загрузка...
СЕКС     |     Жіноча фригідність

Жіноча домашній одяг очима чоловіків

Знімаючи стильний діловий костюм і переодягаючись у такий звичний і затишний халатик, ми навіть не помічаємо, що втрачаємо всю свою сексуальність, дивуючись лише, що чоловік все рідше кидає захоплені погляди і робить компліменти. Вийти з цього порочного кола зовсім не складно, достатньо лише усвідомити, що домашня одяг може бути не тільки зручною, але й гарною. І навіть сексуальною. Щоб зорієнтуватися, в чому ж ходити вдома, пропонуємо дізнатися думку сильної статі на цей рахунок - про те, що йому подобається і навпаки, викликає неприязнь.


Східний стиль в одязі. Шовкові хвилясті тканини, нескінченна різноманітність етнічних китайських і японських візерунків і легкість в догляді - приводів для того, щоб вибирати одяг для дома в східному стилі більш ніж достатньо. І чоловіки теж згодні з цим ... за рідкісним винятком.

ЗА. Витончені кімоно з натурального або штучного шовку виглядають приголомшливо екзотично, перетворюючи дівчину в справжній яскрава квітка, підкреслюючи її красиву фігуру і сексуальність. Чоловіки зізнаються, що віддають перевагу чорному кольору і узорам на чорному тлі, втім, ненав'язливий квітковий малюнок і абстракції пастельних тонів теж допускаються.

ПРОТИ. Шовкові халати із запахом, бентежить своєї непрактичністю, - їх підлоги доводиться весь час затягувати поясом, що може виглядати чарівно ввечері, але заважати під час готування сніданку для спізнюється дружина.

Денім. Вийшли з моди джинсові сарафани, джинси зі стертими знизу штанинами цілком можуть послужити ще деякий час в якості домашнього одягу, в якій можна навіть приймати гостей.

ЗА. Джинси-стрейч, обрізані трохи нижче колін, візуально роблять жіночі ніжки стрункіше і довше, що, зрозуміло, не може не сподобатися сильній статі.Ще одна сексуальна ідея - джинсові комбінезони та сарафани з короткими білосніжними топіки і майками-борцовки.

ПРОТИ. Старі зношені джинси з незмивним плямами фарби - це скоріше вбрання для дачі, ніж домашній одяг , - вважають чоловіки.

Піжами. Затишна і зручна піжама стане в нагоді не тільки для сну, але і для спокійного відпочинку увечері - у кріслі-качалці із захоплюючим романом або перед екраном домашнього кінотеатру з коханим чоловіком.

ЗА. Сильна стать тут досить передбачуваний, вибираючи спокусливі шовкові піжами з обробкою мереживом і шнурівкою - вони приємні на дотик і виглядають приголомшливо сексуально. Втім, як повсякденний варіанту цілком підійде і фланелева або бавовняна піжама - головне, щоб вона не була мішкуватою від постійного носіння.

ПРОТИ. Приберіть в самий дальній ящик комода піжами, які чоловіки «любовно» порівнюють з робамі арестанток. Виправданням для їх носіння не можуть стати навіть холодні ночі - для цього можна купити теплу ковдру або плед з функцією підігріву або, врешті-решт, попросити чоловіка зігріти вас.