загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Секс іграшки для дорослих. Як можна урізноманітнити секс. Які бувають і як вибрати секс-іграшки?

Секс залежить від Вас - правила хорошого сексу. Уроки правильного сексу. Як зберегти інтимні відносини і поліпшити секс з чоловіком

Уроки правильного сексу. Як зберегти інтимні відносини і поліпшити секс з чоловіком

Секс залежить від Вас - правила гарного сексу

Всі знають - з плином часу гострота сексуальних відносин притупляється. Тільки спочатку кожен секс був феєричним і незабутнім - адже все було новиною, ви тільки починали пізнавати одне одного. Тепер ви знаєте одне одного дуже добре, у вас робота, діти, брудний посуд і незакінчений ремонт. Звичайно, вам не до постільних звершень. Але пам'ятайте - якщо не працювати над удосконаленням сексуальних відносин, рано чи пізно секс перетвориться на сумну рутинну обов'язок. За статистикою Світового центру планування сім'ї справжньою причиною для 80% розлучень стає хронічна сексуальна незадоволеність. Кажуть, чоловік від природи полігамії. Не знаю, наскільки ця теорія відповідає дійсності, але точно відомо одне: чоловіки люблять секс. Причому різноманітний. Втім, різноманітний секс люблять усі, так що вам не доведеться йти на жертви заради збереження шлюбу. Просто зробіть вашу сексуальне життя максимально різноманітною і насолоджуйтеся нею разом.

Не варто нехтувати цією можливістю, адже секс - найбільш хвилююча складова відносин.

Уроки правильного сексу. Як зберегти інтимні відносини і поліпшити секс з чоловіком

Яким же повинен бути правильний секс? Ось основні принципи, які допоможуть вам зберегти свіжість інтимних стосунків:

Відчуйте різницю
Ваш самий небезпечний ворог - одноманітність. Урізноманітнити інтимні відносини можна безліччю способів - різні пози і види сексу, нова білизна, фільми, музика, сексуальні іграшки. Спробуйте, і ви зрозумієте, що новизна відчуттів залежить не тільки від кількості спільно прожитих років. Втілюйте всі свої фантазії. Потрібно звернутися до партнера його фантазії - і втілити їх теж. Пам'ятайте головне - в сексі не існує табу і моральних заборон, в спальні можна все, що доставляє задоволення обом. Втім, чому тільки в спальні? ..

Раптовість
Спонтанний секс - дуже хвилююче переживання. Він підтверджує вашу взаємну сексуальну привабливість і демонструє чоловікові, наскільки він для вас привабливий.Спонтанний секс може трапитися в будь-який момент і в невідповідному місці, адже будь-яке розклад суперечить самій його природі.

Ініціатива
Мабуть, найкраще, що ви можете дати своєму чоловікові в сексі - це ваша ініціатива. Прагнення «робити все самій», нові ідеї, ентузіазм і явне бажання доставити йому задоволення - це саме те, про що він мріє. Згадайте, як давно ви були ініціатором сексу? Ні, натяки, млосний погляд і спокусливі пози - не рахуються. Не треба чекати, поки він відреагує на заклики, потрібно буквально затягнути його в ліжко. Не чекати, а діяти. Не погоджуватися - а пропонувати. Перед таким натиском не встоїть жоден чоловік.

Але в крайності впадати теж, звичайно, не варто. Не забувайте про різноманітність! Поступайтеся ініціативу, нехай він (адже він чоловік!) Відчуває свою владу, відчуває, що може зробити з вами «все, що душі завгодно».

Говоріть про це
У сексуальних питаннях стиснення недоречно. Чим менше комплексів у партнерів, чим більш вони відкриті один одному, тим яскравіше та насиченим будуть їх сексуальні відносини. Щоб виконувати бажання один одного і втілювати в життя фантазії, спочатку про цих фантазіях потрібно дізнатися. Міелофони, на жаль, у продажу знайти складно, тому - розмовляйте про секс і не соромтеся обговорювати свої сексуальні бажання і очікування. Це допоможе вам краще пізнати один одного і більш повно насолоджуватися інтимними стосунками.

І наостанок - для самостійної роботи

10 коротких правил хорошого сексу

 • Правило перше
  Фліртуйте. Сексуальний інтерес потрібно підтримувати. Адже секс закінчується в ліжку, а починається у повсякденному спілкуванні, з думок і розмов.
 • Правило друге
  Не комплексує. Не треба переживати, що в цій позі ви виглядаєте недостатньо граціозно, або що прозорий пеньюар не приховує зайві кілограми. Це в даний момент хвилює тільки вас, адже інакше ви зараз не займалися б сексом.
 • Правило третє
  Не відволікайтеся. Викиньте з голови немиту посуд і проблеми на роботі. Це все може почекати, краще зосередьтеся на своїх відчуттях.
 • Правило четверте
  Розмовляйте. Зображувати в постелі глухонімих зовсім не обов'язково. Слова можуть порушувати навіть більше дотиків, і цим варто скористатися.
 • Правило п'яте
  Смійтеся. Чомусь багато хто впевнений, що жартувати під час сексу - близьке до блюзнірства. Насправді атмосфера похмурої серйозності - не найбільш вдала атмосфера для сексу. Ставтеся до сексу легко і з задоволенням.
 • Правило сьоме
  Не будьте егоїсткою. Зрештою, ви тут не одні. Головне у відносинах, в тому числі сексуальних - віддати все без залишку, не жаднічая і не прораховуючи.наслідків. А потім отримати за це втричі.
 • Правило восьме
  Фантазуйте. Не треба боятися своїх фантазій. Їх треба втілювати в життя.
 • Правило восьме
  Експериментуйте. Тільки так ви зможете виявити нові, колись невідомі вам способи отримання задоволення.
 • Правило дев'яте
  Імпровізуйте. Прислухайтеся до своїх бажань. Випустіть на волю інстинкти і емоції. Врешті-решт, ніхто краще за вас самих не знає, що вам потрібно.
 • Правило десяте, найголовніше
  Забудьте про правила! Просто займайтеся сексом і отримуйте задоволення. Адже для хорошого сексу є тільки одне даний правило: ніяких правил немає!