загрузка...

Новорічне застілля без наслідків
Неодмінний атрибут Новорічної ночі - застілля: вишукані гарячі страви, салати хитромудрі, незвичайні закуски і, звичайно, випивка. Прагнучи провести новорічну ніч на всі 100%, нам частенько змінює почуття міри. NashaKrasa розповість, як грамотно поводитися за столом, щоб на наступний...  далее..
Нові відкриття в галузі зниження ваги
Власне кажучи, з точки зору світової науки ці відкриття зовсім новими назвати не можна, але для нашої країни вони справді є новітніми. Давайте почнемо по порядку....  далее..
Нова фігура за місяць
Він розбитий на чотири тижні, протягом яких ви вчитеся правильно снідати, обідати, вечеряти і перекушувати. Через місяць ви непомітно для самих себе змініть звичну калорійну їжу на легшу, але не менш смачну, і вам буде вже складно пригадати свої колишні пристрасті....  далее..
Нічний голод: причини нічного голоду. Звичка їсти вночі
Виникнення нічного голоду відбувається раптово, а переслідувати він вас починає постійно. Сам він вас не відпустить і, чомусь, бере гору над здоровим глуздом. Наслідки його дуже неприємні. Це може бути порушення травлення, безсоння, набір ваги, депресія, розкаяння у тому, що зробили....  далее..
Нічний апетит
Що змушує жінку, що стежить за своєю фігурою, вперто дотримуюся дієти протягом дня, ближче до ночі раптом втрачати всю силу волі і спрямовуватися до холодильника? Якщо нестримне бажання поїсти ввечері (або вночі) - ваше слабке місце, то наші поради допоможуть вам знайти над собою...  далее..
Нічне бенкет
Дивно, правда? Вдень ми можемо виявляти чудеса витримки, є тільки здорову, низькокалорійну їжу, але варто наступити вечора, як сила волі раптом випаровується, а до часу відходу до сну ми починаємо спустошувати холодильник. Так як же справитися з собою?...  далее..
Нізкожіровое харчування
Нізкожіровое харчування або дієта для боків і стегон. По книзі Р. Конлі «Дієта для стегон». Зміст даного харчування в тому, що їсти можна все що завгодно, але добова норма споживаних жирів не повинна перевищувати: 30-40 грамів на добу, якщо ви худнете 40-50 грам, якщо ви підтримуєте...  далее..
Нізкожіровая дієта
Головне правило цієї дієти - виключити майже весь жир з щоденного харчування. Разом з тим, дієта не така бідна калоріями, щоб залишити відчуття голоду....  далее..
Низькокалорійна дієта уповільнює старіння
Низькокалорійна дієта навіть у людей, що не страждають ожирінням, може призвести до зміни обміну речовин і хімії організму, що пов'язано з поліпшенням здоров'я і збільшенням тривалості життя, повідомляють вчені....  далее..
Низькокалорійна дієта
Два тижні - не так багато для тих, хто давно мріяв скинути кілька зайвих кілограмів. Дотримуючись цієї схеми, через 14 днів ви зможете нарешті відчути...  далее..
Ніколь Ронсар проти целюліту
Це навіть не дієта, а 10-денний курс лікувально-очисного харчування, оскільки саме загальне очищення організму в кінцевому підсумку і призводить до позбавлення від целюліту....  далее..
Ніяких поправок
Ми з'ясували, які продукти не дадуть вам набрати вагу перед початком літа. Продуктів, від яких худнуть, не існує. Але є ті, які не додають нам...  далее..
Незвичайні способи схуднення
Якщо не допомагають популярні дієти і заняття спортом, чому б і не спробувати не зовсім стандартні способи схуднення? Дивно, чого тільки не дізналися вчені під час своїх досліджень з питань, пов'язаних з проблемами зайвої ваги....  далее..
Німецька дієта
Німецька дієта дуже популярна в Німеччині. Її традиційно дотримуються німкені, в числі яких знаменита Марлен Дітріх, власне кажучи, ніколи не страждала від надмірної ваги, але дотримується дієти 1 раз на півроку, щоб пробудити в собі бадьорість. Цю дієту для повних жінок розробили...  далее..
Колись поїсти? Дієта для self-made woman
Складно бути у формі, якщо робота забирає майже увесь ваш час. Кожен день працюючі жінки клятвено обіцяють собі перейти на правильне харчування і записатися у фітнес-клуб, але в суєті нового робочого дня зробити це дуже важко. NashaKrasa, розповідає про те як підтримувати фігуру...  далее..
«Не є пізно ввечері». Важко, але можливо!
Цілий день ви намагаєтеся дотримуватися дієти або просто є здорову корисну їжу, вважаєте кожну калорію, а ввечері ... все йде нанівець. Ви накладаєте собі повну тарілку смаженої картоплі, додаєте зверху котлету і деякий час насолоджуєтеся їжею. Або сідаєте перед телевізором з чашкою...  далее..
Не їсти після 18 годин? Омани біорітмологов!
У більшій частині рекомендацій по схудненню присутній сумнівний порада: не їжте після 18 години. Чому і хто це озвучив? Більшість людей про це нічого не знає, просто бездумно, з фанатичною вірою виконуючи «рекомендацію». Довелося довго трали Інтернет, поки я знайшов відповідь на...  далее..
Недільна дієта
Це меню складено на 7 днів. При його дотриманні ви не тільки втратите зайві кілограми, але і урізноманітнити своє харчування продуктами, що містять корисні для організму речовини. Добова калорійність кожного дня, незважаючи на п'ятиразове харчування і велика кількість продуктів,...  далее..
Не Болей! Дієта для імунітету
У зимовий період року нам подобається гуляти по красивих парковим алеях покритим білим снігом, кататися на лижах і вдихати чистий морозне повітря. Але на жаль у зими є і неприємні моменти, які нас засмучують. З настанням зими починають дути холодні вітри, на дорогах холоднеча і ожеледь...  далее..
Назавжди дієта
Ця дієта має все, що необхідно. І зайвої ваги не буде. Якщо, звичайно, прийняти до уваги коментарі до неї. Дієта і блискавична, і тривала, і дієва, і наукова, і жіноча. Вона спирається на багато вишукування, але в якійсь мірі має аналоги в різних школах по харчуванню. Живіть по ній....  далее..