загрузка...
СЕКС     |     Жіночий оргазм. Міні-тест

Жіноча фригідність

Чому жінка раптом стає апатичною і байдужою до інтимної близькості? Куди пішла її колишня пристрасть? - Цим питанням задається не один чоловік. Втім, і самих жінок хвилює це питання, і часом вони просто не розуміють, куди зникає бажання близькості з чоловіком, якого вони щиро люблять. Якщо і вам це проблема знайома, то не впадайте у відчай, жіночий журнал NashaKrasa спробує допомогти вам розібратися. Потрібно сказати, що жіноча фригідність - це проблема вельми поширена серед сучасних жінок. Згідно зі статистичними даними, фригідністю страждає до сорока відсотків жінок. Здогадуються чи чоловіки про всі проблеми світовідчуття і сумнівах жінки, коли зляться у відповідь на відмову на чергове я втомилася або в мене болить голова? Напевно, не здогадуються. Отже, жіноча фригідність - тема сьогоднішнього обговорення на сторінках жіночого журналу NashaKrasa.


Дуже часто буває, що жінки поступаються бажанням чоловіків, погоджуючись на близькість, але це не приносить їм ніякого задоволення. І тоді вони відчувають себе так, ніби їх використовують. Можливо, жінкам просто не хочеться сваритися з чоловіком, і не секрет, що вони готові навіть імітувати оргазм, щоб їх не понищити. Але ось що діється в їх душі в такі хвилини. ...

Випробувавши хоч раз незручність, будь воно моральне, фізичне або психологічне, жінка почне всіма способами, навіть сама не розуміючи цього, уникати його. Мало хто з чоловіків задаються питаннями про те, які причини жіночих відмов. Часом жінка і сама не розуміє, що вона шукає будь-які приводи, аби уникнути тих неприємних хвилин. Часто жіноча фригідність розвивається з-за чоловічою грубості: жінка відчуває себе приниженою. Або через чоловічої слабкості і безвідповідальності, коли її голова забита насущними проблемами і часу на думки про секс їй взагалі не залишається.

как вылечить фригидность

Є кілька видів жіночої фригідності. Перший - коли у жінки просто відсутня потяг до чоловіка і збудження. У таких ситуаціях краще звернутися до сексолога, і він допоможе жінці з'ясувати, що ж з нею відбувається.Може бути, що в дитинстві вона одержала психологічну або фізичну травму через чоловіка або навіть свого батька, і дотику чоловіків викликають у неї спогади про ті неприємних для неї моментах. Є й інше прояв жіночої фригідності - коли жінці подобається фліртувати, привертати чоловіків, обніматися, цілуватися з ними. Але, на жаль, коли справа доходить до інтимної близькості, її потяг як рукою знімає, і близькість їй зовсім неприємна. Можливо, тут потрібна порада та гінеколога, тому що можуть бути будь-які фізіологічні проблеми. Якщо ж ніяких протипоказань і відхилень немає, то жінці краще звернутися до сексолога, який допоможе відродити її інтерес до самого процесу.

Найчастіше тимчасова жіноча фригідність призводить до великих розбіжностей в сім'ї. Жінка, яка хоче уникнути інтимної близькості з чоловіком, вдається до різних хитрощів. Так, вона може послатися на погане самопочуття, затіяти сварку, неприємна розмова. Причому іноді жінка просто сама не усвідомлює причини такого свого поведінки. Але, не варто лякатися, не варто звинувачувати себе в чомусь. Журнал NashaKrasa запевняє вас: іноді просто з'являється втома від сексу, це нормальне, тимчасове явище, яке незабаром пройде саме по собі. Просто нерозумно звинувачувати себе і докоряти в чомусь, від цього може стати ще гірше. Але й не дозволяйте, щоб жіноча фригідність в вас розвивалася, інакше це просто вб'є всі почуття між подружжям. Зрештою, навіть самий терплячий чоловік не витримає.

Причини жіночої фригідностіЖіночий журнал NashaKrasa спробує разом з вами розібратися, в чому причини жіночої фригідності. Погане самопочуття, проблеми зі здоров'ям. Наше стан пов'язаний з нашими бажаннями. Коли у людини щось болить, то який тут секс. Тому потрібно поставити перед собою завдання - вилікуватися. З гарним самопочуттям прийдуть і бажання.

Домашні клопоти. Якщо жінка так завантажена домашніми справами і дітьми, то, звичайно, вона відмовляє своєму чоловікові, тим більше, якщо він глухий до її закликам допомогти їй.

Втома. Коли людина цілий день напружено працює, то у нього є тільки одне бажання - дістатися до ліжка і впасти спати. Вихід - поменше навантажувати себе. Не додають бажання стреси, проблеми, побут - все це і є причини жіночої фригідності, якщо мова не йде про важкі психологічні травми. У цьому випадку допомогти може тільки фахівець.

Як вилікувати фригідністьУ жінок може виникнути цілком резонне питання: а як вилікувати фригідність? Жіночий журнал NashaKrasa в першу чергу радить: прагніть добре висипатися, давайте собі відпочивати.Не напружуйте себе шкідливими звичками, зайвими проблемами, стресами, непосильною працею. Харчуйтеся здоровою їжею, багатою вітамінами, стежте за своїм здоров'ям. Намагайтеся не зациклюватися на своїй проблемі. Фізична активність, розвиток, рух вперед привнесуть у ваше життя зміни. І на зміну небажанню інтимної близькості прийде пекуче бажання і минула пристрасть.

Фригідність - це проблема, яка піддається лікуванню. Якщо ви самі не можете впоратися з нею і не знаєте, як вилікувати фригідність, то зверніться до лікаря. Якщо фахівець виявить у вас якісь фізіологічні порушення, то їх спочатку потрібно усунути. А ось психологічні причини вилікувати важче - тут потрібно велике бажання самої жінки. Іноді цей процес займається досить багато часу. При такому лікуванні застосовуватися можуть різні методи: медикаментозні, психологічні, а також фізіотерапія. Але найголовніше - жінка повинна сама щиро захотіти вилікуватися.


Аліса Терентьєва
Жіночий журнал NashaKrasa