загрузка...

Дієтичні секрети стрункості жінки
Після втрати ваги дуже хочеться відпочити від здорового харчування. Багато жінок майже відразу після того, як скинуть пару кілограмів, повертаються до свого старого режиму. Але існують способи не відходити від здорового режиму і зберегти свою фігуру. Як показали кілька наукових досліджень,...  далее..
Дієтичні хлібці: користь хлібців для схуднення, калорійність хлібців
Кожна сучасна людина знає, що таке хлібці. В даний час існує безліч виробників, що випускають найрізноманітніші види цього, поза всяких сумнівів, смачного та корисного товару. А для тих, хто вже встиг спробувати хлібці, користь їх безперечна й очевидна....  далее..
Дієти: 10 найпоширеніших помилок і оман
Отже, ви прокинулися вранці з твердою рішучістю нарешті вибрати дієту і суворо її дотримуватися - вкотре! Ви вже уявляєте, як втрачаєте кілограм за кілограмом і вже можете без праці влізти в улюблені брюки. Однак мрії про стрункої фігури раз у раз порушують неприємні, як зубний біль,...  далее..
Дієті всі віки покірні
Якщо людина бажає схуднути в 20-річному віці, він може зробити це граючи. У 30 років таке завдання вже кілька скрутна (правда, поки що не для всіх). А ось в 40 це часто просто мука! Чому? З кожним прожитим роком обмін речовин сповільнюється, м'язова маса зменшується, і наш організм...  далее..
Дієта з томатним соком II
1. Сидимо на дієті 1 раз на місяць до досягнення потрібної ваги із запасом 1-2 кг. (Тобто хочемо важити 50 кг, значить, худнемо до 49-48 кг.) 2. По досягненню бажаного результату 1 раз на квартал (рік). 3. Далі 1 раз на 6 міс. ВСЕ ЖИТТЯ!...  далее..
Дієта з томатним соком
Томатний сік є одним із самих корисних соків. Він включає в себе кислоти, необхідні для обмінних процесів. Томатний сік багатий натрієм, калієм, магнієм, кальцієм....  далее..
Дієта "Терміново схуднути"
За два-три дні - 3-5 кг. Вранці одне яйце, зварене некруто. Через три години - приблизно 150 г нежирного сиру, який запивається чаєм, ще через три...  далее..
Дієта з плавлених сирків
Використовувати можна від 5 до 10 днів (не більше). Результат можливий близько 5 кг. На 5 днів потрібно: 5 варених яєць,...  далее..
Дієта з острова Крит
Знаменита на весь світ критська дієта - це не просто модель збалансованого та здорового харчування, але й синонім смачного задоволення і вміння щасливо жити. Тобто - це ціла філософія....  далее..
Дієта проти ультрафіолету
Вибираючи захист від сонця, ми, не замислюючись, тягнемося до тюбикам з косметикою. Однак сонцезахисну функцію виконують не тільки креми і лосьйони, але й компоненти нашого харчового раціону. Що ж допоможе уникнути сонячних опіків і захистити шкіру від ультрафіолету?...  далее..
Дієта проти депресії
Дієта рекомендується для підвищення настрою і стабілізації емоційного фону. Тривалість дієти складає від 3 до 7 днів. Хоча дієта не вирішує основних проблем, що призвели до депресії, але організація правильного харчування сприяє підняттю настрою. Для цього в раціон включені продукти,...  далее..
Дієта при цукровому діабеті
Древній філософ і лікар Гіппократ свого часу сказав: що все, що ми вживаємо в їжу, повинна мати цілющі властивості, а всі цілюще повинно бути придатне для їжі. А інший не менш відомий його сучасник і земляк Сократ говорив такий перл: що життя нам дано не для того щоб їсти, а є для...  далее..
Дієта після пологів
Більшість жінок, які народили дитину стають перед нелегким питанням: Як знову повернути собі колишню фігуру? І якщо раніше заняття спортом, голодування або дієти приносили успіх, допомагаючи результативно боротися із зайвими кілограмами, то тепер багато хто з вищеперелічених способів...  далее..
Дієта по паспорту
Для когось все життя - суцільна боротьба із зайвими кілограмами. У світі налічується понад 30 тисяч дієт, але навіть це різноманіття не гарантує успіху. А все тому, що дієту, як і гардероб, слід підбирати за паспортом....  далее..
Дієта по-осінньому
Осінь - таку пору року, коли в організмі починається перебудова, тобто він готується до холодів. Це значить, йому буде необхідна спеціальна дієта, за допомогою якої він уникне багатьох неприємностей: респіраторних, шлункових, легеневих, серцевих захворювань. А якщо при цьому вдасться...  далее..
Дієта понеділка
Після важких, "ситних" вихідних не обов'язково мучити себе розвантажувальними днями, або голодовками, можна спробувати і цю високоенергетичних одноденну дієту....  далее..
Дієта «по годинах»
Якщо у вас міцна сила волі і добра пам'ять, то дотримуватися дієти «По годиннику» не складе особливих труднощів. Це тривала дієта, і остаточний...  далее..
Дієта від Олени Малишевої
Хто з нас не чув про Олену Малишевої? Медик, ведуча програми про здоров'я, Олена Малишева є компетентним фахівцем з питань дієтології не тільки тому, що має вчений ступінь і користується авторитетом серед зірок шоу-бізнесу, але й тому, що її програми щодо зменшення ваги пройшли...  далее..
Дієта: Обмани свій організм!
У США провели новітні дослідження, що стосуються здорового харчування. Нова формула успіху: тільки сита людина може схуднути! Більш докладно про скиданні зайвої ваги, на сторінках жіночого журналу NashaKrasa...  далее..
Дієта на шість днів
Пити можна знежирений кефір, чай без цукру і воду не менше 1,5 літра в день. Дієта дуже дієва, рекомендується чергувати її зі звичайним харчуванням....  далее..