі лікарі проводили досліди нелюдські в концтаборах ...


Першовідкривач «чарівної» точки G не отримав Нобелівської премії та всесвітнього визнання. Можливо, вся справа в його плутаних рекомендаціях щодо її пошуку: 90% жінок так і не змогли її у себе виявити. Так чи інакше, точка G (або, точніше, зона G - G-spot), названа так на честь дослідника, з'явилася на світ і ... тут же була забута. Для неї, як і для таблеток екстазі (МДМА були синтезовані ще в тридцятих роках минулого століття), ще не настав час. Тільки в 1980-их роках про точку G згадали - ящик Пандори був, нарешті, відкрито.

Де у Електроніка кнопка?

З тих пір про жіночу оргазміческой точці не писав тільки ледачий. По крайней мере, не існує жодної книги про секс, в якій би про неї не згадувалося. Ось характерний приклад: «Досить натиснути на неї ... і тіло жінки починає тремтіти, тобто хаотично тремтіти». Втім, думка дилетантів нас мало цікавить.

А між тим, професіонали мовчать. Серед учених до цих пір ведуться дебати з приводу того, що ж власне являє собою G-зона, і яку роль вона грає. Де знаходиться? Які її розміри? Як виглядає? Відповідей поки що немає.

З одного боку, вивчення точки G не відноситься до числа пріоритетних досліджень, тому ними особливо ніхто не займається. Це ж не пошук ліків від СНІДу! З іншого боку, необхідна кількість піддослідних жінок набрати складно, а на тваринах експерименти проводити безглуздо. Ось і виходить, що статистично достовірних результатів немає.

Боротися і шукати

Щоб хоч трохи прояснити ситуацію, довелося звернутися за консультацією до знайомих гінекологів.

Гінеколог-ендокринолог: «Я про точку G ніколи не чула.Передню стінку піхви ми не оглядаємо, якщо тільки її відображення в дзеркалах ».

Акушер-гінеколог: «Ти мене як гінеколога питаєш або як жінку? Як жінка можу сказати, що особисто у мене точка G є. Як гінеколог - що передня стінка при звичайному гінекологічному огляді не обстежується. У будь-якому випадку, зону G побачити неможливо. Вона зовні непомітна, тільки при пальпації можна виявити невелике ущільнення стінки піхви ».

Оскільки гінекологи ситуацію не змогли прояснити, те ж питання було задано патологоанатомам. Хто краще за них знає, як влаштований організм людини? Піхва - надзвичайно чутливий жіночий орган, він як би вкладено у сітку з нервових волокон (так зване, вагінальне сплетіння). У товщі передньої і задньої стінок вони утворюють великі і дрібні нервові вузли, які своїми нижніми відділами переходять в нерви сечового міхура. Точка G, імовірно, пов'язана з одним з вищевказаних нервових вузлів. А що викликається її стимуляцією оргазм - наслідок подвійного іннервації.

Тепер про оргазм і «чарівною» точці. Відчуття від клітора передаються через статевий нерв (кліторальний оргазм), від піхви - через нерви тазової області (вагінальний оргазм). Вважається, що при стимуляції точки G оргазм виходить змішаним, а тому особливо потужним. Теоретично пояснити це можна тим, що в зоні проходять і волокна, пов'язані зі статевим нервом, і волокна нижніх тазових нервів.

Сама точка G представляє собою зону розміром в 1-3 см, приблизно на відстані 5 см від входу в піхву. На дотик - це невелике ущільнення на передній стінці по сусідству з сечовим міхуром. Виявити його непросто, тому що там же на передній стінці піхви знаходиться потовщення з складок. Анатоми називають його переднім складчастим валиком. Саме цей чортовий валик здатний серйозно ускладнити пошуки.

Пози, що стимулюють точку G:

Вони досить індивідуальні, головне щоб статевий член тиснув на передню стінку влагаліща.Наіболее поширені дві.

1. Колінно-ліктьова поза: жінка встає на коліна і спирається на лікті. Як варіант, вона може спробувати робити це стоячи, спираючись ліктями на стіл, наприклад.

2. Поза «чоловік зверху» плюс подушка під стегнами партнерки.

Отже, з теорією все в порядку, пора переходити до практики.

Знайти й не здаватися

Посібників з виявлення "чарівної» точки - мільйон. І досить часто вони супроводжуються картинками. Найчастіше на них зображено, як щось на кшталт гінекологічного огляду: мускулиста чоловіча рука, занурена в піхву по саме підставу пальців, причому великий палець зі страшною силою тисне на лобок.При такому енергійному підході, точці G просто нікуди подітися.

У коментарях до зображення іноді вказується, що стимулюватиме «чарівну» точку досить важко «внаслідок малої чутливості» передньої стінки піхви до подібних маніпуляцій. Тому стимулювати її рекомендується безпосередньо до або відразу ж після оргазму.

Якщо методику пошуку точки G описують словами, то це виглядає приблизно так: «Жінка повинна сісти навпочіпки, чоловік кінчиками пальців правої руки сильно натискає зсередини на передній звід піхви, другий тисне на лобок, така стимуляція викликає набухання точки G». «Далі ви самі зрозумієте, що робити», - оптимістично укладають автори.

Для тих, хто все-таки сам не зрозумів, існує роз'яснення, що буде відбуватися далі: «Далі жінка може відчути позиви до сечовипускання або просто дискомфорт. Подібні відчуття досить швидко поступаються місцем наростаючого збудженню. Не забувайте, що натискання повинно бути досить потужним. Однак слід пам'ятати також, що слизова оболонка піхви ніжна і уникати грубого поводження з нею ».

Побічний ефект від стимуляції точки G - так звана, жіноча еякуляція, з приводу якої спорів ще більше, ніж з приводу точки G. Не заглиблюючись у проблему, можна сказати, що близькість сечового міхура до стимульований зоні і зв'язок нервових волокон передньої стінки піхви з нервами сечового міхура, сприяє виникненню позивів на сечовипускання, що вимагає від дослідників попередньої підготовки.

Пошук точки G цікавий ще й тим, що нагадує гру в «лікарню». Досліднику залишається тільки одягнути білий халат, маску, і змусити партнерку звертатися до себе «доктор» і по імені-по батькові.

І на закінчення

Питаннями пошуку точки стурбоване досить багато людей, які бажають розширити свої сексуальні горизонти. Як раз для них і випускаються подібні керівництва і спеціальний підвид вигнутих вібраторів.

Однак якщо все високонаукові пошуки закінчилися невдало і «чарівна» точка так і не виявилася - нічого страшного. По-перше, вона може знайтися іншим разом. А по-друге, відкрию страшний секрет. Виявляється, не всі жінки від її стимуляції відчувають обіцяний Графенберг фантастичний оргазм.

Зрештою, яка різниця, як отримувати задоволення від сексу: з точкою G чи без неї?