загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Сексуально заклопотаний чоловік: сексуальність і статевий потяг чоловіка

Сексуальні ритми та цикли жінок і чоловіків. Сексуальний потяг і поведінка чоловіків і жінок. Як поліпшити сексуальне життя

Сексуальні ритми та цикли жінок і чоловіків

Сексуальні ритми та цикли жінок і чоловіків

Навіть дітям відомо, що людський організм підкоряється біоритмам: вдень ми активні, а вночі повинні відпочивати і відновлювати свої сили. Іноді нам здається, що ми можемо будувати свій графік, як нам заманеться, працюючи допізна або встаючи з першими променями сонця. Однак це не зовсім так.

Життєві ритми не залежать від нашого бажання або небажання, як і вся навколишня нас природа і цикли Всесвіту. Адже цих циклів підпорядковується все: космос, зірки, Сонце, Місяць. На життя людини роблять вплив річні цикли, зміна фаз Місяця, сонячна активність, різні магнітні коливання - протягом місяця і в різний час доби.

Сексуальні ритми не є винятком: вони регулюються тими ж силами, які управляють сном і активністю людини. Від цих сил залежить і статевий потяг, що є наслідком вироблення певних гормонів.

Психологи стверджують: чоловіки і жінки настільки різні, що їх можна назвати істотами з різних світів. Може бути, не настільки ми різні, проте в одному психологи (і сексологи) абсолютно праві - сексуальні ритми чоловіків і жінок зовсім різними.

Виховання та спосіб життя теж можуть мати значення, однак більшою мірою наша сексуальність визначається перебігом гормональних реакцій в організмі. Статеві гормони чоловіків і жінок відрізняються: у жінок основні гормони - прогестерон і естроген, у чоловіків - тестостерон. Тестостерон є і у жінок, але його дуже мало.

Чим визначаються сексуальні ритми жінок

Чим визначаються сексуальні ритми жінок? Перш за все, вони залежать від місячного циклу. Загадковий місячний цикл, про який чоловіки і поняття не мають, складає 28 днів, і впливає на все життя жінки - самопочуття, настрій, здоров'я і сексуальність. Звідси походить думку вчених, що нормальний менструальний цикл жінки повинен становити 28 днів, а сексуальний потяг розподіляється приблизно таким чином:

Сексуальний потяг у жінок

  • З 1 по 5 день рівень естрогену і прогестерону дуже низький. Чоловіки в такі дні стають нам майже не цікавими в сексуальному плані.Навіть пристрасні і фатальні красуні перестають звертати на них увагу, а також залучати чоловічу увагу до себе.
  • Наступний тиждень характеризується підвищенням рівня естрогену, і сексуальний інтерес теж починає потихеньку рости. Але рівень прогестерону підвищується тільки з 14 по 21 день місячного циклу, після овуляції. Естроген в цей час найвищий, і його рівень надає на жінок позитивний вплив, причому не тільки у фізіологічному сенсі.
    У цей час у жінок різко підвищуються розумові показники, зір стає більш гострим, а нюх - сприйнятливим до запахів. Поведінка жінок теж змінюється, і в цей час їм хочеться бути привабливими і звабливими. В цей же час відбуваються зміни у складі феромонів. Якщо чоловік налаштований на жінку, він підсвідомо відчуває ці зміни, і прагне до близькості з нею. І тоді може статися диво - романтична пристрасть з першого погляду.
  • з 22 по 27 день сексуальний потяг може спадати, або навпаки, бути у бурхливих, неконтрольованих сплесках пристрасті. У будь-якому випадку, у більшості жінок у цей період самопочуття і поведінка не хочуть підкорятися здоровому глузду, а психологи і сексологи називають цей стан передменструальним синдромом. У цей час жінок краще не дратувати, навіть по дрібницях ...

Чоловіча сексуальність. Сексуальна поведінка у чоловіків. Сексуальні ритми у чоловіків

А як же чоловіча сексуальність? Від чого залежить і чим визначається сексуальне стан і поведінку чоловіків? Природа влаштувала так, що нічого схожого на жіночі «критичні дні» у чоловіків начебто немає. Однак циклічність присутня і в житті чоловіків.

