загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Основний інстинкт: хто повинен зробити перший крок до інтимного життя, чоловік або жінка?

Швидкий секс або повільні ласки? Швидкість сексу: що потрібно жінкам і чоловікам. Тривалість статевого акту

Швидкий секс або повільні ласки? Швидкість сексу

Швидкий секс або повільні ласки? Швидкість сексу

Хороший секс зазвичай асоціюється у свідомості більшості жінок з тривалими попередніми ласками. А ось чоловіки найчастіше схильні квапити розвиток подій. Але чи так уже важливо в сексі час?

Кількість часу, який необхідний для хорошого сексу, є дуже індивідуальним моментом і варіантів тут може бути безліч. Якщо в жіночій компанії починають обговорювати якісний секс, то мова звичайно заходить про приголомшливу прелюдії, яка тривала всю ніч, або про тривалий еротичному масажі. У крайньому випадку, можуть згадати пікантний швидкий секс у незвичайному місці.

Чоловіки ж зазвичай мають на цей рахунок дещо інша думка. Для них не так важливо, скільки тривав секс, як те, щоб він був якомога частіше.

Сексологи вважають, що гарним секс є тоді, коли задовольняє обох партнерів. При цьому зовсім не важливо, скільки часу їм потрібно для досягнення оргазму.

Однак не можна забувати і про той факт, що механізм збудження у чоловіків і жінок відрізняється. Для досягнення оргазму нам потрібні різні еротичні переживання. Чоловіки порушуються набагато легше і швидше, ніж жінки. Деколи для цього їм достатньо лише одного погляду на ваше глибоке декольте або оголене плече. У цьому плані чоловіка можна порівняти з вогнем, який швидко запалюється, але також швидко гасне.

Жінкам же для порушення потрібно більше часу. Причому, для цього зазвичай недостатньо просто поглянути на оголений торс або м'язисті руки. Якщо чоловік - це вогонь, то жінку можна порівняти з водою. Щоб викликати хвилю, воду спочатку потрібно повільно розгойдати, але і заспокоюватися вона потім буде теж поволі.

Щоб у ліжку чоловік і жінка досягли цієї гармонії, вони повинні дбати не тільки про своє задоволення, але й про задоволення свого партнера.

Швидкість сексу: що потрібно жінкам?

Як вже говорилося, сексуальне бажання виникає у чоловіків і жінок по-різному. Перш за все, у жінок сексуальні реакції знаходяться в дуже тісному зв'язку з емоціями. Природа жінки така, що хотіти чоловіка нас змушує зазвичай любов або закоханість. Для нас секс є частиною любовних переживань.Можна сказати, що здатність збуджуватися у нас сильно залежить від того, що ми в даний момент відчуваємо до партнера.

Наприклад, якщо ви за щось образилися або розсердилися на свого чоловіка, то потягу до нього ви не будете відчувати, поки злість не пройде. Це стосується навіть дрібних буденних образ. Адже, за даними науки, близько 46% жінок найбільш хвилюючим елементом інтимних відносин називають відчуття близькості і єднання з коханою людиною. Щоб дійсно отримувати задоволення від сексу, жінці просто необхідно відчувати себе коханою, бажаною і захищеною. Велику роль відіграє тут і питання довіри своєму партнеру - важливо бути абсолютно впевненою в ньому і його почуттях.

Але навіть тоді, коли жінка не налаштована займатися сексом, чоловік може виправити це при допомогою ніжних пестощів. Доведено, що зазвичай жінці вистачає 20-30 хвилин попередніх ніжностей, щоб відчути бажання і підготуватися до статевого акту. Необхідно порушити всі органи чуття: слух, дотик і навіть нюх.

Тому не можна недооцінювати значення прелюдії. Близько 70% жінок саме під час попередніх ласк і досягають оргазму. В основному це відбувається за рахунок стимулювання клітора. Відчувати оргазм безпосередньо під час статевого акту можуть лише близько 30% жінок.

Погано те, що багато чоловіків взагалі не визнають попередні ласки. Вони прагнуть якомога швидше перейти до справи, не думаючи про те, що позбавляють партнерку задоволення. У цьому випадку, слід пояснити своєму чоловікові, що, якщо він хоче доставити вам задоволення, то не варто нехтувати прелюдією. Можна також внести деяку різноманітність у вашу інтимну життя, зігравши в гру «хто довше протримається». Партнер повинен пестити вас так довго, поки ви самі не попросіть його про більш серйозному продовженні.

Якщо ж ви вирішили зачати дитину, то прелюдію також слід продовжити. Чим довше ви будете пестити один одного, тим сильніше буде активність його нервової діяльності. Згідно з даними наукових досліджень, чим більше збуджений чоловік, тим більше сперми виробляється в його організмі. Це у багато разів збільшить ймовірність запліднення. Шанси завагітніти збільшує також і оргазм, тому що в цей момент м'язи матки сильно скорочуються і як би затягують сперму глибоко в матку.

Лібідо і цикл

Лібідо, тобто сексуальний потяг у жінки знаходиться в залежності від гормонів. Воно посилюється і слабшає відповідно до фазами менструального циклу.

