загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка

Хто головний в будинку: чоловік або жінка

Хто головний в будинку: чоловік або жінка

Хто головний в будинку: чоловік або жінка

Чоловіки завжди воюють, змагаються, борються за лідерство. Нормальні чоловіки, звичайно, а не слабаки. В душі кожен хоче, нехай трохи, але взяти участь у цій війні і стати героєм, тому що навіть дорослий чоловік у глибині душі залишається хлопчиськом. Але якщо вже не можна повоювати, то вони реалізують свою агресивність у спортивних змаганнях, в бізнесі (а це теж ризик і змагання), в спорах. Чоловік прагне до лідерства. Він може придушити слабкого, а сильного противника поважає і цінує.

Відносини між чоловіком і жінкою - це теж постійна боротьба. З боку може здаватися, що у люблячої пари тиша та благодать і вони воркують, як голубки. Але й тут непомітне суперництво - хто головний? - Відбувається навіть у дрібницях.

Згадайте старовинний звичай, коли наречений і наречена після одруження входять у свій майбутній будинок - хто першим ступить на поріг, той і буде головним у сім'ї. А досвідчені матері навчали своїх дочок, щоб ті не губилися і швидше дружина ступили на поріг. Тобто навіть за старих часів існувало суперництво, хоча й тоді був патріархальний уклад. А тепер і поготів. Так що ви повинні твердо усвідомити собі, що з вашим партнером будете змагатися завжди, протягом всього часу, поки ви разом. Здавалося б, яке може бути суперництво між чоловіком і жінкою, вони ж половинки одного цілого? Ан ні, не зовсім так. Питання «хто головний?» Завжди буде супроводжувати вашим взаєминам з чоловіками. Звичайно, це не суперництво в прямому сенсі. Тут кожен лише відстоює свої права і одночасно з цим вимагає собі певних пільг і поблажок.

Щоб добитися пошани чоловіки, ніколи не поступайтеся йому пальму першості без бою, відстоюйте свою незалежність і вимагайте поваги ваших прав. Чоловіки завжди віддають перевагу сильного партнера слабкому, навіть якщо дуже хочуть перемогти. У боротьбі з сильним партнером чоловік самостверджується і виглядає ще більш сильним.Так що вчіться бути гідною партнеркою. Чим більше ви відвоює собі прав, тим більше він вас буде цінувати і поважати.

Це загальний принцип ваших взаємин, а що стосується конкретної проблеми, то ніколи не зводьте чоловікові жодного єхидного або негативного зауваження на вашу адресу і тут же парирує удар, але не за принципом: "Сам дурень", а логічно.

Наприклад, чоловік дозволив собі зневажливо відгукнутися про ваш висловленні на якусь тему: «Та що ти в цьому розумієш?!.» Доведіть йому не тільки те, що ви не гірше за нього знаєте цю тему, але що і він іноді судить про деякі речах вельми поверхнево. Але ні в якому разі не використовуйте образливих виразів.

Нікому і ніколи не дозволяйте погано поводитися з вами, відразу ставте кривдника на місце, навіть якщо це ваш улюблений. Спокійно і твердо скажіть: «Більше ти ніколи не повториш таких слів (цього не зробиш). Я не дозволю тобі так зі мною звертатися. Якщо ти цього не врахуєш - нарікай на себе. Я з таким станом речей миритися не має наміру ». Не бійтеся його образити, на такі слова чоловік ніколи не ображається, навпаки, він ще більше буде вас поважати.

Якщо ваш партнер не дурень, він зрозуміє, що ви маєте рацію, і надалі не буде з вами сперечатися або сумніватися у вашій правоті. А з дурнем взагалі краще не мати справи, такий супутник життя вам не потрібен, навіть якщо він писаний красень. Під «дурнем» мається на увазі не людина невисокого інтелекту, а твердолобости, обмежений, що не піддається переконання логічними аргументами. Чим відрізняється дурень від розумного? Розумний може визнати себе дурнем, якщо ви зумієте його в цьому переконати (що навряд чи), дурень же ніколи цього не визнає, хоч Розіб'юсь. Він твердо переконаний, що завжди і у всьому правий і що він - розумний. Чому? Та тому, що дурень!

Та й взагалі з нерозумним чоловіком ми б не радила вам мати справу. Він відчуває себе неповноцінним, звідси його злість на весь світ і прагнення самоствердитися будь-якими способами. Чоловік з комплексами - це завжди поганий супутник у житті. Він сам себе не любить і на інших своє негативне ставлення поширює.

Кожен день невпинно виховуйте власну самоповагу і впевненість у собі. Вчіться відстоювати свої права і вимагати, наполягати на своєму, якщо впевнені, що ви маєте рацію. Вчіться і відмовляти, якщо це в чомусь обмежує ваші інтереси, якщо ви не можете або не хочете виконати чиєсь прохання.

