загрузка...
0 1 2 3 4

Як помститися чоловікові за зраду?
Чи бажаєте чого-небудь пікантного на закуску? Тоді сміємо запропонувати Вам оригінальне блюдо під назвою - Помста! Як помститися чоловікові за зраду - запитує у своїх читачок жіночий журнал NashaKrasa....  далее..
Як чоловік дізнається про твою зраду
Не думайте, що все шито-крито до тих пір, поки ви самі не вирішите зізнатися йому у зраді. Чоловіки теж мають інтуїцію, завдяки якій легко зможуть «розкусити» вашу невірність. Частіше за все вас можуть викрити, керуючись при цьому кількома обставинами....  далее..
Які жінки не приваблюють чоловіків?
Чому за одними жінками тягнеться довгий шлейф шанувальників, їх проводжають очима всі зустрічні чоловіки, а інші залишаються в тіні і не здатні привернути до себе увагу? Які помилки роблять жінки, охочі, але не вміють бути привабливими та сексуальними?...  далее..
Як доставити справжнє задоволення чоловіку в ліжку
Півтони, напівнатяками, вечірній сутінок, полувздох ... Але ж хочеться не тільки за ручки триматися а місяць милуватися, хочеться інколи й пристрасті такий, щоб одяг з тріском зривали і щоб голова обертом, і щоб метелики в животі, і ... та що говорити ... щоб чоловік просто вмирав...  далее..
Як бути гарною дружиною? Легко!
Давати поради про те, як бути гарною дружиною - справа ризикована: існує занадто вже велика ймовірність бути спростована випадками з реального життя. Разом з цим, потік рад та правил - як вести себе з чоловіком, щоб він, не дай Бог, не розчарувався в тобі і не пішов до іншої - загрозливо...  далее..
Кака така любов, або Що ви знаєте про секс-іграшки?
Чесну відповідь на це питання - нічого. Зупиняємося нашим репортером на вулицях культурної столиці громадяни соромливо відверталися і говорили, що це занадто особиста тема, щоб її обговорювати з сторонніми. Або в кращому разі згадували, що вони продаються в секс-шопах ... Саме так,...  далее..
Де знайти чоловіка?
У 17 років відсутність особистого життя можна виправдати навчанням, у 20 - бажанням погуляти, вдосталь насолодитися свободою без зобов'язань перед іншою людиною. Але після 25 років виправдання вже не виглядають так переконливо. Починаєш думати, що і виправдовуватися, щось то...  далее..
Це по любові. 9 причин не відкладати секс на завтра
Причин відкласти секс у тебе достатньо: втомилася, болить голова, тільки після ЗАГСу. Але чи знаєш ти, що секс підвищує самооцінку і позбавляє від головного болю? Разом з жіночим журналом NashaKrasa давайте з'ясуємо чому і як це відбувається ......  далее..
Є професія така - багатодітним татом бути
Ще років 10 тому народження другої дитини, не кажучи вже про третьому або четвертому, прирівнювалося до цього батьківському подвигу. У ситуації, коли немає ні матеріальних, ні соціальних умов, абсолютній більшості здавалось неможливим не тільки виховувати дітей, але просто безбідно...  далее..
Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується
Часто доводиться чути від жінок: Він просто сексуальний егоїст! А в підтексті треба розуміти: думає тільки про себе, на мої відчуття йому наплювати, вважає, я сама винна, що не відчуваю оргазм ... Звідки беруться ці розмови - зрозуміло. Чоловіки ж влаштовані так, що отримання оргазму...  далее..
Дружба між чоловіком і жінкою
Чи може сонце впасти на землю? Чи може час піти назад? Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою? Читачки жіночого журналу NashaKrasa називають ці питання наївно-гіпотетичними, але підозрюють, що ЩОСЬ в цьому все-таки є ......  далее..
Домагання на роботі
Він і Вона. Чоловік і жінка. Він - успішний, привабливий, впевнений у собі. Вона - красуня, розумниця, дипломований фахівець. Він - начальник. Вона - підлеглий. Досить поширена ситуація. Тисячі людей працюють в такому тандемі. Тисячі цілком щасливі, тим, що знайшли одне одного. У...  далее..
Чужих дітей не буває
Довго думала, як почати цю статтю для жіночого журналу NashaKrasa, тому що дуже мені не хотілося писати банальні фрази, від яких мене, якщо чесно, вже нудить. Заїжджені немов стара платівка висловлювання, про те що діти - це квіти життя чи все найкраще - дітям, і діти - це наше майбутнє...  далее..
Що таке зрада?
Зрадник-це людина, яка зрадила своїх і переметнувся до клану чужих, ворогів, лиходіїв. Це на війні зрозуміло, хто свій, хто чужий, а ось в мирному житті, де ця межа, межа, лінія, що проходить між своїми і чужими? І якщо риба шукає, де глибше, а людина де краще, те, що тоді можна...  далее..
Що приваблює чоловіків в жінках. Як привернути увагу чоловіка?
Як же багато жіночих сердець було розбите від нещасливого кохання, поки ми не зрозуміли, як же правильно привернути увагу чоловіків. Але, як і в полюванні, в мистецтві спокушання дрібниць не буває. Адже гідний чоловік - це дорогоцінний трофей. Тому сьогодні ми поговоримо про те,...  далее..
Що не можна дарувати, прикмети. Чому не можна дарувати годинник і дзеркало
Купуючи подарунок коханому або коханій, так чи просто знайомому людині, ми завжди замислюємося, а що ж краще йому подарувати? Багато хто чув про те, що деякі речі краще не дарувати. Але чи знаєте ви що не можна дарувати? Найвідомішою прикметою для закоханих з розряду що не можна...  далее..
Що робити, якщо йде любов, як реанімувати відносини
Ви розлучилися з коханим, і життя втратило будь-який сенс? Ви постійно думаєте про нього, і вам хочеться реанімувати відносини? Давайте розглянемо ситуацію, що склалася і подумаємо про те, що ж можна зробити і як повернути йде любов....  далее..
Що робити, якщо коханий пішов до іншої?
Улюблений пішов до іншої? Є кілька загальних варіантів розвитку подій. Тільки сьогодні жіночий журнал NashaKrasa для своїх улюблених читачок узагальнює сумний досвід і корисні уроки таких розставань....  далее..
Квиток в один кінець чи Секс з випадковим партнером
Прийнято вважати, що еволюційно жінки не пристосовані до випадкового сексу. Тому, нібито, і емоції, які виникають у жінок при думці про таке секс, негативні. Проте все тече, все змінюється ... І зараз вже не можна з упевненістю стверджувати, що випадкові сексуальні зв'язки такі...  далее..
Білила для сірої мишки
Ти - резідентка іноземної розвідки? Тобі необхідно приховано проникнути в свій офіс і винести звідти супертайни? Ні? Тоді чому ти щодня тихо прослизає на робоче місце, прикладаючи всі зусилля, щоб залишитися непомітною? Невже тобі подобається бути покірливої і безликої? Звичайно...  далее..
0 1 2 3 4