загрузка...
ВІДНОСИНИ     |     Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка

Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка

Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка

Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка

Усі чоловіки різні. Ця істина проста, але правильна. В ідеалі жінці треба б враховувати психологічні особливості особистості того, кого вона має намір завоювати, - те, що прийнятно для одного чоловіка, абсолютно не годиться для іншого.

Уміння поводитися з чоловіками може бути якістю як вродженим, так і набутим. Для чого професіонали пишуть науково-популярні книги, статті в жіночі журнали, енциклопедії? Саме для того, щоб донести до читачок всю інформацію, накопичену поколіннями. Щоб кожна жінка не відкривала велосипед, не набивала собі шишки, здійснюючи ті ж самі помилки, які до неї здійснювали тисячі інших жінок, а використовувала науковий досвід собі на благо.

«Як все просто, коли тобі все пояснять!» - Вигукують дами. А й справді - просто ... Для завоювання чоловіки не потрібно бути ні недоторка, ні легко доступною жінкою, готової здатися в перший же вечір. Істина - посередині. Жінка повинна поєднувати обидва ці якості, але адресувати їх різним людям: бути доступною для одного і недоторка для всіх інших чоловіків.

До такого висновку прийшла наука. Американські психологи провели цікавий тест. Кільком молодим чоловікам показали фотографії трьох симпатичних дівчат і дали їм опитувальні листи цих респонденток, в яких ті оцінювали п'ятьох (одних і тих же) партнерів. Першою дівчині сподобалися всі п'ятеро, друга відкинула всіх п'ятьох, а третя вибрала з цієї п'ятірки одного, а про всіх інших відгукнулася в невтішних виразах. Як ви думаєте, яку з них випробовувані визнали найбільш привабливою? Правильно. Третю.

Це означає, що чоловік бажає, щоб жінка віддавала перевагу тільки його одного, будучи неприступною для інших. Причому це якість він вважає її великим достоїнством. Розписуючи приятелеві принади своєї подруги, чоловік самовдоволено підкреслить, що вона від нього просто без розуму, а інших просто в упор не бачить.

Вибірковість жіночої уваги наповнює душу чоловіки гордістю - раз жінка так явно виділила його серед всіх інших, то це говорить про його безсумнівних достоїнствах (!).Саме тому чоловіки придумали собі ідеал жінки, черниця в житті, королева у вітальні і повія в ліжку. Тобто з ним, любіменькім, можна (і потрібно!) Дозволяти всі, але з іншими - ні-ні! Цей феномен називається фактором виборчої доступності. Він і складає основу жіночої привабливості для чоловіка. Як все просто, чи не так?

Використовуйте цей секрет чоловічої психології собі на благо, створіть у чоловіка враження, що тільки він для вас чертовски привабливий, а іншим нічого не обломиться. Однак обломиться чи йому самому і якщо так, то як скоро, - це ще питання. Але це суворо між нами. Чоловікові це знати не обов'язково. Нехай сподівається. (Докладніше про це читайте далі).

Підвищують жіночу привабливість для сильної статі і чатують на його сексуальний потяг будь-які сильні емоції - і позитивні, і негативні. Наприклад, в умовах небезпеки чоловік може раптово загорівся пристрастю до тієї, яка опинилася поруч. Пережиті разом радість, удача теж сприяють тому, що чоловік може раптово прозріти і побачити в вас цілком привабливий об'єкт. Чимало випадків, коли після виграшу в казино чоловік йшов у суспільстві жінки, яка стояла поруч і давала йому поради. Якби він програв, то її поради (та й вона сама) викликали б його невдоволення і роздратування, а вже коли він виграв, його мажорний настрій поширився і на даму - вона відразу ж здалася йому дуже симпатичною.

Чимало жінок влаштували свою долю, скориставшись сприятливою ситуацією. Врахуйте це і шукайте такі ситуації. А ще краще - самі створіть прецедент. Можна навіть розробити сценарій, в якому вашому чоловікові уготована роль лицаря-рятівника. Дайте йому можливість проявити свої лицарські якості, і він сповниться гордості, а до вас ревність почуттями. Адже парадокс людської психіки полягає в тому, що ми любимо тих, кому зробили добро, і не любимо тих, кому заподіяли зло.

Звичайно, завойовувати чоловіка з ризиком для життя ми вам не радимо. Але можна загострити ситуацію, перебільшити ступінь небезпеки, щоб чоловік відчув себе героєм. Проявивши настільки рідкісні якості, чоловік вже з вами не розлучиться - адже ви свідок тієї знаменної події, значить, його подвиг не забутий.

