загрузка...
СХУДНЕННЯ     |     Капсули ЛіДа (LiDa)

Капсули для схуднення Міаозі (Miaozi)

Препарат впливає на функцію обміну речовин, сприяє його регулюванню, нормалізує кров'яний тиск, знижує кількість жиру в печінці і крові, допомагає діабетикам боротися з хворобою. Крім того, регулярний прийом капсул знищує дисбаланс живильних речовин, яким часто страждають повні люди.


У рубриці Жіноче здоров'я: дихальна гімнастика

Обмін речовин в організмі посилюється, шлаки та інші шкідливі речовини швидко виводяться. Капсули Міаозі оздоровлюють весь організм, після їх застосування не з'являється зморшкуватість і в'ялість шкіри. Слід зазначити, що побічних ефектів при вживанні препарату практично не буває, тому що продукт виробляється тільки на основі натуральних компонентів з додаванням біологічно активних речовин, для його виготовлення застосовуються новітні технології.

Капсули для схуднення «Міаозі» регулюють метаболізм, знижує вміст «поганого» холестерину в крові, сприяє швидкому ліпідний обмін, регулює кількість жирів в печінці. Почавши приймати капсули «Міаозі», ви вже через короткий час своїми очима переконайтеся, що надмірна вага перестає бути для вас проблемою: зникне зайвий жир з «проблемних зон», загальне самопочуття значно покращиться, ви відчуєте прилив бадьорості та енергії.

Склад капсул

Препарат містить:

- Глід перістонадрезанний - знижує артеріальний тиск, підвищує імунітет, стимулює кровообіг. Корисний для страждаючих гіпертонією та ішемічною хворобою серця. Глід робить також седативну дію, має антиоксидантну ефектом, знижує рівень холестерину в організмі, спалює жири. Показаний при порушеннях сну, зайвому нервовому збудженні, вегето-судинної дистонії.

- Насіння касії - нормалізують тиск і обмінні процеси в організмі, активно виводять шлаки, служать протинабрякову і протизапальним засобом, знижує вміст жирів і холестерину в крові, оздоровлює печінку.

- Листя лотоса індійського - знижують втому, уповільнюють процеси старіння, нормалізують серцевий ритм, лікує набряки, знижує рівень ліпідів у крові.
- Горець багатобарвний - застосовується для лікування і профілактики атеросклерозу, нормалізує серцево-судинну, статеву і нервову систему, має сечогінну та м'яке проносне вплив.

- Морська капуста - зелена водорість, здавна відома як загальнозміцнюючий засіб. Усиляющих асиміляцію білка, сприяє кращому засвоєнню кальцію, фосфору і заліза. Затримує розвиток атеросклерозу, оптимізує обмінні процеси в організмі.

- Салісбурія - видаляє набряклість, знижує вміст жирових речовин у кровоносних судинах.

- Пахіма кокосовідная - гриб, що містить оксиди фосфору, макро-та мікроелементи, полісахариди, знижує рівень глюкози в крові, позитивно впливає на міокард, діє як заспокійливий і загальнозміцнюючий засіб.

Як вони діють?

За допомогою капсул «Міаозі» для вашого організму встановиться дозування і режим харчування, препарат позбавить вас від жирових відкладень і допоможе вивести токсини і шлаки, не вдаючись до послаблюючий ефект. При прийомі капсул «Міаозі» активізується обмін речовин, поліпшується травлення і кровообіг, максимально засвоюються поживні речовини, підвищується життєвий тонус, зміцнюється імунітет. Препарат допомагає позбутися зайвої ваги в післяпологовий період, не дозволяє розвинутися ожиріння печінки, а також інших захворювань, що виникають в результаті неправильного харчування.

Протипоказання

Строго заборонено прийом капсул для схуднення «Міаозі» вагітним жінкам! Не рекомендується вживати препарат, якщо вам ще немає 16 або виповнилося 65 років. Будьте обережні, якщо ви перенесли інсульт або страждаєте захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Під час прийому капсул не можна вживати алкогольні напої - вони здатні нейтралізувати дію препарату.

Дозування

Прийом капсул для схуднення «Міаозі» дуже зручний: досить одного прийому в день, 2 капсули одразу, до або після сніданку. Рекомендується пройти від одного (30 днів) до двох (60 днів) курсів, після чого необхідно зробити перерву. Почавши прийом препарату, ви помітите зниження апетиту, в результаті чого звичайні для вас норми харчування зменшаться. Тому паралельно з прийомом «Міаозі» рекомендується вживати в їжу вітамінно-мінеральний комплекс. Найчастіше для досягнення бажаного результату досить двох місяців, якщо ж вагу, з вашої точки зору, знизився недостатньо, можна повторити курс, витримавши 2-3-тижневу перерву (щоб уникнути звикання організму до препарату). За один курс можлива втрата ваги від 5 до 10 кг (залежно від вашого початкової ваги).

Ольга Моісєєва
Жіночий журнал NashaKrasa