Ніколи нікому не догоджає і не намагайтеся пристосуватися до обставин на шкоду вашим інтересам і бажанням або якщо у вас це викликає внутрішній спротив і суперечить вашим принципам. Це не означає, що не треба бути гнучкою.Однак гнучкість - це тактичний хід, що дозволяє жінці знайти компроміс у важкій ситуації, але лише для того, щоб все одно повернути ситуацію в сприятливий для себе русло. Потрібно бути і хитрою, і гнучкою, але не догоджати і не пристосовуватися на шкоду собі.

Уміння вести себе з гідністю - найголовніше якість у жінці. На жаль, рідко зустрічається у наших співвітчизниць. Як би ви самі себе не оцінювали, ніколи не дозволяйте чоловікові здогадатися про те, що ви комплексуете. Ви єдина і неповторна - це ви повинні усвідомити собі твердо. Ваша зовнішність не має зовсім ніякого значення. Якщо ви будете цінувати себе високо - вас так само будуть оцінювати й навколишні.

Деякі жінки із заниженою самооцінкою шукають втіхи в любові і вважають, що в партнері знайдуть порозуміння і душевне тепло. Вони віддають улюбленій всю душу, всю ніжність, але не вміють поставити себе на належну висоту і врешті-решт бувають розчаровані і нещасні. Життя - це боротьба за свої права, в тому числі і у відносинах з коханим, не забувайте цього!

Ніколи не підтримуйте любовний роман, у якому ви не на рівних, коли вами маніпулюють, використовують вас, а тим більше принижують. Примусьте коханого рахуватися з вами, відверто поговоривши і твердо наполігши на повазі ваших прав, або відмовтеся від спілкування з такою людиною. Принизливі, нерівноправні відносини нічого вам не дадуть, крім горя, образи, ураженого самолюбства і втрати самоповаги. А людина, позбавлена самоповаги, - прекрасний об'єкт для загального використання, своєрідний цап-відбувайло. Ви можете бути дуже доброю і м'якою жінкою, при цьому шукати в людях відповідної доброти, участі і розуміння, але навряд чи знайдете, якщо не будете поважати себе самі і не доб'єтеся поваги оточуючих.

У будь-якій ситуації активно шукайте вихід, перемикайтеся на інше. Не зосереджуйтесь на свої неприємності і негативних емоціях, шукайте віддушину. Вас образив коханий, змінив, кинув? Візьміть квиток на будь-який найближчий рейс і летите в інше місто, купіть путівку на курорт, де ви зможете розвіятися і відпочити. Повернетеся з новими силами і в хорошому настрої і перегляньте свої відносини з коханим - а чи вартий він того, щоб по ньому страждати і все йому прощати? У вас ще все попереду, скільки б вам не було років, - в будь-якому віці можна влаштувати своє життя.

Зміна обстановки і нові враження - чудові ліки від багатьох любовних розчарувань.

Кожна людина в цьому світі справляється з усім сам. Підтримка інших теж потрібна, навіть необхідна. Але тільки ви самі можете відкрити нові горизонти в житті, знайти свій шлях, вирішити свої проблеми і реалізувати свої можливості.Навіть психіатр за вас нічого не зробить, якщо ви будете пасивні. Він вам допоможе, підкаже, підтримає, направить, а у вільному плаванні ви будете орієнтуватися вже самі. Неможливо передбачити всі життєві ситуації, які у вас можуть виникнути, але навчити вас правильно оцінювати їх і адекватно реагувати на прикрощі та життєві негаразди - професіонал може. Але лише за вашої активної бажанні та прагненні працювати над собою. Це більше навчання, а не готові рецепти на всі випадки життя.

Працюючи над собою, ви реально зможете підвищити свою самооцінку. У будь-якій справі намагайтеся завжди добиватися поставленої мети, планомірно і послідовно. Ставте перед собою реальну і цілком досяжну завдання, яке вам до снаги (але оцініть їх об'єктивно, не применшуючи своїх можливостей!), Намітьте чіткий план дій і примушуйте себе невідступно слідувати йому, навіть якщо іноді нападає хандра, лінь і невір'я у власні сили. Відмітає від себе думки, що у вас знову нічого не вийде. Вийде! Не виходить тільки у тих, хто нічого не робить. Хто хоче, той робить, а хто не хоче, той шукає собі виправдання.

Вірити в себе, у свої можливості - це половина успіху в будь-якому починанні. Ви самі саме та людина, яка може і повинен змінити себе і своє життя. Ніхто не дасть вам «паличкою-виручалочкою» і не вирішить за вас ваші проблеми - ні чаклунка, ні Всевишній, ні подруга, ні ваші батьки, ні ваш близька людина.

Читати далі. Як дізнатися любить чоловік чи ні