загрузка...
СЕКС     |     Жіноча домашній одяг очима чоловіків

Заміж у 16 років

Їй 16, і вона заявляє батькам, що виходить заміж. Хтось скаже, що йти під вінець у 16 років - це дуже рано! Але, згадаємо Азербайджан - там дівчинки наречених вже у 12. У нашій країні теж створені всі умови, щоб вчорашні школярки могли надіти фату. Але, закон - законом, а життєвий питання так і стоїть руба. Ранній шлюб - щастя на довгі роки або швидке розлучення, радість материнства або загублених підгузками молодість, палке кохання або ненависть з перших, розкиданих по квартирі шкарпеток?


Законодавство дає добро

Російські поспішайок можуть одружуватися вже в 16. Але, незважаючи на те, що важливе рішення вони можуть прийняти самостійно, «відпрошуватися» у дорослих все ж таки доведеться. Зелене світло мають дати місцеві органи опіки та піклування, а так само батьки. Крім того, в 18 регіонах Росії вже зараз дозволені шлюби з 14 років! Але не за примхою, а «завдяки» незапланованої вагітності: якщо раніше за секс з 14-річною особливої могли посадити, то тепер із задоволенням на ній одружують.

Мігруючи заміж!

Крім пристрасної любові і ненавмисної вагітності у бажання вийти заміж у 16 років можуть бути й інші причини. Підлітковий вік - час протиріч. І як у цій постійній війні з собою буває потрібна батьківська підтримка! На жаль, не всі підлітки можуть похвалитися теплої сімейної атмосферою, і тоді дівчина вирішує: раз мати і батько не дають любові і турботи, значить, її дасть чоловік! Своє сімейне гніздо здається в цьому випадку кращим порятунком від самотності.

Але ситуація може бути і протилежною - батьки дуже люблять своє чадо, здувають зі своєї принцеси пилинки або надмірно її контролюють. Звичайно, з благими намірами. Але й це може вистелити дорогу в раннє заміжжя.

До всього іншого, бажання вийти заміж у 16 років може бути самої звичайної тягою до самостійності. Все своє! Дім, чоловік, і навіть нові цікаві ляльки - власні діти.

На думку жіночого журналу NashaKrasa шлюб повинен бути підсумком зрілих рішень та роздумів, а не причиною душевних страждань і бажання зробити на зло.

Солодкі й кислі яблука раннього шлюбу

Заміжжя в такому ніжному віці має свої хороші і погані сторони. Для 16-річної панянки весілля - це зустріч з казкою.Добре це ілюструють слова однієї юної особи: «Я хочу заміж, щоб надіти гарне біле плаття і цілий день бути королевою! А потім відразу можна розлучитися ». Найяскравіший спогад на все життя - ось одна з найулюбленіших фантазій дівчат.

Ах, ця любов! Перші місяці заміжжя - це справжній кайф, ейфорія - ми, нарешті, належимо один одному! Новий статус - новий рівень відносин, коли дійсно хочеться вірити, що цей чоловік призначений тобі небесами.

А Ви не замислювалися, чому люди, які затяглися з браком, можуть дуже довго прицінюватися, і, врешті-решт, брачеваться вже після 30? Досвід і вміння відключати емоції і дивитися тверезим поглядом часто не дозволяють приймати людей такими, якими вони є. Чим старше - тих гірше люди сходяться один з одним. А молодість - це душевна гнучкість. Десь можна підлаштуватися, десь - закрити очі, а десь і звикнутися з особливістю дружина.

выйти замуж в 16 лет

Заміж у 16 років - це, звичайно ж, справжня школа життя. Уміння і таланти, необхідні для ведення господарства - прання, прасування, готування, тут виховуються в бойових умовах. Тут дівчина вчиться відповідально ставитися не тільки у своєму житті, але і до життя другої половини. А що говорити про дітей!

До речі, про них. Народивши дитину в 16-17 років, які згодом дівчина може хвалитися своїм віком на батьківських зборах: подивіться, чадо вже в першому класі, а я ще зовсім молода!

Але, ранній шлюб - не вічний сонячний день. Найголовніша хмара, яка може прорватися тоннами брудних шкарпеток і немитого посуду - це побут. Вчора ти приходив додому, і на плиті завжди стояла розігріта їжа, брудний одяг досить було кинути в пральну машину і забути, а добрий дух, на ім'я «мама», поверне її в шафу вже чистою і поглаженной. На жаль, якщо молодята живуть окремо, таких містичних речей відбуватися більше не буде.

Для дівчини, яка вийшла заміж у 16 років, одне з найважчих випробувань - це необхідність перенести увагу з себе на нову сім'ю. Менше можливостей доглядати за собою, зустрічатися з подругами, бігати по дискотеках ...

Крім того, щастя - не в грошах! А, як відомо, в їх кількості. І якщо молода сім'я бідує, навіть сама пристрасна любов може зникнути.

Недалеко і до моменту, коли внутрішнє кипіння, підігріте відсутністю грошей і вічними домашніми справами, дійде до точки, коли дорогого чоловіка, цільними днями сидить за комп'ютером або біля телевізора, захочеться вдарити сковорідкою з вечерею! Наступним, логічно наступним за синцем етапом, буде розлучення.

А коли можна щось?

Ніхто не говорить, що заміж в 16 років виходити категорично не можна: кожен випадок - це люди, все індивідуально. Але, на думку психологів і вчених, до яких приєднується і жіночий журнал NashaKrasa, найкращий вік для вступу в шлюб - це 23 - 27 років. Університет позаду, а на руках - диплом, що підтверджує життєву дієздатність. Крім того, людина вже щось вміє і чогось досяг.

Саме з 23 до 27 років організм жінки ідеально підготовлений для виношування дитини і пологів, так і у чоловіків статева міць і якість сперми на висоті.

Вийти заміж у 16 років - це за всіма критеріями крок відповідальний. І якщо дівчина зважилася на нього, вона повинна зробити його з ясною головою. Або не робити зовсім.

Ганна Казакова / Жіночий журнал NashaKrasa
Фото: veer.com