загрузка...

Шкода від популярних дієт очевидний
Одна з основних причин нанесення шкоди, то, що дієта неправильно підбирається. При підборі дієти врахувати всі фактори, які сприяли придбання зайвих кілограмів практично не можливо, тому як ні одна дієта не впорається з таким безліччю причин....  далее..
Шкідливі продукти харчування: список шкідливих продуктів, самі шкідливі продукти харчування
Є така стара жарт: «Усе найкраще в цьому житті або незаконно, або дурощі, або веде до ожиріння». І дійсно, дуже часто ловиш себе на думці, що найсмачніша їжа є і самої шкідливою. Сьогодні ми поговоримо про найбільш шкідливих продуктах харчування, і наслідки їх надмірного вживання....  далее..
Шкода дієт або користь
Проблема зайвої ваги завжди актуальна. Засоби масової інформації пропонують безліч способів схуднути, щороку з'являються безліч нових «чудодійних» дієт. Найчастіше ці дієти дуже добре рекламуються, але дуже рідко фахівці, які розробили ту чи іншу дієту, насмілюються назвати протипоказання...  далее..
Повітряна дієта
Всі 7 днів однакові: Сніданок: чай без цукру, скибочка хліба з олією (не перестарайтеся) і шматочком сиру. З 1 по 4 дні і 7й день однаковий:...  далее..
Східна мудрість: харчування за Аюрведе
Одна з найдавніших східних вчень Аюрведа (наука про життя) прийшло до нас з країни цієї східної таємниці і екзотичного чарівності - Індії. Аюрведа детально розглядає не тільки духовне життя людини, але також велику увагу відводить його харчування. Сьогодні ми з вами поговоримо про...  далее..
Східна дієта
Ця дієта розрахована на 10 днів, і досить легко переноситися, за рахунок того, що за день потрібно їсти 5 разів. Головне витримати проміжки часу між прийомами їжі - суворо 3 години....  далее..
Вісім з половиною тижнів
Ось так завжди - борешся, борешся з власною вагою - а потім на хвилиночку розслабишся, з'їсть шматочок тортика - і втрачені кілограми вмить повернуться назад! За що боролися, питається? Дарма, чи що, гнобити себе голодовками? Буває, що й даремно - в тому випадку, якщо наші зусилля...  далее..
Вольюметріка
Ніколи не чули цього слова? Тоді вам напевно буде цікаво дізнатися про цю систему раціонального харчування, яка, на відміну від більшості дієт, допоможе вам залишатися у відмінній формі довгі роки...  далее..
Водна дієта
Яких тільки дієт не придумали на сьогоднішній день. Люди худнуть на овочах і сирої риби, цибулі і цукрі, смаженому м'ясі і шоколаді. Ті, хто піклується про своє здоров'я, вибирають більш м'які і збалансовані дієти, ті, кому потрібно скинути вагу просто зараз йдуть на...  далее..
Вплив харчування на імунну систему
Одне з перших місць за значимістю в нашому організмі займає імунна система. Цей факт доведений неодноразовими науковими дослідженнями. Судіть самі тільки на брудна руках бактерій, вірусів, мікроорганізмів у сотні разів більше ніж на чистих руках. Але ж не всі предмети, які нас оточують,...  далее..
Вплив фізичної активності на обмін речовин
Фізична активність має істотне значення не тільки для адаптації серця і рухового апарату до фізичного навантаження, але і для обміну речовин. Тому фізичні вправи - важливе доповнення до розвантажувальної дієті. М'яз у спокої споживає переважно ненасичені жирові кислоти, а не...  далее..
Вітаміни та мінерали в нашому раціоні
Сьогодні нікого не треба переконувати в тому, що однією із складових частин нашого раціону повинні бити вітаміни і мінерали, які мають життєво-важливе значення в складній схемі біохімічного обміну у людини. Але не варто стрімголов приймати без розбору різноманітні вітаміни, якими...  далее..
Вітаміни для талії
Навесні ми як ніколи стурбовані проблемою зайвих кілограмів. Адже готуватися до сезону відкритих блуз, купальників і міні-спідниць слід заздалегідь. Ефективний спосіб розлучитися з непотрібними опуклостями і округлості - стати вегетаріанкою хоча б на один тиждень....  далее..
Вино врятує від зайвої ваги
Великі дози ресвератрола - органічної речовини, що міститься в червоному вині, в шкірці ягід винограду і деяких інших ягодах і горіхах - підвищують витривалість м'язів мишей та рятують гризунів від ожиріння....  далее..
Виноградна дієта
За допомогою соковитих південних ягід можна легко скинути два кілограми. Виноградна дієта розрахована на чотири дні. За цей...  далее..
Винна короткострокова дієта
ВАРІАНТ 1 Вино і біфштекс Використовувати 5 днів. Втрата ваги близько 3 кг. Сніданок:...  далее..
Винна дієта
Майже кожна сучасна дієта має на увазі повну відмову від алкоголю. Здавалося б, така дрібниця! Але ж саме це стає каменем спотикання для багатьох людей. Перед тобою стоїть серйозний вибір: або пити і товстіти, або худнути, але не пити. Проте варто згадати французів, які з радістю...  далее..
Вінегрет для дієти
Зробіть собі вінегрет: буряк, картопля, зелень, консервований горошок, моркву. Якщо не можете не солити, то максимально мало! Заправляти...  далее..
Вихідна дієта
або дієта на вихідні. Багато набирають кілограми на вихідних, дозволяють собі поблажки в їжі. Якщо ви не будете їсти великими порціями, то не видужаєте,...  далее..
Вибираєте дієту? Вважайте фруктозу!
Багато людей, що сидять на дієті, відмовляється зовсім не від тих продуктів, від яких варто було б відмовитися. Можливо, бажаючі схуднути повинні відмовлятися в першу чергу від фруктози, а не від багатих крохмалем продуктів, таких як хліб, рис і картопля....  далее..