загрузка...
0 1 2 3

Любов, почуття і секс по групі крові. Любов чоловіків і жінок першої, другої, третьої і четвертої групи крові
Так сталося, що в російській мові «любов - кров» - досить поширена рима. Скільки великих, і не надто великих поетів використовували цю риму, підсвідомо відчуваючи, що ці дві речі пов'язані, і пов'язані не тільки у віршах, а й у реальному житті. Йдеться тому, що група крові л...  далее..
Знай собі ціну: нас поважають настільки, наскільки ми поважаємо себе
Припустимо, ви натура діяльна і невтомна, ніхто не може представити вас без праці Валя з жіночим журналом у руках, колеги цінують вас за безвідмовність, друзі - за чуйність. Кожен з них може розраховувати на вашу підтримку і самовідданість. Не буває у вас відчуття, що, володіючи безпе...  далее..
Поцілунок - цікаві факти
Як не дивно, а проблемами поцілунків займаються і займалися завжди багато вчених. Ось що цікавенького можуть вони нам розповісти. Блешні своїм інтелектом і дотепністю перед молодою людиною на першому побаченні або після першого поцілунку - і побачиш, як він буде тобою зачарований!...  далее..
Як утримати чоловіка: не любите надто сильно - тримайте свої почуття в собі
Важливий принцип у взаємовідносинах з чоловіками - не любити занадто сильно. Розуміємо, що часом буває непросто оволодіти собою. Але давайте разом подумаємо, що ж є причиною того, що жінка деколи поводиться нерозумно, втрачаючи голову від кохання. Деякі жінки думають, що люб...  далее..
Ідеальна коханка. Як стати ідеальною коханкою
Народна мудрість каже, що жінка повинна бути турботливою матір'ю в дитячій, привітною господинею на кухні і пристрасною коханкою в спальні. І першого, і другого, і третьому можна навчитися. Але якщо осягати ази кулінарії або домоводства ми ще згодні, то вивчати сексуальну науку ка...  далее..
Ідеальний коханець: як зробити зі свого улюбленого ідеального коханця в ліжку
Пристрасний і ніжний, нетерплячий, уважний і немов передбачають будь-яке ваше бажання, жест, напівнатяком ... Він щедрий на ласкаві слівця не тільки "до", але й "під час", і "після". Він дивиться на вас так, немов інших жінок на світі не існує, і це робит...  далее..
Скромна еротичність: як привернути увагу чоловіка. Що приваблює чоловіка в жінці: збуджуюча одяг
Як догодити чоловікові, того єдиного, для якої жінка винаходить все нові милі пастки і мережі? Який слід бути, щоб залучити чоловіка своєї мрії, а потім завжди залишатися для нього улюбленою і бажаною? На жаль, багато чоловіків, «завоювавши» жінку, перестають звертати на неї увагу, а вж...  далее..
Як привернути увагу чоловіків: зовнішність, чистота, косметика та макіяж, як одягатися, аромати і запахи
Навіщо жінкам потрібно привертати увагу чоловіків? Можна розвинути довгу дискусію на цю тему: участь у ній взяли б не тільки жінки, а й чоловіки - хоча до згоди з цього питання вони б навряд чи прийшли. Однак важливо зовсім не це, а те, що ми не можемо обходитися один без о...  далее..
Як допомогти йому закохатися: як закохати в себе чоловіка
Будь-який чоловік, який колись любив, здатний полюбити знову. Заохочуючи вашого співрозмовника на відвертість, ви заодно з'ясувати і рівень його емоційності. Якщо в його минулому були сильні пристрасті, бурхливі романи, це той, хто вам потрібен. Якщо він здатний на широкий спе...  далее..
Як допомогти йому закохатися: як закохати в себе чоловіка
У ваше завдання входить викликати теплі почуття у чоловіка, який вам подобається. Викликайте його на відвертість і терпляче досліджуйте разом з ним всі його почуття і переживання. Нехай він детально опише свою поведінку (навіть свої безрозсудні вчинки заради кохання до іншої - це йом...  далее..
