загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Секс залежить від Вас - правила хорошого сексу. Уроки правильного сексу. Як зберегти інтимні відносини і поліпшити секс з чоловіком

Секс на першому побаченні: чи буде продовження?


Секс на першому побаченні: чи буде продовження?

Секс на першому побаченні: чи буде продовження?

У вас перше побачення, але тебе так тягне до нового одному! Ти вже готова поїхати до нього додому ... Пройшли ті часи, коли жінки точно знали: на першому побаченні можна максимум дозволити взяти себе за руку, на третьому - поцілувати. Сексом ж треба займатися тільки після весілля. Звичайно, а як же інакше?

Сучасна дівчина, готуючись до побачення, про всяк випадок ретельно вибирає нижню білизну та епіляційні зону бікіні. Невідомо, де і як закінчиться зустріч ... Однак питання про те, наскільки допустимо секс на першому побаченні, для багатьох з нас як і раніше не вирішене. Основний момент, який хвилює жінок, полягає в тому, чи буде чоловік поважати таку легковажну особу.

Наші бабусі і мами давали на нього однозначну відповідь: "Не буде". Порядна дівчина не може захотіти близькості на першому рандеву. Відповідно, жінка, готова відмовитися від своїх принципів і пожертвувати інтересами заради чоловічий примхи, автоматично позбавляється звання "порядної". Звичаї змінилися. Та все ж деякі чоловіки готові дорікнути дівчину в тому, що вона занадто швидко здалася, - мовляв, все з такою зрозуміло ... Проте самих чоловіків такий підхід характеризує негативно.

Звичайно, не варто погоджуватися на секс, тільки щоб зробити приємне вподобаному молодій людині або щоб міцніше прив'язати його до себе. Подібна жертва не приведе ні до чого хорошого. Однак не треба і відмовляти собі в задоволенні своїх бажань, щоб справити хороше враження.

Не менше роздумів викликає і стереотип про те, що чоловіку потрібно від жінки тільки одне - "повна самовіддача", так би мовити. Тому якщо він відразу все отримує, то їх відносини тут же підходять до логічного завершення. Так, нерідко буває й так. Романи, які розпочалися з сексу на першому побаченні, часто виявляються швидкоплинним. Але романи, які розвивалися "по старинці", закінчуються нітрохи не рідше. Тобі треба бути до цього готовим. І, між іншим, існує не так уже й мало сімейних пар, відносини яких розпочалися саме з подібною спалаху пристрасті.

Відсутність сексу на першому побаченні зовсім не гарантує продовження роману. Друге рандеву може не відбутися з ряду інших причин.

- Перша зустріч - це просто "проба пера".Двоє вивчають один одного, щоб зрозуміти, чи варто їм зустрічатися далі. Негативну роль тут можуть зіграти зовсім різні фактори: не тільки твоя поведінка в ліжку, але й, наприклад, політичні погляди, пристрасті в їжі і навіть відношення до домашніх тварин.

- Між іншим, близькість допомагає краще пізнати іншу людину. Треба просто бути уважною, Це не означає, що після ночі любові ти будеш знати все про характер, звички свого візаві. Зазвичай у пари йде кілька місяців на те, щоб адаптуватися один до одного. Проте грубість, егоїзм і наплювацьке ставлення до партнера видно відразу. Важливо тільки не сплутати їх з невмінням.

Як же вести себе після такої першого побачення? Намагайся уникати крайнощів.

  • Не треба докоряти собі за не стриманість. Що сталося, те сталося. Поетом варто сконцентруватися на тому, що ти можеш винести з цього досвіду, навіть якщо твій висновок звучить як: "Я більше ні коли не буду так робити".
  • Краще не будувати далекосяжні плани. Не розраховуй на те, що тепер ваші відносини обов'язково стануть міцними і серйозними. І на те, що ваша пристрасть - показник зароджується кохання. Час покаже, що і як.
  • Ні в якому разі не намагайся переконати молоду чоловік у тому, що між вами не сталося нічого особливого, і що він нічого для тебе не значив. Це може образити чоловіка.
  • Мабуть, ось найбільш вдала лінія поведінки: на ранок ніжно попрощайся і скажи партнера: "Все було чудово". Після цього варто залишити ініціативу за чоловіком. І пам'ятай про те, що, як велика не була захлеснула вас обох пристрасть, необхідно берегтися. Небажана вагітність або захворювання, що передаються статевим шляхом, це дуже серйозні наслідки для першого побачення.