Хворе місце кожного чоловіка - його самолюбство. Придумавши собі який-небудь імідж, він дуже не любить, коли хтось намагається посягнути на святая святих - її самооцінку. Чим слабкіше чоловік, тим більше йому хочеться виглядати сильним. Тим лютіше відстоює він свій фальшивий вигляд.

Як відомо, мудра людина в усьому сумнівається, тільки дурень вважає себе правим.Коли чоловік завзято відстоює свою думку, він або впертий дурень, або маскує власні комплекси. Доводячи свою правоту, він часто таким чином захищається від критики. Критика - це дуже болючий удар по самолюбству. Тому чоловік ні за що не визнає, що був не прав (і після цього сильна стать звинувачує жінок у тому, що тих неможливо переконати логічно!), Вперто відстоюючи свою «правоту» і вишукуючи для цього будь-які доводи. Визнати, що він не правий, - значить показати свою слабкість.

Якщо чоловік відчуває, що не в змозі перемогти, він буде уникати подібних ситуацій, а також всіляких конфліктів, скандалів і розглядів. Свій душевний спокій він ретельно оберігає. Не робіть чоловікові зауважень, не критикуйте його, навіть якщо вам щось активно не подобається. І вже тим більше за гарчіть, не дорікайте і не нудіте. Зачепивши самолюбство чоловіка, ви ризикуєте його втратити.

Існує цілком дієвий спосіб домогтися від чоловіка того, чого ви хочете, - це похвала і захоплення, ласка та ніжність. Навіть самого распоследнего упертюха можна пом'якшити, якщо ви будете м'якою. Жінки створені для дипломатії.

Добра і ласкава жінка - найкраща жінка, тому що вона асоціюється з матір'ю. Пам'ять про дитячі роки міцно сидить у кожному представнику сильної статі, навіть у дорослому чоловікові живе дитина. Мама його обнімала, гладила по голові, притискала до грудей, втішала, коли він розбивав коліно або набивав шишку, впавши з дерева, казала йому: «Мій дорогий хлопчик ...»

У кожній жінці природою закладені материнські почуття. Навіть якщо вона ще не стала матір'ю, ці почуття в ній дрімають. Репродукують в собі материнські почуття. Для матері її дитина самий-самий. Ми любимо своїх дітей, навіть якщо вони часом капризні, примхливим, неслухняні. Уявіть вашого чоловіка дитиною і спробуйте його, образно кажучи, побаюкать. Оточіть його тим теплом, яке він випробував на руках матері. Хваліть його, захоплюйтеся їм, пишайтеся їм, любите його. І тоді він віддасть вам своє тепло і любов.

Гарна дружина повинна захоплюватися (на худий кінець, робити вигляд, що захоплюється) тим самим, що і чоловік. Той же рада ми адресуємо і жінкам, що не перебувають у шлюбі. Якщо ви хочете стати близькі з вашим чоловіком, то його хобі має стати і вашим хобі. Не обов'язково захоплюватися настільки ж несамовито, як ваш партнер. Цілком достатньо, якщо ви будете цілком переконливо демонструвати, ніби його захоплення вам по серцю. Головне, щоб він у це вірив. Бувайте разом з ним на стадіоні, якщо він любить спорт.Чи так уже важко посидіти пару годин на футбольному, баскетбольному, тенісному або хокейному матчі?!

Між іншим, на стадіоні буває чимало гідних представників сильної половини людства, так що є кому себе показати. І не тільки показати. Можна зробити так, що поруч сидять чоловіки будуть надавати вам знаки уваги, - для цього потрібно непомітно для вашого супутника посилати чоловікові, який виявився поблизу, сигнали, що свідчать про вашу зацікавленість його персоною. Будь-який чоловік бажає, щоб його подруга вміла зацікавити всіх чоловіків, що знаходяться в полі зору, в будь-якому місці, в будь-якій компанії, але при цьому трималася неприступно і залишала суспільство тільки з ним (згадаймо про фактор виборчої доступності). Він готовий змиритися з тим, що вона буде будувати вічка іншим чоловікам, лише б не дозволяла їм розпускати руки. Жінок ж на стадіоні майже не буває, так що вашому бойфренду ні на кого буде витріщатися і не з ким вас порівнювати, і вам можна не боятися суперництва. До речі, привабливість жінки в очах чоловіка в умовах дефіциту осіб прекрасної статі дуже різко підвищується. (А на безлюдному острові навіть погануля вважатимуть красунею.) Це ще один із секретів чоловічої психології. Звідси висновок - бувайте там, де мало жінок і багато чоловіків. Стадіон у цьому відношенні - ідеальне місце.

Читати далі. Як завоювати серце чоловіка