загрузка...

Кашевая дієта
Кашевая дієта - один зі способів комфортної чищення організму. Каші мають ефект щітки, яка відскрібати зі стінок внутрішніх органів шлаки, токсини і забирає їх з собою. Для досягнення бажаного ефекту протягом 10 днів ви не повинні їсти нічого, крім каші: рисовою, гречаною, пшоняної,...  далее..
Картопляна дієта
При цій дієті людина відчуває себе ситим, але втрачає у вазі до 500 г на день. У рубриці Краса: Здорова шкіра...  далее..
Капустяна дієта
Дієта розрахована на 10 днів. У рубриці Дієти: Сироїдіння Сніданок - кава без цукру, можна...  далее..
Капуста-яблуко-апельсин дієта
Капуста, яблука, апельсини минулого врожаю, а також недорогі груші та банани можуть стати основою чудової двотижневої розвантажувальної дієти з клітковинних ухилом. Клітковина, на відміну від вітамінів, відмінно зберігається в овочах і фруктах при тривалому зберіганні....  далее..
Капсули ЛіДа (LiDa)
ЛіДа - капсули для схуднення китайського виробництва. За своєю суттю це БАД (біологічно активна добавка), тому буде помилкою вважати капсули серйозним лікарським препаратом, здатним вилікує від ожиріння....  далее..
Капсули для схуднення Міаозі (Miaozi)
Препарат впливає на функцію обміну речовин, сприяє його регулюванню, нормалізує кров'яний тиск, знижує кількість жиру в печінці і крові, допомагає діабетикам боротися з хворобою. Крім того, регулярний прийом капсул знищує дисбаланс живильних речовин, яким часто страждають повні...  далее..
Канадська дієта
Загальним правилом канадської дієти є те, що не можна відступати від перерахованих продуктів і часу їхнього вживання. А так само, 20 хвилин фізкультури...  далее..
Кам'яного віку дієта
Ця дієта підриває основи, на яких грунтується вся сучасна дієтологія, а саме положення про те, що калорії необхідно рахувати. Дієта кам'яного століття грунтується на твердженні, що позбавлення організму калорій не обов'язково веде до стійкої втрати ваги....  далее..
Калорійність продуктів: наш шлунок прирівняли до пічці!
Калорії ... Калорії ... Калорії ... На упаковці кожного продукту проставлена цифра, якою ми звикли довіряти безмежно. Ми часто відмовляємо собі в багатьох речах смачних тільки тому, що кількість балів-калорій в них перевищує середні показники. Заради того, щоб надлишок прийнятих...  далее..
Калорійна дієта
Калорітная дієта розрахована на 7 днів. При строгому дотриманні її можна втратити до 4 кг. Повторити дієту дозволяється тільки через 3-4 місяці....  далее..
Калієва дієта
Ця дієта застосовується при гіпертонічній хворобі або недостатності кровообігу. До неї включені багаті калієм продукти, виключені куховарська сіль і екстрактивні речовини м'яса і риби і обмежена кількість вільної рідини....  далее..
Як захистити організм під час дієти
Багато хто на сьогодні в дієті бачать панацею для позбавлення від зайвих кілограм, для очищення організму від шлаків і т д. Але практично не хто не замислювався до якого стану ми заганяємо свій організм всілякими випробуваннями які приносять з собою дієти. Адже будь-яка дієта, це,...  далее..
Як вибрати дієту
Дієт, що обіцяють ефективне зниження ваги, сьогодні дуже багато. Як вибрати ту, яка дійсно приведе до поліпшення фігури і не нашкодить здоров'ю при цьому? Про це ми розмовляємо з лікарем-дієтологом Оленою Юріївною Колосової....  далее..
Як вибрати кавун?
Серпень - традиційний період, коли у продажу масово з'являються кавуни. Крім того, що кавуни дуже смачні, є ще деякі властивості, завдяки яким кавун є не просто ласощами, але ще й украй корисним продуктом....  далее..
Як втрачають вагу за допомогою таблеток
При всій великій кількості рецептів боротьби із зайвою вагою, споживач часто віддає перевагу максимально простим методам. Тобто тим, які вимагають мінімальних вольових зусиль і фізичних витрат. До них традиційно відноситься прийом різних ліків "для схуднення". Однак таблетка...  далее..
Як спланувати режим харчування?
Дуже важливо приймати їжу не менше трьох разів на день. Чи не вирішальне значення в щоденному раціоні харчування відіграє сніданок, тому що в результаті цього прийому їжі «включається» механізм обміну речовин в організмі (вночі він сповільнено). Навіть якщо у вас вистачає часу тільки...  далее..
Як зберегти стрункість і здоров'я в довгий зимовий період
У зимовий період більшість людей набирає зайві кілограми. Це цілком природно, тому що в цей період ми ведемо малорухливий спосіб життя, харчуємося більш калорійною їжею, більше спимо. Щоб уникнути появи зайвих кілограмів, досить дотримувати декілька нескладних правил....  далее..
Як знизити апетит? Препарати, засоби і продукти, що знижують апетит
Боротьба із зайвою вагою - не данина моді. Не знаю, як себе почувають інші дами, що набрали більше 20 зайвих кілограм, але можу сказати з власного досвіду, що це жахливо. І справа не в естетичній привабливості (хоча і вона теж має значення), просто фізично незручно рухатися й ходити....  далее..
Як розрахувати свій ідеальний вагу?
Сьогодні в наш побут міцно увійшло грецьке слово «дієта» («diaita» - «спосіб життя»), що означає спеціально підібраний за кількістю, хімічному складу, калорійності та кулінарній обробці раціон, а також режим харчування. Проте перш ніж почати худнути, дієтологи радять розібратися...  далее..
Як розпізнати Лже-дієту?
«Схуднувши на 4 кг всього за 5 днів!», «Станьте володаркою голлівудської фігури», «Кремлівські дієти - 100% результат», - це всього лише кілька привабливих пропозицій з тих, які ми бачимо майже щодня, а перед святами та в розпал сезону відпусток від таких «пасток» просто немає відбою....  далее..