загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові (хлопцеві): зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення. Що робити якщо ти подобаєшся чоловікові

Розбираємося в своїх і його почуттях: ставлення чоловіка до жінки і навпаки

Розбираємося в своїх і його почуттях

Розбираємося в своїх і його почуттях

Отже, ми з вами з'ясували, чому чоловік заманює жінку в ліжко. У першу чергу, тому що хоче сексу, чи не так? Любить він чи не любить - це поки неясно, тому що, коли чоловік охоплений сексуальним бажанням, він може так майстерно прикидатися і так красиво говорити про любов! ..

А чому жінки погоджуються? Деякі тому, що закохані і вважають природним інтимні стосунки з коханим. Інші - тому, що самі хочуть сексу. А більшість - тому що поступаються натиску партнера - не хочуть його відштовхнути, образити відмовою. Та й побоюються: оттолкнешь, а він побіжить до іншої. Причому чоловік завжди знайде переконливу мотивування: «Ти мене не любиш, от я і пішов до Зінька». Начебто так сильно образився за відмову, що вирішив помститися. А насправді ...

Інтимні відносини мають і фізіологічний, і емоційний аспекти. У чоловіків переважає перший, у жінок - другий. Сам по собі секс для сильної статі у меншій мірі пов'язаний з емоційністю, навіть якщо чоловік висловлює своє бажання дуже експресивно. Жінки ж значно більше значення надають не стільки фізичній задоволенню, скільки емоційної стороні інтимних відносин.

Чоловік і жінка можуть стати коханцями з різних причин: він любить секс, а вона прагне любові. Але такий союз, як показує життя, недовговічний.

Жінка оцінює зв'язок між сексом і любов'ю з власних позицій: вона не ляже в ліжко з нелюбом; згоду на секс вона розцінює як вираження своєї любові. Власну позицію вона проектує на чоловіка: якщо він її так сильно хоче, значить, дуже сильно любить. Ставлення чоловіка інше. Він може сильно бажати жінку, причому будь-яку привабливу для нього жінку, навіть якщо не має до неї ніжних почуттів.

Любляча жінка хоче торкатися коханого, відчувати його руки, губи, міцні обійми. Цілуючи та милуючи його, вона тим самим виражає свою любов. Чоловік, цілуючи та милуючи жінку, висловлює своє бажання.У ліжку він може бути ніжний, уважний, може використовувати витончені ласки і доставляти їй найбільше насолоду, при цьому не відчуваючи до об'єкта своєї пристрасті любові. Навіть якщо жінка до етапу інтимних відносин не мала сильних почуттів до чоловіка, то, якщо той виявить себе ніжним , уважним коханцем, вона в нього неодмінно закохається.

Чоловік високо цінує жінку, якщо вона майстерна коханка, повністю розкута, вгадується його таємні бажання, що дозволяє йому їх реалізувати і вміє доставити задоволення, однак це не означає, що він у неї закохається і буде готовий до більш серйозних відносин з нею. Гарна коханка (якщо у неї немає інших достоїнств) у поданні зрілого чоловіка - ще не супутниця життя.

Незалежно від того, як чоловік ставиться до партнерки поза постіллю, під час статевого акту він може говорити палкі слова, в тому числі освідчується в коханні, обіцяє одружитися, називає най-най. Але з останнім солодким стогоном чоловік може геть-чисто про це забути. «Але ти ж сказав, що любиш мене!» - Обурюється жінка. «Мало що я кажу, коли кінчаю!» - Думає про себе чоловік, але вголос воліє цього не говорити, інакше наступна ніч кохання йому навряд чи обломиться.

Насправді чоловіки не прикидаються, коли в ситуації інтимної близькості говорять про любов. Просто вони не можуть контролювати себе в збудженому стані. Коли чоловік збуджений, він скаже все, чого чекає від нього жінка. Мало того, в той момент він саме так і думає. Він любить цю жінку, коли в екстазі стогне: «Я люблю тебе!» Але любить він її тільки під час акту. Закінчується статевий акт, і відразу змінюється емоційний стан чоловіка.

