загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     ТЕСТ - Чоловік твоєї мрії. Чому ви вибрали його?

Основний інстинкт: хто повинен зробити перший крок до інтимного життя, чоловік або жінка?

Основний інстинкт: хто повинен зробити перший крок до інтимного життя?

Основний інстинкт: хто повинен зробити перший крок

Чи вірите ви, що кожна людина - коваль свого щастя? Якщо так, то правильно робите. Якщо ні - швидше за все, у вас низька самооцінка і вам потрібно боротися зі своїми комплексами. Жінка, яка вірить у долю (а значить, не вірить у себе), сподівається, що рано чи пізно зустріне свого Чоловіка. Але його все немає і немає, день за днем тягнуться сірі, нудні будні, і ось вона покірно зітхає: «Не доля ...» І сама не усвідомлює, що в неї не раз була можливість змінити свою долю і зробити крок з сірих буднів в життя, насичену ще незвіданими емоціями. Але вона не зробила цього кроку ... Чого ж вона так боялася? Обпектися? Помилитися? Але для того, щоб набратися досвіду, потрібно діяти (у тому числі і робити помилки). Або ж її страхи - всього лише відгомін її комплексів?

Причина лежить, по-перше, у відмінності виховання дівчаток і хлопчиків. «Дівчинка повинна бути скромною», - переконували нам з дитинства. Малося на увазі, що вона повинна пасивно чекати, коли до неї підійде хлопець. Хлопчиків ж виховували активними, ініціативними. По-друге, причина в сформованих століттями традиціях: чоловік вибирав собі жінку, а та або погоджувалася стати його подругою, або відкидала його. Або ж цей вибір за неї робили батьки. До того ж жінок завжди було більше, ніж чоловіків, так що в останніх був вибір. А саме чоловіки в дефіциті, то дехто з дам залишався без супутника життя.

Проте на дворі третє тисячоліття, і користуватися тим, що залишилося ще з часів домострою, як-то навіть несолідно.

Не будемо спокушатися, що жінки вже мають рівні права з чоловіками (це ілюзія, яку посилено підтримують чоловіки в страху перед феміністками), але все ж дещо які права ми вже відвоювали. Принаймні, право вибирати партнера у нас є. А раз ми його обираємо, то за нього треба боротися! Нагородою вам будуть чудові відносини з коханою людиною, якого ви самі обрали.

Вперед, відважні жінки! Повірте, гра варта свічок! Доведіть йому, що він знайшов своє щастя! Був час, коли про дівчину (жінку), яка першою підходила до нравяться їй хлопцеві (чоловікові), говорили, що вона «бігає за ним».Тепер ставлення до ініціативи жінки кардинально змінилося. Шкода, що не у всіх.

Багато чоловіків вважають, що зробити перший крок до зближення з протилежною статтю - це їхнє право. Мало того, якщо жінка сама проявляє ініціативу, це їх лише дратує.

Наприклад, жінка «випадково» виявляється в тих же самих компаніях, в тих же місцях, що і він; якщо вони колеги, то, виходячи палити, вона неодмінно бачить її в курилці, сяючу радісною посмішкою; якщо він йде до шефа, вона неодмінно попадається йому в коридорі. У неї «випадково» виявляється зайвий квиток на концерт або в театр.

Або вона недавно купила останній диск його улюбленого рок-ансамблю і не проти насолоджуватися музикою в його товаристві. Буває навіть так, що заповзятлива особа виявляється що сидить у сусідньому кріслі під час естрадного подання або спектаклю. Або часто вона звертається з проханням що-небудь роз'яснити по роботі, в чомусь допомогти, надзвонює по телефону, знайшовши для цього який-небудь хоч трохи відповідний привід.

Деякі чоловіки розцінюють це як настирливість. Приводи для зустрічі здаються їм надуманими, самі зустрічі - підстроєні. «Терпіти не можу, коли жінка нав'язується», - морщаться вони. Але є й такі, хто вітає, коли ініціативу на себе бере жінка. Нерішучий чоловік не впевнений, прихильно чи дама поставиться до його залицянням. І якщо вона першою виявляє бажання зблизитися, то дуже полегшує їй життя. Навчений гірким досвідом, чоловік, вже потерпілий невдачу при знайомстві або раніше знехтуваний жінкою, краще, щоб його потенційна партнерка чітко дала зрозуміти, що він їй небайдужий.

