загрузка...

Чому дієти не діють?
За даними урядового "Огляду дієтологічних і харчових навичок дорослого населення Британії", 12 відсотків жінок і 4 відсотки чоловіків в даний момент дотримуються дієту. Середня тривалість дотримання цих дієт - шість з половиною тижнів для жінок і 10 для чоловіків....  далее..
По чашечці? Елітний чай з Китаю
Традиції східного чаювання потрапили в Росії на благодатний грунт, хоч і зазнали деякі зміни - хто з нас не любить посидіти годинку-другу, насолоджуючись бесідою і Сьорбаючи з об'ємистій чашки? Проте довгі роки улюбленим чаєм для росіян, що перейняли чайні традиції не стільки...  далее..
Плюси і мінуси ананасовий дієти
Ананасова дієта дійсно може бути ефективною - потрібно тільки застосувати до неї особливий підхід. Як це зробити? У 90-х роках минулого століття...  далее..
Пляжний дієта: схуднути за 2 тижні!
Влітку на пляжі кожна жінка хоче виглядати на всі 100%. Щоб домогтися стрункою і завидною фігури, необхідно багато працювати! А якщо ваші проблеми вже вийшли за рамки "пари зайвих кілограмів", то, на жаль, без ефективної дієти тут не обійтися. NashaKrasa розповідає про...  далее..
Плісецької Майї дієта
Королева косметички: губна помада На одному з недавніх інтерв'ю Майя Плісецька сказала, що найдієвіша...  далее..
Пластир для схуднення
Серед різних способів скидання ваги метод корекції фігури за допомогою пластиру для схуднення стоїть осібно. Скоріш за все це сталося через нетрадиційного методу впливу на організм. Ми звикли, що б схуднути необхідно або відмовитися від чого-небудь в харчуванні або навпаки додавати...  далее..
Питна дієта
Ця дієта являє собою програму очищення і зниження ваги, розрахована на 30 днів. Ми п'ємо, коли хочемо пити і коли хочемо їсти. Головне в тому,...  далее..
Харчування за Малаховим - у чому весь фокус?
Вічна молодість і здоров'я! Створені сотні рецептів, способів, гіпотез про те, як збільшити свою життєву енергію, залишатися бадьорим, струнким і красивим, як не втрачати смак до життя. Сьогодні жіночий журнал NashaKrasa пропонує розглянути новомодне харчування за Малаховим....  далее..
Харчування восени: запасаємося корисними речовинами
Як говорить народна мудрість, всьому свій час. Літо дарувало нам тепло і сонячне світло, овочі та фрукти в достатку. Наш організм сам намагався справлятися із зайвими кілограмами без усяких зусиль з нашого боку. Але як тільки настала пора осені, і ми відчули перші холоди, організм...  далее..
Харчування матері, що годує
Характером і режимом харчування годуючих матерів в значній мірі визначається стан здоров'я дітей. Жіноче молоко містить все необхідне для харчування дитини, і то в найбільш сприятливій для засвоєння формі. У жіночому молоці знаходяться імунні тіла, які захищають немовлят від...  далее..
Харчовий вуайєризм
Дієтична параноя і харчової вуайєризм опановують нами все сильніше: ми міняємо власні звички харчування, спостерігаючи за тим, як і що їдять оточуючі. І зовсім даремно ......  далее..
Харчовий пакт
На сторінках жіночого журналу NashaKrasa поради фахівців про те, як вибрати дієту, яка не тільки зробить вас стрункіше, але і додасть здоров'я....  далее..
Пети Уїлсон дієта
Пета Уілсон є яскравим прикладом згубності жорстких дієт. У чарівною виконавиці ролі Микити одного разу ні сіло ні впало почався "комплекс товстушки" і вона довела себе строгими дієтами до анорексії, що призвело до виснаження організму. Але Пета зуміла подолати свою недугу...  далее..
Строката дієта
Строката дієта - дієта різноманітна, але досить голодна. Зможете взяти себе в руки, скинете до 4 кг ваги. Пити рекомендується тільки воду, 1,5-2...  далее..
Перед виходом
Недільна програма харчування - вірний спосіб підготуватися до низці святкових банкетів. Семиденний дієта-детокс, розроблена доктором Джой Бауер, автором ряду американських бестселерів про правильне харчування, допоможе вам без особливих жертв мобілізувати сили перед банкетної кампанією:...  далее..
Згубний вплив незбалансованого харчування
Вдаючись до тієї чи іншої дієти, ми не звертаємо уваги на часто збалансованість її харчовими компонентами. А як показує практика, це має важливе значення. Адже не секрет, то що якщо організм не отримує у достатній кількості вітаміну «Д», засвоєння кальцію з їжі буде порушено, в результаті...  далее..
Ожиріння - бич сучасності
Раніше я дивилася на ситих американців і думала: ось вона зворотний бік добробуту, жиріють, розумієш, в теплі та добрі! А тепер, схоже, і ми теж досягли високого рівня життя?! Бо тучних співвітчизників по вулицях міста - тьма. Дожили, так би мовити! От тільки не скажеш однозначно:...  далее..
Вівсяна дієта
Якщо ти ставишся до любителькам каш, а особливо вівсянки, якщо у тебе проблеми з шлунком або кишечником, то ця дієта як раз для тебе. Для приготування каші можна використовувати як звичайні вівсяні пластівці, так і пластівці швидкого приготування. Жіночий журнал NashaKrasa пропонує...  далее..
Овочева дієта
Краще всього овочеву дієту використовувати в сезон овочів, триває вона протягом місяця, але можна довше, якщо включити в раціон вуглеводи і білки. Втрата ваги від 3 до 6 кг....  далее..
Овочі та фрукти
Дієта розрахована на 7 днів, скидання 3 кг Чергуйте овочевої та фруктовий дні. Овочевий день Сніданок: стакан будь-якого свіжого овочевого...  далее..