загрузка...

П'ять правил весняної дієти
Напередодні весни кожна жінка хоче привести себе в порядок - схуднути, освіжити колір обличчя, додати волоссю блиск. Усього цього можна домогтися за допомогою дієти. Звичайно, рекомендувати щось конкретне для всіх не можна. Адже у кожного з нас різні умови, різні проблеми і різні...  далее..
П'ятиденний дієта
Дієта розрахована на 5 днів. День 1: 1 склянка відварного рису День 2: 6 відварених картоплин День 3: 1,5 кг яблук...  далее..
П'яна дієта
Використовувати не довше 7 днів. Сніданок: варене яйце, 50 г сиру. Обід: 150 г відвареної (або гриль)...  далее..
Психологія збільшення ваги
Проблема надмірної ваги має багато аспектів. Головне - самостійно або в ході обстеження встановити причини повноти, яка може виникнути на побутовому грунті або в силу погіршення стану здоров'я....  далее..
Пряна стрункість
За вікном давно незатишно й холодно, а це говорить про те, що незабаром багато хто з нас почнуть скаржитися на надбавку ваги. Який взаємозв'язок? Найбільша пряма! Пізньої осені та взимку нас все частіше і частіше залучають смачні вечері в теплі улюбленого будинку ... Але як же...  далее..
Протеїнової дієти! Худнемо без голодування
Хочете зменшити обсяг вашої талії? При цьому нормально їсти? Спробуйте протеїнової дієти! 10 днів без вуглеводів і цукру Отже, 10 днів поїдання одних протеїнів. Є в цьому великий плюс! При різкому схудненні, як ми знаємо, шкіра обвисає. У нашому випадку - це не так!...  далее..
Протасова Кіма дієта
Протяжність дієти складає 5 тижнів. Сенс дієти в тому, щоб їсти якомога більше овочів і п'ятипроцентний молочних продуктів. Чай і кава дозволяється пити в будь-якій кількості (при цьому раз і назавжди забувши про цукор), а води потрібно в обов'язковому порядку випивати два...  далее..
Простий секрет набуття ідеальної ваги
Основних кроків на шляху до стрункості та ідеальному вазі всього п'ять. І серед них немає вимотування себе дієтами і «вмирання» на тренажерах. Навчіться правильно вести свою калорійну «бухгалтерію», і ви здивуєтеся, як легко будуть йти зайві кілограми або набиратися відсутні....  далее..
Проста дієта
Втрата у вазі при дотриманні цієї дієти складе приблизно 4-6 кг за тиждень. На ці сім днів вам доведеться перейти виключно на фрукти і овочі. Але і їх переїдати не слід, достатньо 1,5-2 кг на добу....  далее..
Існування як на роботі
На перший погляд може здатися, що офіс саме підходяще місце для тих, що худнуть, адже там немає ні холодильника, повного продуктів, ні чоловіків яким вічно треба щось готувати. Не зводить! На роботі тебе будуть підстерігати інші труднощі. Їхнє ім'я - звички....  далее..
Продукти з негативною калорійністю: міфи і реальність
Щоб позбавитися від зайвої ваги люди йдуть на все: катують себе фізичними вправами до сьомого поту, приймають спеціальні таблетки, читають «чудодійні» змови і голодують. Однак деякі стверджують, все це зовсім ні до чого, адже існує таке явище, як продукти з негативною калорійністю....  далее..
Продукти попереджають відкладення солей у суглобах
Однією з причин болю в суглобах в літньому віці, є відкладення солей. Причина криється в порушенні кровопостачання дрібних суглобів, за рахунок засмічення капілярів і дрібних судин. Ці процеси відбуваються повільно, але впевнено. У результаті на суглобах кистей і стоп з'являються...  далее..
Продукти очищають організм
В яких продуктах міститься клітковина і чому їх бажано включати в раціон? Відповідає - к. м. н., Лікар-дієтолог Катерина АЛЕКСАНДРОВА «Санітар»...  далее..
Прибуток
Знову 65-ть! І це при зростанні в метр 55 сантиметрів! Я з жахом дивлюся на підлогові електронні ваги, подаровані подругою на минулий день народження. Причому за моєю ж прохання. Так, люба, ваги в самий раз, ти ж знаєш, як я стежу за фігурою! І ось тепер ненависний подарунок стає...  далее..
Звикання, дієта
Дієта "звикання" складається з стадій, в кожній стадії по 3 дні: 1 стадія: Нічого не їмо. П'ємо тільки воду. У цій стадії...  далее..
Притикіна дієта
Приблизно 10 грамів жиру і максимум 1000 калорій на день - так виглядає курс голодування по Притикіна. Дозволяються картопля, овочі, фрукти, нежирне...  далее..
Президентська дієта
У світі найкориснішою, ефективної і смачної вважається дієта американського кардіолога Артура Агатстона. Більше вона відома як «Дієта Південного пляжу», а тепер її часто називають «президентською дієтою» - її шанувальниками недавно стала сім'я Клінтонів. Дієта однаково хороша...  далее..
Президентська дієта. 2-й етап
Перша фаза «президентської дієти» триває два тижні. Але для закріплення успіху можна її продовжити ще на тиждень. Для тих же, кому не терпиться йти вперед, друкуємо меню другої фази....  далее..
Препарати для схуднення
Надлишкова маса тіла отруює життя безлічі жінок, а останнім часом - і чоловіків. Сьогодні боротьба із зайвою вагою стає все більше схожа на масове божевілля. Люди прагнуть будь-якою ціною схуднути, і це зрозуміло: доведено, що зайва вага є реальною перешкодою для успішної кар'єри,...  далее..
Прекрасна фігура по фен-шуй
Китайці ділять все навколо на інь і ян. Інь - жіноче начало, ян - чоловіче. Інь - холод, ян - жар. Інь - пасивність, ян - активність. Стану організму людини теж можна класифікувати на інь (тьмяний погляд, млявість, сповільненість рухів, блідість, депресивність, низький кров'яний...  далее..