загрузка...
СЕКС    

Золоте весілля

50-річний ювілей спільного життя не даремно позолотили - саме цей чудовий метал прекрасно символізує союз людей, які пройшли через усі випробування. Золоте весілля - це свято, яке прийнято відзначати в тісному сімейному колі, благо, навколо щасливих ювілярів до цього часу збираються не тільки діти, але й онуки, і навіть правнуки. Запрошують так само свідків і найближчих друзів. Дата символічна, тому подарунки, тости, обряди і навіть поздоровлення повинні носити нести в собі дух сімейних традицій і зв'язку поколінь. Жіночий журнал NashaKrasa розповість, як відзначити золоте весілля так, щоб весело і радісно увійти в другі півстоліття сімейного життя подружжя.


Найбільший золотий день

Подарунки на золоте весілля можуть бути найрізноманітнішими - від годин до сервізів. Але їх неодмінно повинна об'єднувати одна деталь - золото або позолота. Якщо це постільна білизна, на ньому має бути золотий орнамент, а якщо красиві чашки - нехай вони грають на світі сонячної жовтизною!

Відмінним подарунком стане і сімейний портрет, який буде укладено в позолочену раму. Якщо фінанси дозволяють, можна і зовсім замовити портрет на золоті. Цікавим рішенням стане пара медалей «За вислугу років сімейних» - ювіляри, безсумнівно, пройшли довгий шлях, де їх супутниками були не тільки Амурчікі зі стрілами, а й, часом, труднощі. Приємним подарунком стане і туристична путівка в яку-небудь країну або курорт, або просто квитки в театр чи виставку.

- Один з найдавніших звичаїв полягає в тому, що старший син або дочка дарує матері хустку, розшитий золотом, - розповідає збирачка російських традицій і звичаїв Наталія Новосьолова. - Так само діти дарують батькам золоті прикраси та речі - цим вони показують вдячність і повагу до любовного таланту батьків, любов і вірність яких підтвердила золоте весілля.

На 50-річну річницю прийнято дарувати нові золоті каблучки, адже за півстоліття колишні прикраси поістерлісь, та й руки подружжя змінилися. Правильніше за все буде, якщо такий подарунок зроблять ювілярам діти.Старі кільця за традицією переходять онукам, або молодим родичам, яким незабаром має бути брачеваться або ж вони нещодавно відіграли весілля: вважається, що за допомогою цього обряду передається сімейна мудрість, яка здатна зберегти «молодий» шлюб до самої золотого весілля і довше.

Подарунки на золоте весілля - не просто речі, які пустять на побутові потреби. Вони повинні нести в собі глибокий зміст, а саме захоплення ювілярами і схилянням перед їх величезною сімейним досвідом. І вручатися вони повинні з відповідними словами і тостами.

золотая свадьба поздравления от детей

За «молодят»!

День золотого весілля можна вважати новим відліком, початком наступного етапу сімейного життя ювілярів.

- Підведення підсумків, прославляння якостей подружжя, які згуртували їх настільки, що вони рука об руку змогли прийти до цієї щасливої даті, і так само побажання успішного продовження шляху - це і є золоте весілля. Тости, які вимовляються на її урочистої частини можна максимально «прикрасити» символом дати - золотом, - пояснює Наталія Володимирівна. - Наприклад, один з них може звучати так: «Шановні« золоті »молодята! Для того, щоб подолати всі рубежі нелегкого шляху, де мета - щастя, неодмінно треба мати золоті характери! І вони у вас є. По дорозі ви встигли подарувати світу золотих дітей та онуків. А ми бажаємо вам золотих років життя і золотого здоров'я! »

Вірність сімейним цінностям - ось що символізує золоте весілля. Вітання від дітей неодмінно можуть нести в собі невеликий перелік традицій, які улюблені в будинку їх батьків-молодят. Так само за багатим святковим столом не зайвим буде згадати найщасливіші моменти життів ювілярів.

Звичаї та традиції

Золоте весілля стане по-справжньому запам'ятовується, якщо дотриматися звичаї, яким ішли наші предки.

- Пам'ятаєте, як у день весілля молодят обсипають монетками і пелюстками троянд? - Каже Наталія Новосьолова. - На ювілеї «золотих молодят» теж прийнято обсипати монетами, рисом та блискітками. Тут можна побачити спадкоємність - рівно 50 років тому потік благополуччя вже пролився на подружжя, і сьогодні всі бажають, щоб такий же багатий і яскравий дощ ішов за ними по п'ятах і в другій частині їх щасливого століття.

Ще одна гарна традиція - це з'їдання пирога або калача, який ювіляри ріжуть і передають кожному, хто перебуває в шлюбі. З шматком хліба подружжю, які перебувають за святковим столом, приходить частка мудрості золотих ювілярів.Існує й інший варіант традиції: сімейне щастя і досвід символізує не цілий калач, а його половина - знак того, що пройдена половина життєвого шляху. Ювіляри розламують його руками і передають гостям, які обов'язково повинні з'їсти хліб до кінця: саме від цього залежить, якими будуть другі півстоліття сімейного життя ювілярів, і як довго він триватиме.

На своєму весіллі молодята виконують перший сімейний танець. На золотому ювілеї ювіляри так само можуть станцювати для гостей. Діти і внуки беруть у руки свічки і встають в коло. Грає улюблена мелодія новоспечених молодят, а вони танцюють в світному колі. Ця гарна і ніжна традиція зачепить серце будь-якого.

подарки на золотую свадьбу

Журнал NashaKrasa бажає кожній читачці зберегти свій шлюб щасливим до самої золотого весілля і ще довше!