загрузка...
0 1 2 3

Ерогенні зони. Які зони найчутливіші. Чоловічі і жіночі ерогенні зони. Чутливість і характер
Навряд чи хтось буде заперечувати, що зацикленість на чому б то не було може призвести до успіху. Це стосується будь-яких сфер людського життя, в тому числі і сексуальної сфери. В останні роки, у зв'язку із сексуальною розкутістю, а також смакуванням цієї теми у всіх з...  далее..
Екстрена контрацепція після сексу. Препарати і методи екстреної контрацепції: гормональні і внутрішньоматкові засоби. Постинор
Екстрена контрацепція часто також називається пожежної чи нагальною. Вона являє собою метод, при якому контрацептивні заходи проводяться після незахищеного статевого акту. Ці заходи дають можливість запобігти настанню вагітності. Однак потрібно пам'ятати, що стовідсоткову гарантію вони не...  далее..
Що таке кунілінгус. Як правильно робити кунілінгус: техніка кунілінгуса
За ступенем оволодіння чоловічим населенням технікою кунілінгуса можна судити про рівень цивілізованості суспільства. Однак, це справа суто особиста, кожен сам для себе вибирає найбільш приємні йому ласки і можливість віддавати ласки іншим. Зрештою, всі ми вільні люди у вільній кр...  далее..
Як правильно вести себе з чоловіком: принцип розумного егоїзму
Принцип розумного егоїзму є золотою серединою між альтруїзмом і егоїзмом. Навіть якщо ви за вдачею найширшої душі людина, відкладіть ваше прагнення до самопожертви до кращих часів (не виключено, що ці часи ніколи не настануть!). Якщо вам не вдасться стати егоїсткою, хоча б ведіть себе...  далее..
Як стати щасливою людиною: поради щасливого партнерства
Заповідь перша. Уникайте певних типів чоловіків, дуже близьке спілкування з якими може бути деструктивно для вашої психіки: донжуанів, сексуальних споживачів, емоційно холодних і психічно неврівноважених. Заповідь друга. Ніколи не створюйте з чоловіка кумира, як би ви його...  далее..
Як стати красивою і привабливою. Секрети привабливості
Жінки у всі часи прагнули зберегти красу і молодість як можна довше. А чоловіки іноді люблять питати, для кого ми це робимо: для себе чи для них? Швидше за все, на це питання не вийде дати однозначну відповідь, тому що вірно і те, й інше. Нам подобається бачити в дзеркалі...  далее..
Привабливість жінки: приваблива жінка приваблює
Вимоги деяких сучасних чоловіків до жінок дуже високі, але часто лише на словах. Вони вважають, що раз навколо так багато свіжих, гарненьких, довгоногих, сексуально розкутих дівчат, не обтяжених домашнім господарством, дітьми та зайвими проблемами, то у чоловіка є широкий вибір....  далее..
Гідності жінки: неприступна або доступна?
На межі третього століття такі «теорії» виглядають наївно. Чоловіки вже давно не лідери (це розумні жінки створюють у них ілюзію, що ті, як і раніше в домінуючому положенні), а жінки багато в чому активніше чоловіків, а зовсім не ведені. Так званий сильна стать вже не такий сильний, а сла...  далее..
Гідності жінки: неприступна або доступна?
Наші прабабусі, бабусі і мами вважали, що чоловікам подобаються недоторка. Скромність вважалася головним достоїнством дівчата, а будь-які її кроки до зближення з протилежною статтю засуджувалися і розцінювалися як «непристойні». Коли в 70-х роках грянула сексуальна революція, народ кин...  далее..
0 1 2 3