загрузка...
СЕКС     |     Життя домогосподарки

Жіночий оргазм. Міні-тест

Хто б сумнівався, що випробовувати оргазм хочуть всі! І, загалом-то, в природі нашої сексуальності закладено все, щоб досягати цього піка насолоди. І, тим не менше, не всі люди (особливо не всі жінки) відчувають оргазм. У всякому разі, якщо говорити саме про справжній оргазм.


Думки фахівців
У кожного фахівця свої підходи до розуміння цього стану. Психологи кажуть: все йде від голови, і стверджують, що витоки цього явища психологічні. Сексологи і сексопатологи роблять акцент на фізіологію, темперамент і культуру сексу. Ендокринологи все пояснюють гормональним фоном і пов'язують оргазм з певною сукупністю тих чи інших гормонів.

Жіночий досвід
Проблема оргазму стає однією з наболілих тем жіночих одкровень. Передаючи свої відчуття, жінки вживають такі порівняння: "Кидає то в жар, то в холод", "Подих перехоплює", "Неначе б солодка знемога розливається по всьому тілу", "Гостре, до нестерпного, насолода", "Хочеться сміятися і плакати, кричати і вити від захоплення "," Здається, що реальність зникає, і летиш кудись ".

Кіноіллюзія оргазму
До речі, справжній оргазм не має нічого спільного з еротичними сценами в кіно. Всі ці екранні стогони, плутане прискорене дихання і пристрасні зойки - типова кіноіллюзія, зовні зіграна шалена пристрасть, псевдооргазм.Зовні красиво, захоплююче, можливо, навіть збудливо з точки зору спостерігача (на що власне і розраховано), але, на жаль, позбавлене правди.

Розберіться в собі
Послухавши інших, розберіться в собі і зрозумійте для початку, чи здатні ви випробовувати оргазм в принципі? Для цього достатньо поставити собі декілька головних питань:

- На якому місці у відносинах у вас коштує секс?
- Чи існують для вас сексуальні табу?
- Наскільки ви вільні у проявах своїх емоцій в ліжку?
- Що є для вас сексуальна прелюдія?
- Чи можете ви попросити партнера зробити те, що вам приємно?
- Чи прийнятний для вас оральний секс?
- Вам достатньо отримувати задоволення або вам важливо і приносити задоволення?
- Наскільки ви активні в сексі?
- Чи здатні ви відключитися від усього і цілком віддатися сексу?

Сподіваюся, якими мають бути відповіді для того, щоб відчувати оргазм, зрозумілі і без коментарів?!

Міні-тест
Звичайно, оргазм - це щось не описуване словами і не визначається поняттями. Але, незважаючи на це, є всього декілька об'єктивних (підкреслюю, об'єктивних, тобто фізіологічних) ознак, які свідчать про справжній оргазм і які, на думку медиків, симулювати не представляється можливим.

1. Припливи крові. Приплив сексуальної енергії характеризується приливами крові до шкіри і до статевих органів. Червоніє обличчя, мочки вух, ділянку грудей. Виникає відчуття жару, з'являється піт. Під час оргазму набухають соски, клітор, статеві губи.

2. Скорочення м'язів. Звичайно, в першу чергу мова йде про скорочення м'язів так званій області сексу: черевний прес, піхву, матка, анус, сідниці. Але в якійсь мірі це відноситься і до всіх інших м'язам. Причому, скорочення ці мимовільні, ритмічні (пульсуючі) і дуже інтенсивні.

3. Темпоритм. Наближення оргазму, мимоволі змушує здійснювати рухи тіла більш енергійно, стрімко і вже без пауз до самої кульмінації. На зміну повільної ніжності любовної прелюдії приходить натиск та швидкість.

4. Вагінальний секрет. За типом еякуляції у чоловіків, оргазм у жінок, як правило, супроводжується виділенням надмірного вагінального секрету.

5. Неконтрольованість свідомості. Під час дійсного оргазму обов'язково настає момент, коли неможливо себе контролювати. Як легка прострація, божевілля, коли фізіологічне насолоду настільки велике, що здатність сприймати його розсудливо тимчасово зникає.

* * *

Цікавий нюанс: всі перераховані вище ознаки справжнього оргазму присутні у тварин. Причому, тварини відчувають такий оргазм завжди, під час кожного статевих зносин.Ну, як їм не позаздрити, резонно запитає: а люди-то чим гірші?! Але в тому-то й річ, що не гірше, а краще! Просто треба під час сексу не забувати про свій тваринний початку, тобто про фізіологічному насолоді. А оскільки до цього неминуче додатися ще й емоційне задоволення, якого немає у тварин, то стане зрозуміло, що людський оргазм - багатогранне. І по суті, це тварини повинні б нам заздрити!

Автор: Юлія Дєточкіна
Жіночий журнал NashaKrasa


У рубриці Дієти: Дієта Сінді Кроуфорд