загрузка...
СЕКС     |     Брехати або не брехати чоловікові?

Вийти заміж за іноземця: чоловіки made in Europe

Яким уявляється європеєць більшості жінок? Чоловік у діловому костюмі дорогому з ноутбуком під пахвою, що летить до свого Porsche або ж Mercedes? Або такий собі принц на білому лімузині, який неодмінно живе, якщо не в розкішному замку, то в шикарному будинку і тільки те й робить, що мріє про свою принцесу? Так можуть думати тільки милі і юні діви.


При першому знайомстві здається, що європеєць часто схожий на «нашого», свого. Але ця схожість оманлива. І саме вона часто провокує безліч помилок при знайомствах. Навіть якщо ти прекрасно говориш його мовою, це ще не гарантія, що він розуміє правильно тебе, а ти - його. Тому, будуючи відносини з містером «euro» треба осягнути непросту науку розуміння.

Отже, які вони, європейські чоловіки?

Німці мають репутацію народу пунктуального і охайність. І це так. Скажемо прямо: таких чистих вулиць як у Німеччині пошукати треба! Якщо ж ви побачите не зовсім підходить під цей опис вулицю, то знайте: тут живуть емігранти.

выйти замуж за немца

Німці дуже акуратні водії, а пішоходи завжди мають право першості.
Ті, хто не знає німців, але дивилися фільм «Сімнадцять миттєвостей весни» думають, що вони-народ «нордичний, витриманий.» Але це не більше, ніж черговий міф. Серед німців чимало емоційних людей, не менше ніж, приміром, серед французів. Тільки кажуть вони повільніше і не махають руками.

Працювати німці люблять і вміють. Але, при цьому вихідні для них - справа свята.
Та вони розважливі, даремно грошей не витратять, але якщо німець полюбить дійсно, але можна не сумніватися, що він подарує тобі не тільки «небо в алмазах», але й кільця з з діамантами. Те, що німці скупі - знову той же розхожий міф. Він скупий, якщо бачить, що всі твої прагнення спрямовані лише на володіння ЙОГО грошима, а не для себе самих. Витрачати гроші даремно - це вже точно не для них.

Французи. Про ці хлопцях теж придумано чимало міфів. Усі думають, що французи - це такі собі «мушкетери короля» і понині: галантні, витончені кавалери. Забудьте це! У молоді не прийнято бути галантним.А те, що французи визнані скупими чоловіками в Європі, теж, напевно, про щось говорить.

Що дійсно люблять французи - так це поїсти. Культура прийняття пиши у них дійсно на висоті. А яка кухня!! О. .., коротше - смерть фігурі.

Те, що французи люблять модно одягнутися - це також пішло в минуле. Власне, це стосується всіх без винятків європейських націй. Вбиратися, красиво одягатися - це для виняткових випадків і публічних людей. У моді - прагматизм і зручність. До речі, жінки нічим не відрізняються від чоловіків. У театр - запросто в джинсах, у гості, зрозуміло, що в джинсах. Якщо ви побачите в Європі добре одягнену жінку, то 65% зі ста, що вона росіянка або українка. Ось так все у них запущено!

А ось поговорити і пожартувати французи вміють. Жартують французи охоче, але більшість жартів - це жарти на теми «нижче пояса», то що в Росії чи Україні називається «пішли». Справжню «гру слів», витонченість мови можна зустріти тільки серед високоосвічених людей. А народ бавиться тим, що постійно висміює будь-якого і кожного, від сусіда до президента, незважаючи на особи. Демократія в дії!
Джентльмени з туманного Альбіону. Хм, нелегка ця справа, закохатися в англійця. Англійці, мабуть, найбільш «закрита» нація у Європі. Всі політичні бурі 20 сторіччя вони пересиділи у себе на острові і зберегли свій менталітет у найбільш первозданному вигляді.

Англійці, власне, як і французи, практично, ніколи не будуть говорити на іншій мові, але за іноземцями визнають право говорити англійською погано. А от більшість німців навпаки. Вони охоче будуть говорити іншою мовою: англійською або навіть французькою, якщо його знають, але поганий німецький в іноземців - це тема для постійних закидів.

У англійців вважається поганим тоном в бесіді різко виділятися, сяяти ерудицією, багато говорити про себе. Свої успіхи і професії. Англійці - народ замкнутий і виливати душу і «різати правду-матку» не прийнято.

Анекдот в тему:
Англійський бізнесмен отримав листа від партнера. Лист йшлося:
"Дорогий сер, оскільки моя секретарка - дама, я не можу продиктувати їй те, що про вас думаю. Більш того, оскільки я джентльмен, я не маю права навіть думати про вас так. Але так як ви ні те, ні інше, я сподіваюся, ви зрозумієте мене правильно ".

Італійці, їхні емоції та бажання лежать на поверхні. Любить італієць або ненавидить, поважає або зневажає, радіє чи сумує - він віддається своїм почуттям цілком, і внутрішньо і зовні. Приховування ж емоцій, навіть за правилами хорошого тону, визнаного в інших країнах Європи, для італійця те саме що лицемірства.

Испания

Інший південний народ Європи - іспанці вже зовсім інші. Вони серйозні, галантні, з почуттям гумору і дуже комунікабельні. На відміну від італійців вони багато сдерженее і приховано в прояві своїх почуттів, а на відміну від французів - не терплять фамільярності, настільки властивої останнім. Іспанія - це одна з колоритний і дивовижних країн Європи. Помітна краса узбережжя Середземного моря і суворі гори, все це визначає характер іспанців: як і раніше суворо-рицарственний і нестримно веселий.