загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Сайти знайомств: чому так популярні. Як правильно знайомитися в інтернеті. Хто знайомиться в мережі і безпека інтернет знайомств

Сексуально заклопотаний чоловік: сексуальність і статевий потяг чоловіка

Сексуально заклопотаний чоловік

Сексуально заклопотаний чоловік

Чоловіки надають сексу дуже велике значення. Такі особливості їх сексуальності.

Статевий потяг залежить від рівня тестостерону в організмі; у сильної пила цей рівень набагато вищий, ніж у слабкої, тому нормальний чоловік набагато частіше хоче сексу, ніж жінка. Своє бажання він може висловлювати дуже бурхливо. Або ж камуфлює бажання сильними емоціями, які зовні виглядають як вираження пристрасті, любові.

Про чоловіка з характером кажуть: «У нього є яйця!» З повагою говорять. Бути може, навіть з легкою заздрістю. Це вірно. Тестостерон виробляється в яєчках. Чим вище рівень тестостерону в організмі чоловіка, тим сильніше його сексуальне бажання і більш виражено чоловіче начало. Тестостерон опосередковано впливає і на головний мозок. Це визначає саме той стереотип поведінки, який прийнято вважати чоловічим. Вчені вважають, що рішучість, активність чоловіків і прагнення до лідерства залежать від рівня вмісту в його організмі тестостерону. Чим більше виробляється тестостерону, тим сильніше чоловік хоче керувати іншими людьми, бути лідером, вимагати, щоб інші люди рахувалися з його думкою і підпорядковувалися йому. Коли тестостерону в організмі недостатньо, то немає і яскраво вираженого чоловічої поведінки, немає чоловіка в широкому розумінні цього слова.

Образно кажучи, тестостерон створює чоловіка - його маскулінний (мужній) вигляд, характер, темперамент і, звичайно ж, його сексуальність.

Сексуально стурбованих чоловіків навколо чимало (щоправда, вони вміють досить вправно приховувати свої справжні наміри). Дивуватися тут нічому - фактично суспільство заохочує поведінку чоловіків, в основі якого лежить їхня сексуальність.

Так, чоловік, який мав багато любовних пригод, гордо іменується «героєм-коханцем», «сексуальним гігантом», «сексуальним терористом».

Хизуючись своєю сексуальністю, чоловік викликає до себе повагу. Але якщо жінка стане козиряти своєю сексуальністю, то як її назвуть? Правильно.«Повією», «сексуально розпущеної», «шльондра», а то й крутіші.

Те, що чоловік прагне задовольнити свої сексуальні потреби, вважається нормальним: "Він же чоловік!», «Чоловікам це треба» (можна подумати, що жінкам «це» не треба!). Жінка ж, що вимагає сексуального задоволення, - «німфоманка» (хоча давно доведено, що слабка стать має повне право на задоволення своїх сексуальних потреб). Якщо чоловік хоче сексу щодня і по кілька разів за ніч - це вважається гідністю, але якщо того ж хоче жінка - то вона «ненаситна» і «їй завжди мало».

У результаті такого нерівноправності склався ось такий стереотип громадської думки: прояви чоловічої сексуальності - це добре, а жіночої - погано.

Немає нічого дивного, що чоловіки всіляко демонструють свою сексуальність, а жінки змушені таку приховувати.

Коли справа доходить до сексу, поведінка чоловіка може разюче змінитися. Жінки часом не розуміють змін в поведінці партнера - то він горить бажанням, то стає байдужим до її принадами. На жаль, це пояснюється дуже прозаїчно. Під впливом статевих гормонів насінники продукують еякулят, що накопичується в резервуарах (у насіннєвих бульбашках і виводять протоках) і тисне на нервові закінчення їх стінок. Це підвищує статеву збудливість. Потрібно статева розрядка. У цей час чоловік сексуально заклопотаний і знаходить будь-яку можливість, використовує будь-яку вигадки - від умовлянь і визнань в любові до шантажу: «Доведи мені свою любов!» І прихованих погроз: «Значить, ти мене не любиш! .. Тоді нам краще розлучитися ... »А коли сперма викидається назовні (наприклад, при статевих зносинах), то тиск на стінки резервуарів знижується і статева збудливість падає. (Це називається феноменом Тарханова.)

Таким чином, інтенсивність бажання чоловіки постійно коливається. Якщо у нього був деякий період стриманості і сперма «тисне» або він збудився, випадково побачивши спокусливу красуню, - то він хоче сексу і «пристає» до своєї партнерки. Якщо ж насіннєві резервуари не переповнені (наприклад, після статевого акту), то статевої розрядки йому не потрібно. Він, звичайно, може знову збудитися, якщо партнерка його «заведе», але «завести» його буде важче.

Сам чоловік може і не усвідомлювати власного прагнення до статевої розрядки, називаючи свій стан любов'ю, закоханістю, але факт залишається фактом. Фізіологія - річ об'єктивна і невблаганна. Гормони, гормони і ще раз гормони, і чим їх більше, тим сильніше статевий потяг. Гормони впливають і на психіку, і на поведінку, і на емоційність.В основі закоханості (не плутайте з любов'ю!) Лежить найпотужніше сексуальний потяг, а гарні слова про романтичні, піднесених почуттях - всього лише флер, яким прикривається фізіологія. Пам'ятайте: сексуальне бажання - ще не любов.

Читати далі. Чоловік і жінка: відносини між чоловіком і жінкою