загрузка...
0 1 2 3

Секс і вік жінки. Як вік впливає на статевий потяг і оргазм
Сексологи знають: сексуальний потяг жінок в одні періоди життя сильніше, в інші значно знижується, але ніколи протягом усього життя не пропадає повністю (звичайно ж, за умови, що жінка здорова). Таку думку фахівців цілком руйнує усталений міф, ніби секс - привілей молодості. Ось ду...  далее..
Зваба. Мистецтво і секрети зваблювання
Я б, мабуть, не стала вживати настільки гучних слів («мистецтво зваблювання» - звучить дуже пихато), а замінила б їх на «вміння подобатися чоловікам» або «вміння поводитися з чоловіками». Але закони жанру вимагають ... Так що залишимо це словосполучення як рудимент тієї ж казки про...  далее..
Як стати кращою коханкою: 6 золотих правил
Тиха, скромна, з вигляду і не скажеш, що вона супер коханка. Кожна дівчина, навіть сама сором'язлива і сором'язлива мріє стати для чоловіка кращої коханкою. Інтимні стосунки між двома людьми живуть своїм окремим життям, якщо ви в житті спокійна врівноважена, некваплива ос...  далее..
Взаємини між чоловіком і жінкою
Безумовно, кожен з нас у глибині душі впевнений, що його особисті стосунки з протилежною статтю будуть близькі до ідеальним для оточуючих, і в першу чергу, для самих себе. Що таке ідеальні відносини і чи можливі вони в реальному житті? Формула на перший погляд, проста: для тог...  далее..
Жінка як вона є: психологія жінки (жіноча психологія)
Багато що в поведінці жінки буває незрозуміло чоловікові, бо він не знає істинних мотивів, судить лише за її вчинками, а глибинні причини вчинків жінки залишаються для нього таємницею за сімома печатками. Замість того щоб визнати, що вони погано розбираються в жіночій психології, чолові...  далее..
Хто такий чоловік: психологія чоловіки (чоловіча психологія)
Чоловіки - найчастіше індивідуалісти. Вони істоти незалежні і волелюбні. Вони дуже не люблять, коли жінки роблять замах на їх душевний спокій і свободу. Чоловік повинен бути впевнений у власній незалежності і право вирішувати і чинити, як він сам вважає за потрібне. А жінці потрібно по...  далее..
Хто такий чоловік: психологія чоловіки (чоловіча психологія)
Сильна стать набагато стриманішим у прояві емоцій. У порівнянні з жінками обличчя чоловіка набагато менш виразно, частіше за все воно відображає нейтральне ставлення, а також нудьгу, байдужість, байдужість, презирство чи огиду, набагато рідше - зацікавленість і інші позитивні емоції. На...  далее..
Хто такий чоловік: психологія чоловіки (чоловіча психологія)
Давайте оцінимо чоловіків об'єктивно - розглянемо їх позитивні і не дуже позитивні якості. З точки зору психології, вважається, що безсумнівними достоїнствами чоловіків (у порівнянні з достоїнствами жінок) є наступні: більш висока здатність орієнтуватися в просторі...  далее..
Що подобається і не подобається чоловікам в жінках. Які жінки подобаються чоловікам. Як сподобатися чоловікам
Деякі жінки переживають через свою зовнішність - і очі маленькі, і ніс не грецький, і волосся рідкісні, та й взагалі особа саме ординарне. Але жінку фарбувати не риси обличчя, а його вислів. Жінка, очі якої сяють радістю, а обличчя випромінює добротою, - красива, які б при цьому не бул...  далее..
Як жінці сподобатися чоловікові. Як виглядати, щоб сподобається чоловікові. Жіночі секрети зваблювання: посмішка, погляд і сльози
Так вже буває: чоловік неодмінно оглядає майже кожну жінку. Але щось у ній привертає більше уваги, щось менше. Перш за все, виявляється, чоловіки звертають увагу на очі жінок, причому фахівці вважають, що це число могло бути й вищою, якби жінки не носили сонцезахисні окуляри. Ну а що на д...  далее..