За кілька днів до овуляції і під час неї у жінок зазвичай посилюється сексуальне бажання. В цей час жінка легше і швидше збуджується. Вона може бурхливо реагувати навіть на самі незначні ласки.Це пов'язано з тим, що в даний період циклу організм жінки повністю готовий до запліднення. У цей час простіше завагітніти і простіше досягти оргазму. Причому, за своєю силою оргазм буде перевершувати те, що ви відчуваєте в інші фази циклу.

Знаючи це, можна використовувати ці знання по максимуму. Цей період відмінно підходить для того, щоб провести час наодинці зі своїм чоловіком, забувши про буденні проблеми. Вам практично гарантовані чудові моменти в спальні.

Після закінчення періоду овуляції, лібідо у жінки знову знижується. Під кінець циклу напруга сильно зростає і думки про секс вже здаються мало не противними. Однак можна просто піддатися бажанням чоловіка. По-перше, раптом ви отримаєте задоволення? А по-друге, під час інтимної близькості в організмі виробляється гормон, який дозволяє боротися з передменструальним синдромом.

Швидкість сексу: що потрібно чоловікам?

Зазвичай чоловікові, на відміну від жінки, для досягнення оргазму потрібно всього 2-3 хвилини. Чоловіки хочуть сексу набагато частіше, ніж жінки. Для того щоб збудитися, їм зовсім необов'язково любити партнерку. Їм для цього також не потрібно відчуття близькості і безпеки.

Чоловіки хочуть сексу практично завжди і в будь-якому стані, навіть коли втомилися чи знервовані. Секс після сварки з партнеркою також не є для них проблемою. Але, звичайно, сильна перевтома і стрес можуть зробити негативний вплив на потенцію.

Емоційний фон практично не чинять впливу на сексуальний апетит чоловіків. Це пояснюється тим, що для сильної половини людства емоції і секс не пов'язані так тісно, як у жінок.

Найсильніше чоловіка збуджують зорові подразники. Тому, якщо ви хочете порушити свого партнера, можете просто почати перед ним еротично роздягатися. Вже через одну хвилину він буде готовий до сексу. Можна сказати, що чоловіки люблять очима. Тому не треба соромитися своєї наготи, зовсім необов'язково вимикати світло в інтимні моменти.

Чоловіки також відрізняються від жінок тим, що досягають оргазму при кожному статевому акті. Тому вони і люблять швидкий секс.

Під час інтимної близькості партнеру, звичайно ж, подобаються ваші ласки і ніжні слова. Однак він може чудово обійтися і без них. Йому не потрібна прелюдія. Але при цьому чоловікові все одно приємно ваші прояви ніжності. Йому подобаються ваші ласки і поцілунки. Ще більше її порушує ваша реакція на його ласки і дотику.

І не треба переживати з приводу того, що вам необхідно більше часу, щоб збудитися і досягти оргазму. Адже очікування ще більше розпалює бажання.Якщо під час близькості злегка пригальмувати партнера, то його оргазм буде сильніший, ніж зазвичай.

Деякі чоловіки відмовляються від попередніх пестощів з тієї причини, що не хочуть порушуватися занадто сильно. Адже в цьому випадку їм буде дуже важко стримуватися, щоб не кінчити завчасно. Вони розуміють, що спочатку повинні задовольнити партнерку. У цьому випадку жінка може сама розпочати вступну гру. Просто пестіть його, поки він не закінчить. Після цього йому знадобиться невеликий відпочинок. Ці кілька хвилин він може пестити вас. Коли він відпочине, то ви обидва будете готові до сексу. Чоловік у цьому випадку вже не буде відчувати такого сильного сексуального напруги. Це дозволить йому продовжити час статевого акту і доставити задоволення вам.

Тривалість статевого акту

У середньому статевий акт може тривати від хвилини до півгодини, це все індивідуально і залежить від темпераменту партнерів. Учені поки не знайшли підтвердження існування чіткого зв'язку між тривалістю статевого акту і силою одержуваного партнерами задоволення. Важливо одне - щоб обом було добре.

Багато хто звик вважати, що якісний секс обов'язково повинен бути тривалим.

Деякі чоловіки здатні відтягувати еякуляцію. З одного боку, для партнерки це добре. З іншого боку, занадто тривалий статевий акт для жінки може виявитися не надто приємним. Доведено, якщо більше 10 хвилин займатися сексом в одній і тій же позі, то це перестає збуджувати. До того ж, у піхві може з'явитися сухість, тоді секс стане болючим. У цьому випадку потрібно натякнути партнерові, що ви хочете змінити позу.

Зовсім необов'язково повністю відмовляти від швидкого сексу. Іноді він може доставити величезне задоволення. Але для цього необхідно, щоб обидва партнера одночасно випробували сильний сьогохвилинне потяг. У сексуальному житті важливо різноманітність. З цією метою можна освоїти нові пози або пограти в рольові еротичні ігри. Дуже добре, якщо ви знаєте сексуальні фантазії свого коханого і можете втілити їх у життя. Не потрібно боятися обговорювати свої фантазії з партнером. Потрібно також знати, що чоловіки просто обожнюють, коли ініціатива йде від жінки.