загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Сексуальні ритми та цикли жінок і чоловіків. Сексуальний потяг і поведінка чоловіків і жінок. Як поліпшити сексуальне життя

Сексуальність чоловіка: сильна зброя слабкої статі

Сексуальність чоловіка: сильна зброя слабкої статі

Сексуальність чоловіка: сильна зброя слабкої статі

Сексуальність чоловіків - палиця про два кінці. З одного боку, це цінна якість. Чоловіки і жінки розцінюють прояви чоловічої сексуальності як дуже велике значення. Мало того, навіть пеніс названий ними «чоловічим достоїнством»! (Чомусь жіночі статеві органи ніхто «гідністю» не називає, навпаки, для їх позначення використовується в основному або ненормативна лексика, або медична. Ну не прикро чи що?)

Але з іншого боку, власна сексуальність здатна зіграти з чоловіком злий жарт, ставлячи його поведінку в залежність від наявності ерекції. І від згоди жінки, між іншим ... Ось тут-то ми, жінки, маємо можливість узяти реванш: «Захочу - буде тобі неземне блаженство, а не захочу - вибач!»

І тоді сексуально заклопотаному чоловікові доведеться пускатися на різні хитрощі, щоб домогтися бажаного. Ми не даремно тут в різних варіантах наполегливо повторюємо одну думку: секс і любов для чоловіка - нерівнозначних поняття. Чоловік, охоплений бажанням, може виглядати щиро люблячим, але це лише його маска, роль палкого закоханого, призначена для того, щоб змусити жінку прийняти горизонтальне положення. Але як тільки опускається його пеніс - опускається завіса в цьому імпровізованому театрі, де він грав роль Ромео. І казка кінчається. Він постає перед жінкою без своєї маски, і «кохана» розчарована. «Він мене обдурив!» - Гірко нарікає вона. Ні, милі дами. Не судіть строго чоловіків.

Особливість сильної статі (і його слабке місце, до речі!) У тому, що часом його вчинками керує не розум і навіть не емоції, а ерекція. На жаль, досить прозаїчно, але це так! Якби не ця обставина, чоловіки не здійснювали б у своєму житті типово чоловічі дурниць.Але зате і не були б чоловіками.

Так що надамо їм бути чоловіками (адже за це ми їх і любимо!), Але при цьому будемо обачними.

Милі пані! Вищесказане означає, що в наших силах, керуючи їх ерекцією, керувати та їх поведінкою! Якщо ви не хочете втратити прихильника, постарайтеся тягнути з першим сексуальним досвідом як можна довше.

Для закоханого чоловіка має значення не тільки секс з вами, але й ви сама як жінка, у суспільстві якої йому приємно і яку він хоче бачити постійно. Адже навіть дивитися в очі коханої, говорити про свої почуття, торкатися до неї і отримувати у відповідь тепло і ласку - для закоханого дуже важливо.

Тимчасове утримання від інтимних стосунків у будь-якому разі піде на користь вам обом - по-перше, ви перевірите його почуття і переконайтеся, що він їх дійсно випробовує, а не просто хоче переспати з вами, - адже чоловік цілком щиро може прийняти свій сексуальний потяг за закоханість. А по-друге, якщо почуття є, вони тільки зміцніють.

Чоловіки дуже цінують те, що їм важко дістається. Чим довше облога, чим довше не здається жінка, тим більше він нею захоплений. Тому, злегка попротивилася, ви зможете визначити, чи відчуває коханий справжні почуття або просто хоче зробити вас черговий сексуальної партнеркою.

Поки він зацікавлений в інтимній близькості з вами, він буде грати за вашими правилами. Якщо він закоханий, то нікуди не дінеться, потерпить, поки ви будете «дозрівати» до єднання тіл і душ. Пам'ятайте: будь-який чоловік, він володів хоч згубної красою, незвичайний розум або безмірної «крутості», завжди залежить від жінки. Адже вибір: лягати з ним у постіль чи ні, - за вами, милі пані! І це дозволяє вам керувати його поведінкою: якщо він хоче отримати бажане, то хай веде себе відповідно - так, як вам потрібно.

Читати далі. Як завести чоловіка - любовні ігри