загрузка...
СЕКС     |     Та, яку роздягають поглядами. Що робить жінку спокусливою?

З милим і в курені рай. Стратегії пошуку і використання куреня

Всім відома народна мудрість - з милим і в курені рай. Швидше за все, Вам знайоме це відчуття, коли з ним так добре, так добре ... - Майже казка, в якій Ви - прекрасна принцеса, а він ... - Тільки придивіться - справжній принц! А принцу і принцесі, звичайно, потрібен палац. Або квартира, або будинок ... Ну а перетворити квартиру в палац справжня принцеса точно зуміє!


І ось ми підійшли до питання пошуку житла. У тих, хто особисто шукав квартиру або будинок за газетними оголошеннями, може виникнути неприємне відчуття під ложечкою при спогадах про супутні цьому процесу витратах часу і сил. З досить обмеженої пропозиції потрібно інтуїтивно вибрати більш-менш цікавий варіант, домовитися про зустріч і, на довершення, здійснити подорож за вказаною адресою, щоб дістати кота з мішка: подивитися на житло. А тут може виявитися, що кухня зовсім не відповідає Вашим уявленням, а спальня вже точно не може бути спальнею у Вашому затишному родинному гнізді. І не обов'язково тому, що вона вимагає ремонту, а тому, що Ви віддаєте перевагу квадратні, а не витягнуті форми, чи двері праворуч, а не зліва. Якщо Ви не практикуєте марафон або триатлон, то після кількох подібних поїздок до кінця тижня найчастіше залишається лише одне бажання - відлежатися на дивані.

Більш ефективний пошук житла, про яке наші мами і бабусі могли тільки мріяти, можна осуществіт' в Інтернеті на спеціальних порталах нерухомості, чиї можливості, часом, вражають уяву.При відвідуванні подібних сайтів, одним з яких є міжнародний портал нерухомості Евромаклер , Ви можете не тільки з легкістю знайти і вибрати за допомогою фотографій високої якості квартиру або будинок у потрібному місті, але й, наприклад, ефективно організувати відпустку, а також розкрити свої підприємницькі таланти .

поиск жилья на Евромаклере
Якщо Ви любите регулярний відпочинок на морських узбережжях і, часом, поринув у роздуми про те, як економити на подорожах в ці дивовижні місця, то зараз саме час скористатися рекордно низькими цінами на нерухомість і придбати, наприклад, будинок або квартиру на узбережжі Іспанії . Будинки та квартири в Болгарії також користуються великим попитом у росіян не тільки з-за своїх прийнятних цін, але і географічного положення і приємної атмосфери курортних міст, населених дружелюбними слов'янами. Подібний вид інвестицій цілком розумний і виправдовує себе тим, що, по-перше, Ви отримуєте повну незалежність від готелів, а по-друге можете круглий рік здавати квартиру за досить високими цінами і, таким чином, протягом декількох років окупити, а потім і примножити вкладені кошти.

Ну а якщо Ви віддаєте перевагу активний відпочинок, з короткочасним відвідуванням декількох міст чи країн, або спонтанно вирішуєте відвідати славне місто в пік сезону, де готелі в цей час тріщать по швах, то подобова оренда квартири - це справжній вихід. Ви отримуєте не тільки домашні спокій і затишок, але й можете значно заощадити грошові запаси, бо рівень цін на здаються подобово квартири при інших рівних умовах на порядок нижче готельних варіантів.
Для принцес і принців різних станів, що збираються незабаром вирушити в подорож і які хотіли б скласти власну думку про рівень цін і комфорту при подобову оренду, співробітниці Евромаклера склали добірку об'єктів у різних містах Болгарії і Росиії, яку представляють Вашій увазі на новонародженій блозі Евромаклера .