загрузка...

Рис з добавками
Ця дієта дозволяє очистити кишечник і кров. Її можна дотримуватися до 10 днів. Завдяки регулярному і різноманітне харчування дієта переноситься легко - головне, зробити її досить різноманітною! Вона дозволяє худнути в середньому на кілограм за 3 дні....  далее..
Рисовий раціон для бажаючих схуднути
Давайте розглянемо сьогодні рисову дієту. Тим більше, у неї є кілька варіантів. Як стверджує її прихильники, на рисовому дієті можна не тільки схуднути, але й очистити організм від шлаків. Адже в її основі - злак, відомий своїми адсорбуючих речовинами. Рис здатний адсорбувати і виводити...  далее..
Рисова дієта II
Розрахована на 7 днів. Сніданок: варене яйце, 60 г вареного рису (краще нешліфований). Обід і вечеря: 90 г вареного рису, 90 г вареної...  далее..
Рисова дієта
Сидіти на дієті треба мінімум 3 дні, а максимум - 2 тижні. За три дні йде 1 кг, за тиждень - 3 кг. Рис потрібен не очищений. 1...  далее..
Рінада Мінвалеева метод схуднення
Це навіть не дієта, а спосіб життя! 1-й день: їсти нормально: каша, м'ясо, риба, салати, яйце - все, що хочете в будь-якому вигляді....  далее..
Рибна дієта II
Розрахована на 2 тижні. Перший тиждень - одноманітна, з другої поступово вводимо та інші продукти. Загальну денну калорійність 1500 ккал строго...  далее..
Рибна дієта
Тривалість дієти - 10 днів. У рубриці Краса: Секрети красивих волосся Рекомендації з харчування...  далее..
Рейчел і Річарда Хеллер дієта
Дієта розроблена американськими дієтологами Рейчел і Річардом Хеллер і називається ще "дієтою для ласунів". Заснована на поступовому згасанні тяги до вуглеводів, у тому числі до солодкого. Будь-які «перекушування» між основними трапезами заборонені, допустимо тільки пиття...  далее..
Рідкісні
Рідкісні з упевненістю можна назвати препаратом для схуднення нового покоління. Це вітчизняний лікарський препарат, дія якого має на увазі подвійний механізм....  далее..
Різнокольорова східна дієта
Різні кольори впливають на нас по-різному. Червоні та жовті зігрівають і стимулюють. Бірюзова, СИНІЙ і ФІОЛЕТОВИЙ - охолоджують і заспокоюють. ЗЕЛЕНИЙ створює баланс та гармонію. Наша їжа має аналогічний ефект....  далее..
Розвантажувальні дні
Розвантажувальні дієти застосовують при надлишковому харчуванні й ожирінні в тих випадках, коли призначувана малокалорійна дієта недостатньо ефективна. Стимулюють обмін речовин і сприяють витрачання власних жирових запасів організму....  далее..
Розвантажувальні дні: будьте обережніше!
Позбутися від декількох кілограмів за вихідні або підтримувати потрібну вагу, голодуючи один день на тиждень - звучить заманливо. Не треба ходити в спортзал, не треба робити зарядку, на завтра можна повертатися до звичайного режиму. Тим часом, влаштовуючи собі такі розвантажувальні...  далее..
Роздільне харчування: рецепти і страви. Меню роздільного харчування
Теорія роздільного харчування була створена лікарем-натурологом Гербертом Шелтоном, який довгі роки вивчав особливості фізіології травлення, виходячи з дослідів проведених в лабораторії відомим всім І. І. Павловим (напевно, собачку пам'ятають все). Він зумів застосувати отримані...  далее..
Роздільне харчування: доводи
Про роздільному харчуванні говорять і пишуть багато, але до ладу мало хто знає, що, як і коли є. У чому користь і шкоду? Пропонуємо дві точки зору: практичне керівництво до дії на основі особистого досвіду і погляд на проблему авторитетного вченого - вибирайте, що для вас переконливіше....  далее..
Роздільне харчування: дієта, принципи і правила роздільного харчування
Мода на роздільне харчування з'явилася досить давно. Деякі вважають, що система роздільного харчування - дієта, що дозволяє скинути зайві кілограми, інші вважають, що це природосообразно харчування для людини, що виходить з особливостей людського організму. Є, правда, і ті, хто...  далее..
Роздільна дієта
Тривалість роздільної дієти - 20 днів. Перші два дні ви повинні тільки пити кефір. Ті, кому вдається це витримати, зізнаються, що настає відчуття...  далее..
Раціональне харчування - основа здорового способу життя
Ви вирішили порвати з минулим, позбавитися від зайвої ваги і вести тільки здоровий спосіб життя. А чи знаєте Ви що це таке? Адже це не тільки спортивні вправи, табу шкідливим звичкам, і підібрана навмання дієта, а і правильно підібране здорове раціональне харчування....  далее..
Розлучаємося легко: 10 розвантажувальних дієт
Розвантажувальна дієта, як це не банально прозвучить, потрібна нам для зниження ваги. Саме розвантажувальна дієта, з мінімумом калорій і, як наслідок, мінімальною кількістю енергії, так необхідна нам після свят. Організму необхідно створити своєрідний дефіцит в енергії, і чим більше...  далее..
Радикальна дієта
Усі зазначені продукти потрібно розділити на 4 прийоми їжі - сніданок (8-9 годин), обід (12-13 годин), полуденок (15-16 годин) і вечеря (не пізніше 18 годин). Протягом всього часу дотримання дієти пити можна тільки просту або мінеральну воду....  далее..
П'ять смаків і квітів, які роблять нас стрункіше
У багатьох людей збільшення ваги відбувається тому, що їм хочеться постійно є і вони весь час щось жують. Інші починають відчувати голод чи не одразу після їжі. Чому так відбувається, і що з цим робити розповідає член Американської асоціації геронтологічної Міла Клецков....  далее..