загрузка...
0 1 2 3 4

Секс: міняємо правила
Рутина і секс - речі несумісні. Але багато хто з нас ідуть в ліжку стереотипам, які не дають випробувати нові еротичні переживання. Спробуємо поглянути на наші вистави під іншим кутом зору....  далее..
Секрети інтернет - знайомств
Раніше знайомилися на танцях у клубі, потім на дискотеці в парку, зараз знайомляться в нічних клубах і барах, але все частіше знайомства відбуваються на безкрайніх просторах інтернету. Дуже зручно, чи знаєте, валяючись на дивані, поїдаючи булочку з чаєм або воблу з пивом (кому, що...  далее..
Роман з начальником або Закохатися в боса
Він розумний, цікавий і до біса привабливий. Дивлячись на нього, ти з завмиранням серця думаєш: - Це ж він, той, кого я так довго шукала!. І, здається, що у нього навіть майже немає недоліків. Крім одного: він твій бос. Всі плюси і мінуси подібних відносин сьогодні аналізує жіночий...  далее..
Протилежності притягуються
Протилежності притягуються-це практично вирок або навпаки, щасливий збіг обставин? Поставитися до даного вислову можна двояко. З одного боку, коли протилежності притягуються, вони доповнюють один одного і створюють єдине ціле. Але буває й так, що протилежності притягуються, лише...  далее..
Причини сімейних сварок. Що робити, якщо ти посварилася з чоловіком
У заміжньої жінки, згідно з народною мудрістю, є одна справжня подруга - це подушка. У чоловіків, до речі, теж, якщо мова йде про сімейні сварки. Про те, як важливо не виносити сміття з хати, якщо посварилася з чоловіком, ділиться жіночий журнал NashaKrasa....  далее..
Право наліво, або Чому вони змінюють?
На жаль, чоловіки за своєю природою полігамні. Їх призначення - забезпечити продовження роду. Ось чому, згідно зі статистикою, 70% всіх чоловіків готові зрадити своїй жінці, не замислюючись. Нам залишається або змиритися з цим фактом, або сподіватися, що наш чоловік ставиться до...  далее..
Правила флірту з чоловіком. Мистецтво флірту
Поза сумнівом, багато з нас хоча б раз замислювалися про значення флірту в нашому житті. Причому не тільки замислювалися, але і частенько застосовували його на практиці. Адже, по суті, будь-які стосунки між чоловіком і жінкою починаються саме з мистецтва флірту....  далее..
Після пологів не хочу сексу
Майже всі жінки після пологів до сексу досить холодні. І якщо в перший місяць догляду за малюком часу на думки про любовні ігрищах не залишається, то через два-три молоді мами починають бити на сполох: інтимна близькість сприймається, як неприємна обов'язок. У їх голови вже починає...  далее..
Чому жінки кидають чоловіків - погляд з боку. Як кинути чоловіка
Реальний або штучно створений і до того ж розпіарений дефіцит чоловіків змушує жінок триматися за будь-якого, самого поганенький чоловічок. Проте, навіть сьогодні ініціатором розриву стосунків часто стає саме жінка. Розбиратися в тому, чому жінки кидають чоловіків і як кинути чоловіка,...  далее..
Чому я не люблю правильних жінок?
Що таке правильна жінка? Правильна жінка-це зразок, на який усім слід рівнятися, це ідеал мужів, свекрух та іншої рідні чоловіка. Правильна жінка завжди живе правильно, а тих хто правильно не живе, злегка зневажає. У правильної жінки і всіх її домашніх вихованців (чоловіка, дітей,...  далее..
Чому чоловіки не хочуть одружується?
Це питання задає собі, напевно, кожна дівчина, зітхаючи біля дзеркала і прискіпливо розглядаючи бездоганний носик і ідеальну фігуру. Приблизно те ж питання ставлять собі і мами дівчат, які дуже переживають, чому їх дочка не зможемо. Цією ж темою стурбовані й заміжні подруги, але...  далее..
Чому чоловіки не хочуть дітей?
Чому чоловіки не хочуть дітей? Це питання мучить багатьох сучасних жінок. Чому саме сучасних? Та просто дві-три сотні років тому ніхто й не думав, що можна вибирати: вагітніти або не вагітніти. Жіночий журнал NashaKrasa пропонує поговорити про те, чому чоловіки не хочуть дітей....  далее..
Чому чоловік не хоче сексу
Ми звикли, що чоловіки завжди хочуть сексу, проте не такі вже й рідкісні ситуації, коли коханий не тільки сам не виявляє ініціативи, але і всіляко уникає інтимних відносин. Втомився, вже пізно, хочу спати, я дивлюся телевізор, дай спокійно полежати - так чоловіки мотивують свою відмову...  далее..
Платонічна любов
Взагалі, сама назва - платонічна любов, походить від імені давньогрецького філософа Платона, який мав на увазі під такою любов'ю, любов ідеальну, тобто суто духовну. Платонічна любов-це любов душі і серця, без фізичного, сексуального контакту. Я думаю, що в сучасному світі платонічна...  далее..
Особливий погляд на секс: Тантра, тантричний секс
Хочете, щоб секс з коханим чоловіком став ще більш чудовим, а насолоду ще гостріше і довше? Погляньте на заняття любов'ю по-новому. У рубриці...  далее..
Нижче пояса
У жіночі журнали, як правило, пишуть жінки. Але, буває, що у сильної половини людства немає сил мовчати. І приходять до редакції здивовані, гіркі листи ......  далее..
Незвичайні подарунки коханому
Практично всі чоловіки знають, яка це мука - знайти гідний подарунок своїй ненаглядної. Зазвичай вони обмежуються букетом квітів, флаконом духів або золотий дрібничкою. Безперечно, все це речі приємні і красиві ... але як часто ми дорікаємо своїх чоловіків і хлопців, у тому, що у...  далее..
Чоловік-тиран. Як позбутися чоловіка тирана?
Твій вдалий шлюб не виключає ймовірності, що хтось із близьких (дочка, сестра, подруга) ні постраждає від чоловіка-тирана. Що робити в таких ситуаціях і як позбутися від чоловіка-тирана розповість жіночий журнал NashaKrasa....  далее..
Чоловік зраджує? Як дізнатися?!
Скажу відразу, з'ясувати правду, змінює вам чоловік чи ні, можна з точністю до 98%, тільки лише уважно за ним (за чоловіком) спостерігаючи. Навіть підслуховувати не треба і кишені перевіряти (це пішло). От тільки відразу виникає питання, а дествітельно чи ви хочете знати істину?...  далее..
Чоловік-домогосподарка
Часи, коли чоловік ходив на полювання і приносив видобуток у будинок, а жінка берегла сімейне вогнище і створювала затишок, безповоротно пішли в минуле. З кожним роком, та чого там, з кожним днем і навіть годиною, жінки стають все самостійний і незалежний від чоловіків. Добре це...  далее..
0 1 2 3 4