загрузка...

Народні засоби для схуднення
Багато хто мріє про фігуру дюймовочки або манекенниці. Ми з заздрістю дивимося на обкладинки глянсових видань з фотографіями чарівних красунь, морім себе голодом, пробуємо численні дієти і пр. Проте результат виявляється найчастіше зовсім не таким, як очікувалося. Але є ще спосіб...  далее..
Напої здоров'я!
Напої виробляються і споживаються людиною давним-давно, зважаючи на їх властивостей тамувати спрагу, приносити освіження, позитивно впливати на обмін речовин і т п. Істинне задоволення і радість, які приносять нам споживанням напоїв, обумовлені широким спектром природних, приємних,...  далее..
М'ясна дієта
Дієту можна дотримуватися не більше 10 днів. Порушення не допускаються, у разі порушення тривало безглуздо. У рубриці Дієти: Морквяна...  далее..
Мутанти в тарілці: генномодифіковані продукти
Що б такого з'їсти, щоб схуднути? Скоро ця фраза може стати реальністю. Тільки от добре це чи погано? І як може відбитися на нашому здоров'ї?...  далее..
Мультифруктова дієта
Самі по собі апельсини можуть бути кислими, а ананаси у великій кількості можуть негативно впливати на травний тракт. Тому краще їх змішати. Цукор на дієті категорично заборонений!...  далее..
Чи можна покращити колір обличчя за допомогою дієти?
Звичайно, можна! Якщо ми позбавимося від шкідливих звичок і подбаємо про здорове харчування. До шкідливих звичок, які негативно позначаються на кольорі особи, так само як і на здоров'я всього організму, є «пристрасна любов» до куріння, алкоголю та хронічного недосипу. Як боротися...  далее..
Чи можна схуднути при сповільненому обміні речовин?
Дотримання дієт з мінімальним результатом або взагалі без оного збентежив будь-кого. Ви починаєте звинувачувати в нездатності схуднути свою слабку волю, а заразом і непрофесіоналізм укладачів будь-яких дієт. Насправді ж у цьому може бути винен так званий метаболічний синдром, тобто...  далее..
Чи можна худнути і при цьому залишатися ситої і задоволеною?
Худнути й при цьому залишатися ситої і задоволеною цілком реально. Основний принцип - є потроху, але часто, кожні 2-3 години. Сніданок обов'язково повинен бути щільним, з гарячою стравою. Наступний прийом їжі повинен відбутися не пізніше ніж через 2-3 години. Можна з'їсти...  далее..
Мозаїчна дієта
Найбільш оптимальним є зниження ваги не більше ніж на 3 кг в місяць. Кожен кілограм понад цю норму може легко повернутися. Друга проблема більшості дієт в порушенні компонентного балансу. Для здоров'я нам необхідні і білки, і жири, і вуглеводи. І злаки, і овочі, і м'ясо,...  далее..
Морська дієта
У рубриці Краса: Лід і особа Прекрасні результати дає дієта, головним інгредієнтом якої є морська капуста....  далее..
Морквяна дієта
Згідно цій дієті основною стравою на час її дотримання для вас має стати блюдо, приготоване за наступним рецептом. У рубриці Краса: Лікувальна...  далее..
Монтіньяк дієта
Хто з нас не мріяв мати струнку й гарну фігуру, бути здоровим і одночасно різноманітно й смачно харчуватися, не відмовляючи собі в їжі? Мішель Монтіньяк стверджує, що це можливо! У своїй книзі Секрети харчування Монтіньяк працівник фармакологічної компанії Мішель Монтіньяк розробив...  далее..
Монодієта - легкий спосіб схуднути
Монодієти дозволяють добитися помітного зниження ваги за короткий термін: 2-4 кілограми за кілька днів. Основною перевагою такої дієти є її доступність: мало не кожен продукт можна взяти за основу....  далее..
Монодієта
Плоский живіт Якщо вам дуже-дуже потрібно схуднути на кілька кілограмів перед яким-небудь...  далее..
Молокочайная розвантаження
Варіантів цієї розвантаження кілька. У рубриці Дієти: Медова дієта Основний Заварити...  далее..
Молочна дієта
Американська дієта Молоко і молочні продукти з давніх часів зайняли своє місце в...  далее..
Модні дієти
Що значить модна дієта? Яким чином ті чи інші дієти стають модними? Чи можна провести паралель між поняттями модна дієта і дієта ефективна? Жіночий журнал NashaKrasa провів невелике дослідження на цю тему і пропонує вам ознайомитися з результатами....  далее..
Міфи про фігуру
Ми заповнили життя своїми маленькими міфами, тому що знаходимо в них виправдання власним невдачам, що звалилися надіям і мріям про стрункої фігури. А, може, все ж таки спробувати щось змінити?...  далее..
Міфи про їжу, про яких ви не знали
Найпопулярніші міфи про їжу давно викрито. Більшість людей, які слідкують за своїм харчуванням, знають про те, що в яєчних жовтках не так багато холестерину, щоб викликати атеросклероз, або про те, що є потрібно не тричі на день, а частіше. Проте безліч помилок приймаються за правду...  далее..
Міфи про дієти
Кожен вік диктує свій стиль. Так зовсім ще не давно на Русі красунями вважалися повні жінки. Ними захоплювалися, з них малювалися полотна видатні художники. А сьогодні все частіше пропагується, що зайва вага є чимось непристойним. Все частіше в засобах масової інформації подаються...  далее..