загрузка...
0 1 2 3 4

Чоловік під мікроскопом. Вивчаємо сексуальну географію
Ох, вже ці чоловіки! Як не люблять вони, коли їх обговорюють за очі! А ось ми не побоїмося і обговоримо! До речі, для їх же, чоловічого сексуального блага. А заразом - і для нашого, жіночого. Але ще, звичайно, для того, щоб навчитися мистецтву перетворення чоловіків з норовлива і...  далее..
Багатоженство
За статистикою одна з головних причин розлучень, суперечок, бійок та насильства в сім'ї - ревнощі жінок, інколи навіть не обгрунтована. Жінки ревнують своїх благовірних, як стверджують психологи, ведені загостреним почуттям власності. Уявити собі, що яка-небудь ще дівчина може...  далее..
Многомужіе
Якщо одна жінка подобається кільком чоловікам - це ще не привід вибирати одного. Звичайно, якщо живе красуня в Тибеті і може дозволити собі відразу декількох чоловіків. До речі, многомужіе або Поліандрія, а саме так називається форма шлюбу, в якій жінка перебуває зможемо одночасно...  далее..
Милий, а яка в тебе група крові?
Астрологія протягом багатьох століть займалася вивченням питання відповідності партнерів один одному. Жодного чоловіка зовсім не здивує питання, поставлене йому дівчиною на побаченні: «А хто ти за знаком зодіаку?» У Японії ж багато дівчат запитають: «А яка у тебе група крові?» Японці...  далее..
Кохання з першого погляду
Свіжість буває тільки одна - перша, вона ж і остання. А якщо осетрина другої свіжості, то це означає, що вона тухла! - Стверджував Воланд з безсмертного роману М. Булгакова Майстер і Маргарита. Цей вислів можна сміливо віднести і до такого поняття, як любов. Любов буває тільки з...  далее..
Любов по переписці. Міфічна та реальна
Багато сучасні жінки і чоловіки, затюкали постійної гонкою за успіхом, втомлені від браку часу і самотності бачать одні вихід - любов по листуванню. Листи, що виділяли запах парфумів, нерівний почерк і очікування нової звісточки - романтика в чистому вигляді. А як гріють серце надії...  далее..
Люблю одруженого чоловіка. Що робити?
Люблю одруженого, що робити? Так і хочеться сказати - не закохуватися у невільних чоловіків, так пантелику те. Якщо ви думаєте, що я зараз почну нудно й високоморальних розмірковувати про те, що не можна любити одруженого чоловіка, то помиляєтеся. Але й заохочувати любов з одруженим...  далее..
Криза середнього віку у жінок
Коли тільки з'явилося поняття кризи середнього віку - це трапилося в 1965 році з подачі канадського психоаналітика Еліота Жака, вважалося, що цей похмурий процес протікає виключно в життях чоловіків. Але, як виявилося, жінки так само не захищені від нещасливого процесу, і в період...  далее..
Криза середнього віку в чоловіків
У 35-40 років чоловік проходить один із самих складних іспитів в житті і відповідає сам собі на питання: чого я домігся, наскільки я успішний, що чекає мене попереду. Криза середини життя - цей період називають саме так, тому що чоловік звертає увагу на стан свого здоров'я і...  далее..
Клімакс чоловічої статі
У житті чоловіки бувають кризи, які він важко переживає. Можна допомогти йому? Коли чоловік входить у кризовий піку, то, подібно космічному кораблю...  далее..
Як зустріти чоловіка з відрядження
Зустріч з коханим чоловіком після його довгого або навіть одноденного відсутності по службових справах завжди хочеться зробити особливою. І це повинен бути зовсім не сюрприз з промовистою шафою. Важливо не тільки вгадати стан дорогого роботяги - чи готовий він піддатися пристрасті,...  далее..
Як вийти заміж після 40 років?
Для початку хотілося б зрозуміти, а навіщо жінці після сорока років виходити заміж? І якщо вам це питання здається дивним, то я поясню, що саме я маю на увазі. Сама назва цієї статті вже містить відповідь на поставлене питання, адже називається стаття не як вийти заміж, а як вийти...  далее..
Як дізнатися, закоханий мужчина? Як веде себе закоханий чоловік
Жінки завжди знаходяться в настільки пристрасному пошуку кохання, що з готовністю можуть прикрашати свої відносини, ретельно розглядаючи кожен вчинок, дія або погляд чоловіка мало не під мікроскопом у гарячковому бажанні побачити в цьому хоч якісь ознаки любові. Всі жінки постійно...  далее..
Як управляти чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
Нещодавно психологи розкрили основні секрети майстерності маніпуляції чоловіком, завдяки яким будь-яка жінка може добитися успіху у представників сильної половини людства. Як стверджують вчені, чоловік буде виконувати всі ваші капризи, якщо він буде захоплюватися вами. А для того...  далее..
Як здивувати коханого чоловіка в ліжку
Вважаєте, що в будь-якій ситуації потрібно залишатися самою собою? Можливо, це і правильно, але тільки не в тому випадку, коли мова йде про секс з коханим чоловіком. От де можна проявити свій акторський талант і приміряти багато самих різних масок. І поки правильні дівчинки залишаються...  далее..
Як спокусити чоловіка?
Одне і те ж блюдо (навіть дуже улюблене колись) за кілька років смертельно набридає. Те ж відбувається і з відносинами - ніжність притупляється, пристрасть вщухає, романтика йде, а приходить побут. Життя йде по одному й тому ж сценарію - робота, дім, а вдома - щільний вечеря, перевірка...  далее..
Як познайомитися з чоловіком мрії або Правила правильного полювання
Так уже влаштована наше життя, що ми не хочемо залишатися самотніми. І шукаємо собі пару. Здавалося б, навколо нас стільки людей! Але проблема знайомств залишається як і раніше вельми актуальною....  далее..
Як перестати соромитися хлопців?
Якщо ви думаєте, що питання як перестати соромитися хлопців хвилює тільки вас, ви помиляєтеся. У тій чи іншій інтерпретації його задають собі багато дівчат. У кого-то сором'язливість проявляється тільки в перші хвилини знайомства, інші ж у присутності протилежної статі напруга...  далее..
Як перестати ревнувати
Прийнято вважати, що ревнощі - чоловіче почуття. Досить згадати нещасного Отелло, який придушив Дездемону через інтриги Яго. Або купця Рогожина ... А Ленський? Адже сам загинув через це. Жіноча ревнощі не настільки популярна в художній прозі. Мабуть, найяскравіший приклад, це Медея,...  далее..
Як перестати ненавидіти
Ненависть .... Щасливий чоловік, який жодного разу не відчував цього жахливого, що руйнує почуття, не корчився в душевних судомах, при цьому доброзичливо посміхаючись предмету ненависті, який не відчував мук від розуміння власного безсилля без будь-якої надії якось втихомирити злість....  далее..
0 1 2 3 4