Можна навести такий простий приклад: людина дуже голодний, і йому навіть окраєць чорного хліба здається смачнішим тістечка. Він насолоджується цієї окрайцем, поки не вгамує свій голод. Але ось він ситий, і йому нічого не потрібно, його не спокусити навіть вишуканої їжею. Сподіваємося, наших читачок не образить таке порівняння, адже недарма існують такі визначення, як «любовний голод», «сексуальний голод». Так що порівняння цілком правомірно.

Які висновки з цього слід зробити, щоб уберегти себе від гірких розчарувань?

  • По-перше, не беріть сліпо на віру те, що каже чоловік під час статевого акту.
  • По-друге, не романтизує секс. Ви можете ставитися до нього як вам завгодно, але не забувайте, що чоловіки ставляться до сексу як до задоволення, розваги, способу зняти напругу, але не як до вираження любові. Вони досить чітко розділяють секс і любов (що, втім, не заважає їм бажати улюблену жінку).Вони навіть здатні любити одну, а спати з іншого.

Забавно, що, розділяючи секс і любов, коли це стосується їх самих («Я з нею просто сплю, але не люблю», «Ця жінка для мене нічого не значить, нас пов'язує лише секс»), чоловіки дуже часто сполучають обидва цих поняття в суперечці з жінкою: «Раз не хочеш, значить, не любиш». Той же заборонений прийом вони використовують, коли їм потрібно умовити жінку: «Я хочу тебе, тому що люблю» (на місці чоловіки я б завершила фразу словом «секс» - це було б чесніше). Проте знак рівності між сексом і любов'ю сильна стать ставить лише для впливу на слабкий, самі ж чоловіки так не думають.

Отже, якщо під час прочитання цього розділу нашого сайту "вижени його закохатися" у вашу душу закралися сумніви, а не приймаєте ви бажане за дійсне (не забувайте, що всі жінки - завзяті фантазерка й самі вірять казкам власного твору), то зупиніться і подумайте. Проаналізуйте свої відносини з партнером в аспекті тієї інформації, яку впізнали. Дайте відповідь собі на два головних питання: «Чому я з ним?», «Чи щаслива я?»

Якщо вам важко з відповіддю, то висновок напрошується сам собою.

Зазвичай варто боротися за збереження шлюбних відносин, але лише в двох випадках: коли є діти, якщо почуття ще жевріють, вони лише засипані попелом взаємних докорів, невдоволення, безпричинних сварок. Тоді є за що боротися.

Однак у даному розділі мова йде не про шлюб, а про союз двох вільних людей. Саме тому я з такою легкістю кажу про те, що іноді корисно припинити тривалий роман, який вас не задовольняє. Ще раз дайте відповідь собі на запитання: «Чи щаслива я?» Або в уточненому варіанті: «Чи зробив він мене щасливою?» Якщо ви, нехай навіть невпевнено, відповісте: «Ні», - ми б не радили вам продовжувати цю безрадісну зв'язок.

Якщо ви ще вагаєтеся, дайте відповідь собі на таке запитання: «Чому я з ним?» Може бути, ви просто боїтеся залишитися одна? Ось це і є зв'язок без значення, коли жінка чіпляється за чоловіка, боячись самотності. Знайте: це залежність, а не любов. Не бійтеся розлучитися з тим, хто використовує вас у своїх цілях. Ви ніколи не будете самотньою, якщо візьмете на озброєння жіночу мудрість. Ви ще не раз полюбите. Бути може, вже завтра ви познайомитеся з тим, хто зробить вас щасливим.

Хтось сказав, що життя - найбільш непередбачуваний сценарист. Познайомившись з новим претендентом на вакантне місце супутника вашого життя, не забувайте, про що ми з вами говорили у попередніх статтях. Спробуйте холоднокровно оцінити свого залицяльника.Дайте відповідь на головне питання: «Чи той це людина, яка зробить мене щасливою?»

Будувати відносини варто тільки з тим, хто робить вас щасливим. Якщо вам емоційно некомфортно в суспільстві чоловіки - розлучайтеся з ним.

Читати далі. Сексуальність чоловіка: сильна зброя слабкої статі