загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Сексуальність чоловіка: сильна зброя слабкої статі

Правила сексу без комплексів. Як отримати максимум сексу і максимум задоволення від нього?

Правила сексу без комплексів

Як отримати максимум сексу і максимум задоволення від нього?

Тільки ледачий не писав і не обговорював найсолодшу з заборонних і саму животрепетну з вічних тем - тему сексу. Телевізійні передачі, журнали, книги дають масу порад про те, як і тисячі цікавих ідей про те, як краще. Але знадобляться ці поради, тоді, коли просто не хочеться? Не хочеться, тому що не приносить задоволення. А заважають нам у цьому частіше за все наші ж любовно взрощенние комплекси.

Ви хочете бути ідеальною

Ви боїтеся оголитися перед своїм коханим, адже у вас невеликі складки на талії і дві судинних зірочки на нозі? Вам здається, що без косметики ви не викличете захоплення і пристрасного бажання? Зрозумійте, що ідеали бувають тільки в кіно і журналах, а вашому чоловікові хочеться бачити в ліжку живу жінку. І бути досконалою картинкою - рутинна робота для моделі. А тисячі жінок із зайвою вагою, з неправильною формою щиколоток і короткими віями в цей час отримують задоволення в ліжку.

Не впадайте в депресію, побачивши красунь у спортзалі, адже їх ідеальні форми - результат довгого і кропіткої праці над собою. Ви бачите перед собою мету - «який ви повинні стати» - це чудово, але не відкладати само бурхливо розвивається роман з-за того, що ви ще тільки на шляху досягнення ідеалу стрункості і підтягнутості! А щоб полюбити себе тут і зараз - сходіть в сауну! Або в баню! Ви побачите величезну кількість відхилень від придуманого вами ідеалу, цілком собі щасливих, сексуальних і задоволених життям відхилень. Або зрозумієте, що ви вже до ідеалу майже наблизилися. У будь-якому випадку, ви станете набагато менш критично ставитися до зовнішнього вигляду в ліжку, і отримувати набагато більше задоволення від безпосередньо процесу.

Ви хочете все встигнути

Героїня Кемерон Діаз у фільмі «Відпустка по обміну» кричала свого бойфренда в запалі сварки: «Ні в кого немає часу на секс!».Дійсно - скажений життєвий ритм, робота, підробіток, додаткова освіта, домашні клопоти, діти, друзі, родичі, хом'ячок ... Список можна продовжувати до нескінченності.

Але зупиніться на хвилину в цій гонці турбот і подумайте - хіба вимитий підлогу набагато важливіше миру і злагоди у вашій парі? Або клітку хом'ячка обов'язково почистити прямо зараз, а не делегувати це завдання на завтра дитині-школяру? Або треба готувати вечерю і вам не до постільних ігрищ? Замовте піцу на будинок і відпочиньте від плити! Відпочиньте в ліжку найактивнішим чином!

Ви не можете відвернутися

У вас так багато проблем і ви просто не можете перемкнути тумблер в мозку з положення «справи» в положення «відпочинок». Уявіть, що ваш одяг - це кокон, знявши яку, ви зніміть і всі негативні емоції. Змийте під душем всю втому, втріть у вашу шкіру разом з маслом для тіла насолоду і розслабленість. Залишіться удвох, а робіть все, що прийде вам у голову. Завтра знову будуть справи, дзвінки і робота. А сьогодні є тільки ви і танець ваших тіл.

Ви боїтеся потурбувати інших

Ви червонієте від однієї лише думки, що завтра зіткнетеся зі старенькою-сусідкою, а вона проворчіт «Бесстижіе які»? Або стук по батареї сповістить весь стояк про те, що в даний момент відбувається у вашій спальні?

Ви не можете повністю віддатися відчуттям (що означає недоотримує їх), коли думаєте про те, наскільки голосно скрипить ваше ліжко, або що в жодному разі не можна простогнав голосніше того рівня, який витримає звукоізоляція вашої квартири.

Виходить, що в момент сексу ви думаєте зовсім не про секс. Не думайте про те, що вирішать про вас ваші сусіди, може бути, вони просто заздрять вашому екстазу? Головна порада - не думайте взагалі ні про що. Робіть те, що хочете, і будь що буде. Хочете кричати - кричіть, хочете дряпатися і гарчати - будь ласка, хочете закрити очі і віддатися відчуттям в тиші - на здоров'я. Адже головне у Вашому секс з Вашим чоловіком - тільки Ви, як би банально це не прозвучало. А не сусіди і «правила».

Вам набридло

Ви вже знаєте, з чого все почнеться, як це буде продовжуватися і в якій позі закінчиться. Проявіть фантазію і поміняйте місце ваших еротичних забав. Або порядок дії. Або приміряйте на себе костюм медсестри. Або просто зав'яжіть очі. Собі або партнеру - як домовитеся. Привніс елементи несподіванки у ваші пестощі - і ви будете чекати кожну ніч з нетерпінням.

Вам здається, що повинно бути по-іншому

У сусіда на городі і трава зеленіша, свідчить народна мудрість.Вам здається, що інші люди краще займаються сексом, більшу розкутість, більш винахідливі і секс у них на порядок якісніше?

Всі ми різні, хтось мліє від погладьте по ключиці, а хтось мріє опинитися закутим в кайдани. У кожного свої уявлення про секс та побажання до нього. Будьте собою, займайтеся сексом так, як цього хочеться вам, а не так, як радить подружка, закочуючи очі від захвату. Їй подобається її секс, так зробіть все для того, щоб вам подобався ваш.