загрузка...
СХУДНЕННЯ     |     Чи актуальна зараз «нездорова худоба»?

Акторська дієта

Як вдається тримати себе у формі відомим акторам? Сьогодні ви дізнаєтесь про це з допомогою жіночого журналу NashaKrasa, який представляє своїм читачкам акторську дієту. Ми розглянемо два основних варіанти (актори, як відомо, люди творчі, тому і варіантів акторської дієти безліч). Це тривала дієта, розрахована на 12 днів, і коротка 4-хдневная експрес-дієта.


У рубриці Худнемо разом: соковижималка, як вибрати соковижималку, найкращі соковижималки

Акторська дієта (12 днів)


Вам пропонується 4 меню на день, які потрібно послідовно чергувати протягом 12-ти днів. Передбачуваний виска - 5-7 кілограмів

Варіант меню № 1
1,5 літра кефіру. Кефір краще вибирати нормальної жирності (2,5%), так вам буде легше подолати голод. Пити протягом дня, поділивши на кілька прийомів.

Варіант меню № 2
Варене м'ясо (500 г на день). Переважно м'ясо птиці (курка, індичка). Шкіру потрібно прибрати, м'ясо не солити. Якщо ви віддаєте перевагу рибу, можна замінити нею птицю.

Варіант меню № 3
Свіжі яблука (до 1,5 кілограмів у день). Необов'язково вибирати кислі і зелені сорти, цілком підійдуть і солодкі.

Варіант меню № 4
Червоне вино (350 г) і сир (200 г). Вино краще червоне сухе. Всі продукти розділити на маленькі порції і є в протягом дня.

актерская диета отзывы

Акторська дієта (4 дні)


Протягом всього дня вам можна їсти і пити тільки те, що вказано в меню. Обмежень по кількості не передбачено, тому, можливо, така дієта не здасться вам занадто суворою. і, ви захочете її продовжити на більш тривалий термін. Однак даний варіант відноситься до монодієта і зловживати ним не потрібно, але можна повторювати через 3-6 місяців.

День перший. Протягом дня потрібно пити томатний сік і є рис
Томатний сік вибирайте без додавання солі та цукру, уточнюйте цей момент, читаючи написи на упаковці. Можна приготувати сік самим, використовуючи для цього готове томатне пюре і пасту - сьогодні багато виробників випускають чистий продукт без будь-яких смакових добавок. Як варіант - замість соку просто додавати томатне пюре в рис. Рис варити без солі, на воді.А ще краще залити його на ніч крутим окропом і укутати - до ранку він гарненько розпарився і буде цілком їстівним.

День другий. Сир і кефір
Не треба вибирати знежирений сир або кефір, купуйте стандартний - якусь кількість жирів організму необхідно. Сир можна їсти зерненний або навіть домашній сільський.

День третій. Чай і м'ясо
Чай переважно пити зелений. Купуйте якісний продукт, не шкодуйте грошей. Якщо зелений чай ви не любите, можна замінити його іншим чаєм на основі натуральних трав (ромашковий, м'ятний і т.д.), які теж потрібно ретельно вибирати. Купуючи трав'яні чаї, уважно читайте написи на упаковці, щоб не купити суміш для поліпшення апетиту.

Що стосується м'яса, то вживати краще птицю, причому біле м'ясо. Варити потрібно без солі і без шкіри. Не забороняється додавати для смаку сушену зелень і приправи.

День четвертий. Вино і сир
Червоне сухе вино потрібно пити маленькими порціями протягом дня, заїдаючи сиром. Вино купуйте хороше. Основна мета такого пиття - очищення крові, чому можуть сприяти тільки якісні напої. Сир рекомендується твердих сортів, бажано не більше 45% жирності. Воду в цей день пити не можна.

Якщо вам не подобається «винний день», можна замінити його Кефірно-сирним. М'ясні дні також можна зробити рибними.

Олександра Панютіна
Жіночий журнал NashaKrasa