загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Швидкий секс або повільні ласки? Швидкість сексу: що потрібно жінкам і чоловікам. Тривалість статевого акту

Сайти знайомств: чому так популярні. Як правильно знайомитися в інтернеті. Хто знайомиться в мережі і безпека інтернет знайомств

Сайти знайомств: чому так популярні. Хто воліє знайомитися в мережі. Безпека віртуальних знайомств

Чому так популярні сайти знайомств

Сайти знайомств сьогодні стали надзвичайно популярними. До їх допомоги вдається величезна кількість людей. Це пов'язано з тим, що в сучасному світі самотність є серйозною проблемою. Знайти другу половинку непросто. З цієї причини багато хто воліє реального спілкування спілкування у віртуальному просторі.

Серед них є ті, хто не дуже задоволені своїм життям або зовнішністю. Вони з задоволенням користуються можливістю видавати себе за зовсім іншу людину, фотографію теж можна взяти чужу.

Крім того, віртуальне спілкування набагато легше реального. При цьому не виникає страху і сором'язливості. Людина відчуває себе впевнено і розкуто.

Тим більше, при сьогоднішньому темпі життя, у багатьох просто не вистачає часу на побудову особистого життя. Весь вільний час забирає робота, на побачення ходити ніколи. Зате, Інтернет дає можливість познайомитися і поспілкуватися з людиною прямо з будинку або з робочого місця.

Цілі знайомств у різних користувачів можуть бути самі різні: просто спілкування, флірт, секс, серйозні відносини, створення сім'ї.

Людина, яка хоче познайомитися, повинен заповнити детальну анкету про себе. За цими параметрами його будуть вибирати потенційні партнери, заповнюючи пошукові форми на сайтах знайомств. При бажанні завантажується малюнок, але це не є обов'язковим.

Реєстраційні дані зазвичай можуть бути змінені користувачем в будь-який момент. Після реєстрації користувач отримує можливість відправляти повідомлення іншим користувачам і отримувати від них повідомлення. При обопільного бажання спілкування триває вже в реалі.

Власники і адміністратори служб знайомств стежать за дотриманням порядку. Анкети користувачів, які порушують існуючі на сайті правила, можуть бути заблоковані модератором або видалені з бази користувачів зовсім.

Багато такі сайти пропонують додаткові платні послуги і сервіси.Вони оплачуються за допомогою відправки SMS або різних систем онлайн-платежів.

Згідно з приблизними оцінками, в нашій країні мешкають мільйони користувачів таких служб.

На багатьох сайтах знайомств, крім анкетного пошуку, надаються такі супутні сервіси, як: чати, веб-форуми, блоги та відео-спілкування.

Різноманітних сайтів знайомств сьогодні існує просто величезна кількість. Багато хто користується їхніми послугами, знайомляться. зустрічаються і навіть одружуються після цього.

Багато дівчат в нашій країні мріють вийти заміж за іноземця і переїхати на постійне місце проживання за кордон. Інтернет також дає таку можливість, адже немає нічого простіше знайти анкету представника будь-якої країни, списатись з ним, і після взаімопріятной листування призначити зустріч. Сайти знайомств так популярні, тому що дозволяють знайомитися, приклавши мінімум зусиль.

Хто воліє знайомитися в мережі?

Існує поширена думка, що через Інтернет знайомляться тільки ледачі і невдахи. Однак це не так. В Інтернеті знайомляться самі різні люди, які вибирають один одного за вказаними критеріями: вік, місто проживання, знак зодіаку, захоплення, зовнішні дані. бізнес і т.п. Інша справа, що написати про себе можна все, що завгодно. Особиста інформація не відстежується працівниками сайтів, тому іноді правда виявляється шокуючою.

До віртуального способу знайомства вдається в основному молодь. Це й зрозуміло, адже вони складають більшу частину користувачів Мережі. Найпопулярніший вік укладачів анкет - 18 років. Неповнолітнім вхід на сайти знайомств зазвичай заборонений, але вони при бажанні просто можуть вказати інший вік. Нерідко зустрічаються на таких сайтах і пенсіонери.

Середній вік чоловіків на сайтах знайомств становить 36 років, а жінок - 33 року. Чоловічих анкет зазвичай більше. Але більш активними користувачами все ж таки є жінки. Згідно з даними статистики, на сайтах знайомств без відповіді залишаються близько 78,2% повідомлень. Причому, найчастіше не відповідають жінки. Це пов'язано з тим, що чоловіки через Інтернет дуже часто шукають просто секс без зобов'язань, а от жінки намагаються знайти свою другу половинку. Тому на непристойні чоловічі пропозиції пані вважають за краще просто промовчати.

Сайти знайомств: чому так популярні. Хто воліє знайомитися в мережі. Безпека віртуальних знайомств

Жінки активніше, ніж чоловіки, прагнуть перевести спілкування в реал.Проте як і в житті, вони зазвичай вважають, що знайомитися першим повинен саме чоловік.

Деякі відвідувачі сайтів знайомляться тільки виключно з метою віртуального спілкування, яке включає в себе часто і віртуальний секс. Зазвичай в анкеті такі люди вказують не реальне ім'я, а тільки нікнейм. Спілкуватися з ними приємно, вони дуже балакучі, але витягти їх на реальну зустріч практично неможливо.

Зустрічаються на сайтах знайомств і ті, хто хоче повеселитися. Вони зазвичай видають себе за особу іншої статі, соціального стану або віку. Обчислити їх дуже непросто. Дуже часто істина відкривається лише при зустрічі. Єдиним можливим способом перевірки є вимога декількох фотографій в різній обстановці. Обов "язково має насторожити повна відсутність фотографій. Та й швидше за все, зустрічатися невідомо з ким не захоче ні одна поважаюча себе дама.

Безпека віртуальних знайомств

З одного боку, віртуальні знайомства безпечні. Від звичайних вони відрізняються тим, що завжди є можливість ще до зустрічі дізнатися про людину як можна більше, який він, чим займається, цікавиться і які цілі переслідує знайомств - а то може ваші цілі настільки різні, що з ним і зустрічатися не варто.

На сайтах знайомств спілкуються через внутрішню систему повідомлень і при цьому часто не вказують своїх контактних даних. Так, у разі небажання зустрічатися, людина не знайде вас в реальному житті.

Однак Інтернет створює ілюзію безпеки. На сайтах знайомств для реєстрації ніхто не вимагає пред'явити документи. А це означає, що ховатися на них можуть будь-які люди. Багато в Інтернеті всяких психічно нездорових людей, яких потрібно побоюватися. Зустрічаються також і грошові аферисти.

Розслаблятися тут не можна, інакше можна стати жертвою маніяка або шахрая.

Щоб убезпечити себе, потрібно слідувати декільком простим радам. Перш за все, поки немає впевненості в людині, не варто називати йому своє справжнє ім'я, а також свою адресу, адреси електронної пошти, особистий вебсайт і номер телефону.

Звертайте увагу особливо на розмову вашого співрозмовника, не змінюються чи факти в оповіданні того, з ким ви спілкуєтеся. Це допоможе обчислити обман.

Якщо ви твердо зважилися на побачення, обмінялися телефонами, поспілкуйтеся з цією людиною, це дасть можливість почути його голос і те, як і що він говорить. І обов'язково просите фотографію. Зустрічайтеся тільки в людному безпечному місці, приїжджайте і їдьте з першого побачення самостійно.