Оргазм жінки - імітація оргазму і здоров'я. Чи варто імітувати оргазм. Причини імітації оргазму
Сексологи кажуть, що сексуальність людини складається з двох складових: з одного боку, бажання жити сексуальним життям, займатися сексом і отримувати задоволення, а з іншого - бажання вміти робити це згідно зі звичаями і традиціями суспільства. Перша складова обумовлена діяльністю стате...  далее..
Секрети жіночого оргазму. Як пізнати своє тіло. Кліторальний і вагінальний оргазм: самостійно і з партнером
Сьогодні в нашій країні так багато говорять і пишуть про оргазм , що жінка, не відчуває його, відчуває себе ущербної. Але така думка є помилковим. Адже можна просто отримувати задов...  далее..
На ловця і звір біжить: кокетство - мистецтво залучати чоловіків жестами
Вважається, що активна роль у виборі об'єкта симпатії належить чоловікові. А в реальному житті чоловік вибирає партнерку серед тих жінок, які самі звернули на нього увагу і не приховують того, що він їм цікавий. Це пояснюється феноменом, який психологи називають відгуком на повед...  далее..
Чоловік твоєї мрії. Як зустріти і дізнатися чоловіка своєї мрії
Навряд чи знайдеться жінка, яка в юні роки не мріяла про прекрасного принца: він раптом з'явиться невідомо звідки і запропонує руку, серце, беззавітну любов і відвезе в прекрасну далечінь. Всі ми виховані на казках. Кохання у романтичних творах прекрасна, романтичний герой нас не...  далее..
Чоловік і жінка: відносини між чоловіком і жінкою
Роботи американських сексологів У. Мастерса і В. Джонсон і постулати феміністського руху змінили уявлення про жіночої сексуальності. Жінка вже не розцінювалася як засіб для потішання чоловіки; самі жінки теж «прозріли» і усвідомили, що від сексу можна і потрібно отримувати задоволен...  далее..
Чоловік і секс - як знак зодіаку чоловіки впливає на його поведінку в ліжку
Жінка та чоловік, їх взаємозв'язок і відносини - загадка Всесвіту. Над її розкриттям б'ються фахівці всіх областей усього світу. Однозначних відповідей поки що не знайдено ... Але астрологічні прогнози цих відносин завжди були найбільш логічними і несуперечливими. Варто под...  далее..
Рятуємо відносини: як зберегти відносини з улюбленим чоловіком і уникнути розставання. Як поліпшити відносини з чоловіком
Всім відомо, що кожній людині потрібне кохання, незалежно від її статі і віку. Нікому не хочеться провести життя на самоті, всім потрібна турбота і тепло. Ще більше радості доставляє турбота про улюбленій людині. Але до чого ж непросто знайти кохану людину, і це навіть іноді здаєт...  далее..
Любить не любить. Як дізнатися любить чоловік чи ні: любов чи сексуальний потяг
При першій зустрічі у чоловіка виникає сексуальний потяг до жінки - це він називає «іскрою», «коханням з першого погляду», насправді ж це потужний викид в кров тестостерону. Зрозуміло, що на цьому глибокої прихильність не зростив. Справжні почуття виникають пізніше. Коли чоловік хоче...  далее..
6 видів чоловічої любові: агапе, людус, ерос, манія, Прагма, Сторге
Виявляється, якщо знаєш, як чоловік розуміє кохання, можна передбачити майбутнє ваших стосунків! Це помітив ще Арістотель, котрий виділив 6 видів любові ... Любов агапе Агапіт - жертовна любов. Чоловік, який розуміє це почуття як самовіддачу, зробить усе, щоб к...  далее..
Як зацікавити і завести чоловіка - любовні ігри: гра в "мисливця і видобуток"
Гра в «мисливця і видобуток» найбільш успішна, якщо в ній беруть участь чоловіки-завойовники. Це як раз той випадок, коли в процесі гри ви завойовує свого завойовника і де неможливо зрозуміти, хто ж з вас переміг. Але можна пограти в цю гру і з чоловіками інших типажів. Якщо ви будет...  далее..
0 1 2 3