Деякі чоловіки маскують свою нерішучість, заявляючи, що їм подобається, коли жінка не ламається і не чекає, а сама проявляє прагнення до більш тісного спілкування.

Інші займають в цьому питанні нейтральну позицію, вважаючи, що немає однозначної відповіді і все залежить від конкретних обставин. У деяких ситуаціях, на їхню думку, чоловік не повинен бути ініціатором, інакше ризикує отримати відсіч (а то й по фізіономії), і тут потрібно чекати, коли дама сама дасть «зелене світло». А в інших ситуаціях чоловік, скільки не чекай, - не дочекається, а якщо буде зволікати, то зробить собі ж гірше - дама вважатиме його матрацом або мимрив і він втратить всі шанси зробити їх знайомство більш близьким.

Думка жінок з цього питання теж неоднозначно. Багато традиційно чекають перших кроків від чоловіка. Дами на п'ятому десятку, виховані на старих принципах, вважають, що жінка ні в якому разі не повинна проявляти ініціативу, інакше відразу всі погубить.На їхню думку, якщо чоловіку потрібно, він сам зробить крок назустріч, а якщо його жінка не цікавить, то всі її дії не принесуть бажаного ефекту.

Деякі розведені жінки, яким «за тридцять» кажуть, що чоловіки стали занадто боязкими, невпевненими, тому якщо чекати, поки вони наважаться зробити цей крок, то можна упустити свій шанс. Отже, сподіватися треба тільки на себе і діяти першою - це вірніше, ніж чекати, поки нерішучий чоловік збереться з духом.

Але чимало жінок стверджують, що пробували починати гру першою, але нічого путнього з цього не виходило - об'єкт полювання лякався і тут же пускався навтьоки.

Емансиповані дами вважають, що роздавати аванси ризиковано - натхненний тим, що жінка сама «проявилася», чоловік відразу ж зручно сяде їй на шию. На їхню думку, більш результативно послати такого подалі, ось тоді чоловік сам буде домагатися.

Отже, серед самих учасників турніру «спокусник - спокушений» немає єдиної думки. Кожен судить на підставі власного досвіду, нерідко невдалого. Хто ж має рацію? Правильна відповідь така: жінка може зробити перший крок, але так, щоб чоловік про це навіть не здогадувався і був упевнений, що володіє ініціативою.

Милі пані! Надихнувшись ідеєю про право вибору партнера, будьте обережні - дотримуйтеся міру! Далеко не кожен представник так званого сильної статі з готовністю поступається так званого слабкій статі пальму першості. Ставлення чоловіка до цієї проблеми залежить від особливостей його Особи, її виховання, світогляду та життєвого досвіду.

Багато чоловіків відчувають страх перед надто активними жінками, боячись втратити своє чоловіче обличчя. Вони скоріше віддадуть перевагу закінчити роман, якщо відчують лідерство жінки, або зовсім не стануть вступати у відносини з надто активної дамою. Лише фемінізованих чоловіків влаштовує явне лідерство жінки. Решта бажають обманюватися і зберігати свої ілюзії. Так що побережіть чоловіків.

Основний принцип - діяти дуже тонко, не забуваючи про горезвісний іміджі сильного чоловіка. Ваша жіноча інтуїція буде вам помічницею. Навіть якщо ви власноруч збудували ваші стосунки, непомітно переконуйте свого обранця, що все це - його рук справа. Поволі переконуйте вашому обранцеві, що він такий впевнений у собі, рішучий і взагалі - чарівний! Не приховуй - віддайте йому пальму першості (зрозуміло, лише на словах!).

Зробивши крок назустріч, не шкодуйте про своєї сміливості. Не майте сумніву - ваш партнер дуже скоро увірував, що саме він був настільки смів і ініціативний. Така вже особливість (або слабість?) Психіки чоловічої статі - приписувати собі сильні вчинки.Треба ж залишити йому хоч якісь ілюзії.

Читати далі. Кокетство - мистецтво залучати чоловіків жестами