Їх поведінка, світовідчуття і сексуальність визначається рівнем тестостерону, які змінюються разом протягом 22-х денного циклу. Відстежити чоловічий цикл набагато складніше, ніж жіночий. Про рівень тестостерону в даний момент можна судити з поведінки чоловіків: коли рівень гормону низький, то вони стають «розмазаними», млявими і апатичними, легко ображаються, з трудом сприймають рішення, а іноді взагалі перестають проявляти будь-яку ініціативу.

Як правило, якщо почекати приблизно 11 днів, то все прийде в норму. Однак розумна жінка знає, що в цей час підтримати свого чоловіка, в тому числі і щодо харчування: нагодувати тими продуктами, які допоможуть йому знову відчути себе сильним і рішучим. Чи не звідси пішло відомий вислів: «шлях до серця чоловіка лежить через шлунок»?

Чоловічі цикли бувають ще і річними, або скоріше сезонними. Найвищий рівень тестостерону відзначений навесні (березневі коти!) І восени, в жовтні-листопаді.

Добові цикли, на думку фахівців, у чоловіків і жінок абсолютно не збігаються.Природою нібито влаштовано так, що жіноча сексуальність досягає свого піку в 22 години (не помічали?), А чоловіча - до 7-9 годин ранку. До 7 години ранку чоловіки стають сексуально активніше на 20%, а ще через 2 години їх сексуальність просто зашкалює, перевищуючи норму (хто її тільки визначав?) На цілих 50%!

І що ж робити? Адже в цей час ми активно пораючись по господарству, готуємо сніданок, годуємо всю сім'ю, відправляємо дітей в школу, поспішаємо на роботу ...

Протягом дня рівень статевих гормонів починає потихеньку рости, і до 16 годин наступає прекрасний час для занять любов'ю. Ось тільки як це можна влаштувати? Як казала одна з героїнь улюбленого всіма фільму Ельдара Рязанова: «... я не можу піти з роботи прямо зараз».

До 18-ї години робочий день у багатьох закінчується, але і сексуальність теж слабшає. До 22 години і до 7 ранку вона знову прийде в норму - в різний час у нас і у них ...

Як поліпшити сексуальне життя

То як же нам взагалі жити і любити? Адже якщо вірити вченим, збіг сексуального потягу взагалі неможливо!

Тим не менш, не варто так уж зациклюватися на психологічних і сексологічних теоріях, інакше життя може перетворитися на кошмар. У кожної людини існують свої, індивідуальні ритми фізичної та сексуальної активності, до того ж для любові і ніжності необов'язковий найвищий рівень гормонів в організмі.

Хтось з відомих фахівців, сексологів, зазначав у одній зі своїх публікацій, що якщо б люди так само перебільшено серйозно ставилися до питань харчування, як до сексуальній сфері, то вони б просто не вижили - померли б від голоду.

Тому не варто занадто буквально сприймати думки навіть самих авторитетних учених, і намагатися «втиснути» свої сексуальні ритми в якісь покладені рамки. Наша ендокринна система дуже чутлива, і рівень гормонів, які вона виробляє, коливається під впливом навколишнього середовища, харчування і настрої, вікових змін і т.д.

Так що не дозволяйте собі розкіш впадати в депресію, а також відмовтеся від шкідливих звичок і надмірностей: тоді ендокринна система буде в нормі, і ваша сексуальність ніколи не розчарує вас і вашого партнера.

Якщо у вас в житті важкий період (буває всяке), то не варто драматизувати ситуацію і тим більше звинувачувати свого партнера в черствості і нерозуміння. Будь-яка депресія відступає, якщо підвищується рівень ендорфінів - гормонів задоволення, а що допоможе збільшити їх кількість? Звичайно, якісний секс і оргазм!

Навіть якщо вам здається, що світ навколо сірий і тьмяний, не відмовляйте собі в ніжності і ласці улюбленого чоловіка.І ви побачите, що світ відразу стане яскравим і кольоровим!