Як допомогти йому закохатися: як закохати в себе чоловіка
Припустимо, ви познайомилися з чоловіком своєї мрії, але він чомусь не палає почуття у відповідь. Що робити? Ридати і труїтися від нещасливого кохання? Ні в якому разі! Потрібно боротися. Напевно ви отримаєте моральне задоволення (і не тільки!), Якщо вийдете переможницею, завоювавши приз...  далее..
Жіноча фригідність. Прояв і причини фригідності. Як лікувати і профілактика фригідності
Фригідність (статева холодність) являє собою повна відсутність або зниження у жінки статевого потягу, а також специфічних сексуальних відчуттів та оргазму. Іноді фригідність супроводжується неприємними відчуттями або огидою до статевого акту. Саме слово «фригідність» походит...  далее..
Дружба між чоловіком і жінкою: що впливає і перешкоджає такій дружбі. Позитивні сторони і як зберегти міжстатевих дружбу
Проблема дружби між чоловіком і жінкою вже давно хвилює багатьох психологів і соціологів як у нашій країні, так і в усьому світі. На цю тему проводяться опитування і дослідження, точаться чисельні дискусії. Основною метою цих досліджень є з'ясування можливості існування сп...  далее..
Секс по-французькому. Французька любов або що таке оральний секс
Кажуть, якщо двоє люблять один одного, їм дозволено все. У них є шанс пізнати різні сторони фізичної близькості. А оральний секс - одна з найбільш інтимних ласк. Любов по-французьки Ще з часів Стародавньої Греції людству були відомі оральні ласки, які зараз назива...  далее..
Як закохати в себе хлопця і завоювати його любов
Інтимні відносини мають і фізіологічний, і емоційний аспекти. У чоловіків переважає перший, у жінок - другий. Сам по собі секс для сильної статі у меншій мірі пов'язаний з емоційністю, навіть якщо чоловік висловлює своє бажання дуже експресивно. Жінки ж значно більше значення надают...  далее..
Як закохати в себе хлопця і завоювати його любов
Як можна сподобатися чоловікам? Найголовніше - захотіти цього. Чоловіки обирають не тих жінок, які їм подобаються, а тих, яким вони подобаються. Кокетство - це вроджена якість, але можна його і розвинути. Бажання жінки подобатися в першу чергу, відбивається в її очах. Класичний що заманює...  далее..
Як закохати в себе хлопця і завоювати його любов
Навряд чи знайдеться жінка, яка в юні роки не мріяла про прекрасного принца: він раптом з'явиться невідомо звідки і запропонує руку, серце, беззавітну любов і відвезе в прекрасну далечінь. Казки ... Всі ми в юності мріємо про бездоганний у всіх відношеннях чоловікові, а потім...  далее..
Харчування і любов. Афродизіаки. Як секс залежить від харчування
На перший погляд може здатися, що їжа і любов - речі абсолютно ніяк не пов'язані один до одного. Герої любовних романів і драм зазвичай взагалі нічим не харчуються: вони ситі своєї пристрасною любов'ю, їм потрібно тільки одне - бачити і відчувати один одного. Проте наша...  далее..
Жіноча сексуальність: секрети і таємниці. Сексуальний темперамент жінки. Сексуальний потяг у жінок
Чомусь вважається, що жіноча сексуальність - явище вельми непостійне і обмежене. Молоді жінки майже байдужі до сексу, і погоджуються на нього, тільки щоб догодити партнерові. Прагнення до сексуальної близькості прокидається у жінок приблизно до 28-30 років, а приблизно в 45 років вже...  далее..
Еротична білизна: як спокусити та підкорити коханого. Як вибрати еротичне спідня білизна: що подобається кожному чоловікові
У якому магазині серце будь-якої жінки прискорено б'ється, очі захоплено розглядають стелажі з товаром, а «наманікюренние» пальчики нервово перебирають купюри у гаманці, відраховуючи їх? Природно, в магазині нижньої білизни. У цей час єдине, про що думає жінка - це як би скор...  далее..
0 1 2 3