загрузка...
0 1 2 3 4

Золоте весілля
50-річний ювілей спільного життя не даремно позолотили - саме цей чудовий метал прекрасно символізує союз людей, які пройшли через усі випробування. Золоте весілля - це свято, яке прийнято відзначати в тісному сімейному колі, благо, навколо щасливих ювілярів до цього часу збираються...  далее..
Злопам'ятність - погана якість або необхідна риса характеру?
Смішно подумати, але Вас сьогодні не взяли на роботу через те, що колишня однокласниця, яка давно працює в компанії Вашої мрії, ненароком наговорила шефу купу гидот про рівень інтелектуальних здібностей молодий і, здавалося б, перспективною здобувачка на посаду. Ви в непевності нас?...  далее..
Життя домогосподарки
Чомусь останнім часом слово домогосподарка вимовляється багатьма з деяким зневажливим відтінком. Для багатьох домогосподарка - це абсолютно даремне істота, неосвічене, нічим не цікавиться і нічого собою не являє. Жіночий журнал NashaKrasa абсолютно не згоден з таким поглядом і спробує...  далее..
Жіночий оргазм. Міні-тест
Хто б сумнівався, що випробовувати оргазм хочуть всі! І, загалом-то, в природі нашої сексуальності закладено все, щоб досягати цього піка насолоди. І, тим не менше, не всі люди (особливо не всі жінки) відчувають оргазм. У всякому разі, якщо говорити саме про справжній оргазм....  далее..
Жіноча фригідність
Чому жінка раптом стає апатичною і байдужою до інтимної близькості? Куди пішла її колишня пристрасть? - Цим питанням задається не один чоловік. Втім, і самих жінок хвилює це питання, і часом вони просто не розуміють, куди зникає бажання близькості з чоловіком, якого вони щиро люблять....  далее..
Жіноча домашній одяг очима чоловіків
Знімаючи стильний діловий костюм і переодягаючись у такий звичний і затишний халатик, ми навіть не помічаємо, що втрачаємо всю свою сексуальність, дивуючись лише, що чоловік все рідше кидає захоплені погляди і робить компліменти. Вийти з цього порочного кола зовсім не складно, достатньо...  далее..
Заміж у 16 років
Їй 16, і вона заявляє батькам, що виходить заміж. Хтось скаже, що йти під вінець у 16 років - це дуже рано! Але, згадаємо Азербайджан - там дівчинки наречених вже у 12. У нашій країні теж створені всі умови, щоб вчорашні школярки могли надіти фату. Але, закон - законом, а життєвий...  далее..
Брехати або не брехати чоловікові?
- Милий, коли ти з'явився в моєму житті, я повністю змінилася - порвала з усіма чотирма коханцями і кинула курити марихуану ... Після цих слів не дивуйтеся його приголомшеному погляду і захлопнувшейся за ним двері. Правда - це, звичайно, добре. Але не завжди....  далее..
Вийти заміж за іноземця: чоловіки made in Europe
Яким уявляється європеєць більшості жінок? Чоловік у діловому костюмі дорогому з ноутбуком під пахвою, що летить до свого Porsche або ж Mercedes? Або такий собі принц на білому лімузині, який неодмінно живе, якщо не в розкішному замку, то в шикарному будинку і тільки те й робить,...  далее..
У бананово-лимонному насолоді ...
Хочеш випробувати бурхливий оргазм? Тоді з'їж за півгодини до сексу банан і шматочок сиру! Арифметика любові Щоб...  далее..
Точка G: оргазм дужчав
В один прекрасний день німецький гінеколог Ернст Графенберг виявив на верхній стінці піхви особливу зону, роздратування якої викликало сильний оргазм. На жаль, історія замовчує, за яких обставин сталося це відкриття. Може бути, рука лікаря випадково замість задньої стінки піхви початку...  далее..
Та, яку роздягають поглядами. Що робить жінку спокусливою?
Дивишся, часом, на жінку - красунею її не назвеш, і фігура в неї не ідеальна, а чоловіків так і тягне до неї, як до магніту. Можна по-різному це називати - сексуальна енергія, невловимий шарм, чаруюча магія. Але як не описуй словами, по суті - це спокуса, який таїть у собі жінка...  далее..
З милим і в курені рай. Стратегії пошуку і використання куреня
Всім відома народна мудрість - з милим і в курені рай. Швидше за все, Вам знайоме це відчуття, коли з ним так добре, так добре ... - Майже казка, в якій Ви - прекрасна принцеса, а він ... - Тільки придивіться - справжній принц! А принцу і принцесі, звичайно, потрібен палац. Або квартира,...  далее..
Скільки сексу - занадто мало?
Безглуздо заперечувати - ми живемо в полоні стереотипів і нерідко відчуваємо страждання через те, що ситуація не складається як у людей. У делікатних питаннях кількість розбитих ілюзій просто зашкалює: ми слухаємо розповіді приятельок, читаємо дамські романи, дивимося романтичні...  далее..
Серіали дивитися не можна вимкнути. Де ставимо кому?
Зараз серіалами, презирливо так називають нескінченні мильно-рильной історії, які не мають ніякого відношення ні до художніх творів, ні до кінофільмів, та й взагалі не зрозуміло, що це таке лавиною виплеснулося на екрани наших телевізорів. Гра акторів - просто огидна, сюжету немає...  далее..
Секс у словах і звуках
Секс - це не тільки рухи, почуття та емоції, це ще слова і звуки. І ця голосова частина має для процесу аж ніяк не останнє значення. Почнемо просто зі звукового супроводу. Тобто з тих криків, стогонів, шепоту і придихом, якими сексуальний акт обов'язково наділяється на кіноекрані....  далее..
Секс у шлюбі. Мій чоловік - мій коханець
Довгограюча подружня пристрасті ... Звучить, звабно, та от тільки якось казково. Чи можливо це? Чи буває так? Який відсоток цих щасливих сімейних пар в загальній кількості шлюбів? Відповіді такі. Можливо. Буває. Відсоток невеликий. Але! У тому-то й фішка цієї проблеми, що ключ до...  далее..
Сексуальне байдужість. Чому жінки бувають фригідними?
Статистика невблаганна: 30-35% жінок жодного разу не відчували оргазм, 15-20% відчувають його від випадку до випадку, а що залишилися 55% бували фригідними хоча б один раз у житті. Виходить, що про проблему фригідності знає практично кожна жінка. Чого, до речі, не скажеш про чоловіків....  далее..
Сексуальні фантазії чоловіків і жінок
Думаєте, сексуальні фантазії - доля стурбованих підлітків, чоловіків, яким біс у ребро ... і легковажних жінок? Сексуальні фантазії чоловіків і жінок - це хибно, не здорово і не красиво? Жіночий журнал NashaKrasa поспішає розвінчати цей міф, шкоду якого для нормального сприйняття...  далее..
Сексуальна активність: злети і падіння
Сексуальна активність чоловіків і жінок має масу відмінностей. Чоловік спалахує, як найновіша зірка, і вмить остигає після сексуальної розрядки. Жінка повільно і плавно підіймається до вершини задоволення, а потім так само неспішно спускається звідти. Чоловіча сексуальна активність...  далее..
0 1 2 3 4