загрузка...
0 1 2 3

Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу
На це питання відповімо відразу: немає. Бути може, ви здивуєтеся, наші читачки. Любов - це психологічна і сексуальна гармонія, за допомогою хорошого сексу можна відродити любов, навіть якщо ви одружені не один десяток років. Отже, чому ж чоловіка неможливо завоювати за доп...  далее..
Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка
Не варто скаржитися на чоловіків: з цього нічого не виходить. Чоловіки не ідеальні - ну що ж, на те ви і жінка, щоб їх змінити. Постійно розвивайте в собі акторські навички, якщо ви ними поки не володієте. Справжня жінка - завжди трошки актриса. Те, що чоловіки вважають г...  далее..
Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка
Познайомившись з симпатичним хлопцем або чоловіком, постарайтеся познайомитися і з його друзями. По-перше, ви більше дізнаєтесь про нього, по-друге, у вас є можливість зачарувати його друзів і одночасно продемонструвати йому фактор виборчої доступності («За мною доглядають всі твої...  далее..
Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка
Ви уб'єте відразу навіть не двох, а кількох зайців: себе покажете, повправлятися у мистецтві чарувати чоловіків, піднімете свої акції в очах свого бойфренда, переконавши його, що вами цікавляться багато представників його статі, потішите його марнославство (а це один з найбіль...  далее..
Так як же завоювати чоловіка: як завоювати серце чоловіка
Усі чоловіки різні. Ця істина проста, але правильна. В ідеалі жінці треба б враховувати психологічні особливості особистості того, кого вона має намір завоювати, - те, що прийнятно для одного чоловіка, абсолютно не годиться для іншого. Уміння поводитися з чоловіками може бути як...  далее..
Хто головний в будинку: чоловік або жінка
Чоловіки завжди воюють, змагаються, борються за лідерство. Нормальні чоловіки, звичайно, а не слабаки. В душі кожен хоче, нехай трохи, але взяти участь у цій війні і стати героєм, тому що навіть дорослий чоловік у глибині душі залишається хлопчиськом. Але якщо вже не можна повоювати,...  далее..
Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові (хлопцеві): зовнішні прояви, перше спілкування, перехід до зваблення. Що робити якщо ти подобаєшся чоловікові
Зазвичай ми надаємо словами дуже велике значення. Якщо хочемо сподобатися, то завжди ретельно обмірковуємо фрази, перед тим, як їх вимовити. Але, на думку психологів, більше уваги слід приділяти і мови тіла. Як відомо, рухи і жести також несуть у собі велике смислове навантаження...  далее..
Розбираємося в своїх і його почуттях: ставлення чоловіка до жінки і навпаки
Отже, ми з вами з'ясували, чому чоловік заманює жінку в ліжко. У першу чергу, тому що хоче сексу, чи не так? Любить він чи не любить - це поки неясно, тому що, коли чоловік охоплений сексуальним бажанням, він може так майстерно прикидатися і так красиво говорити про любов! .....  далее..
ТЕСТ - Як буде розвиватися ваш роман?
1. Ваші стосунки тримаються на тому, що: а) ви не можете жити один без одного; б) ви відчуваєте, що дуже потрібні вашому коханому, і ви цьому раді; в) ви впевнені, що любите один одного. 2. З тих пір, як ви разом, ви стали розуміти, що: а) ви все бли...  далее..
ТЕСТ - Чоловік твоєї мрії. Чому ви вибрали його?
1. Чи вважаєте ви його привабливим, порівнюючи з іншими чоловіками? а) він найпривабливіший з усіх чоловіків, яких я знаю; б) я вважаю, що він привабливий, але для мене це не так вже й важливо; в) іноді я вважаю, що він скажено привабливий, а іноді мені здаєтьс...  далее..
Основний інстинкт: хто повинен зробити перший крок до інтимного життя, чоловік або жінка?
Чи вірите ви, що кожна людина - коваль свого щастя? Якщо так, то правильно робите. Якщо ні - швидше за все, у вас низька самооцінка і вам потрібно боротися зі своїми комплексами. Жінка, яка вірить у долю (а значить, не вірить у себе), сподівається, що рано чи пізно зустріне свого...  далее..
Швидкий секс або повільні ласки? Швидкість сексу: що потрібно жінкам і чоловікам. Тривалість статевого акту
Хороший секс зазвичай асоціюється у свідомості більшості жінок з тривалими попередніми ласками. А ось чоловіки найчастіше схильні квапити розвиток подій. Але чи так уже важливо в сексі час? Кількість часу, який необхідний для хорошого сексу, є дуже індивідуальним моментом і...  далее..
Сайти знайомств: чому так популярні. Як правильно знайомитися в інтернеті. Хто знайомиться в мережі і безпека інтернет знайомств
Сайти знайомств сьогодні стали надзвичайно популярними. До їх допомоги вдається величезна кількість людей. Це пов'язано з тим, що в сучасному світі самотність є серйозною проблемою. Знайти другу половинку непросто. З цієї причини багато хто воліє реального спілкування спілкування у вірт...  далее..
Сексуально заклопотаний чоловік: сексуальність і статевий потяг чоловіка
Чоловіки надають сексу дуже велике значення. Такі особливості їх сексуальності. Статевий потяг залежить від рівня тестостерону в організмі; у сильної пила цей рівень набагато вищий, ніж у слабкої, тому нормальний чоловік набагато частіше хоче сексу, ніж жінка. Своє бажання в...  далее..
Сексуальні ритми та цикли жінок і чоловіків. Сексуальний потяг і поведінка чоловіків і жінок. Як поліпшити сексуальне життя
Навіть дітям відомо, що людський організм підкоряється біоритмам: вдень ми активні, а вночі повинні відпочивати і відновлювати свої сили. Іноді нам здається, що ми можемо будувати свій графік, як нам заманеться, працюючи допізна або встаючи з першими променями сонця. Однак це не зов...  далее..
Сексуальність чоловіка: сильна зброя слабкої статі
Сексуальність чоловіків - палиця про два кінці. З одного боку, це цінна якість. Чоловіки і жінки розцінюють прояви чоловічої сексуальності як дуже велике значення. Мало того, навіть пеніс названий ними «чоловічим достоїнством»! (Чомусь жіночі статеві органи ніхто «гідністю» не називає, на...  далее..
Правила сексу без комплексів. Як отримати максимум сексу і максимум задоволення від нього?
Тільки ледачий не писав і не обговорював найсолодшу з заборонних і саму животрепетну з вічних тем - тему сексу. Телевізійні передачі, журнали, книги дають масу порад про те, як і тисячі цікавих ідей про те, як краще. Але знадобляться ці поради, тоді, коли просто не хочеться? Не хочеться, то...  далее..
Секс іграшки для дорослих. Як можна урізноманітнити секс. Які бувають і як вибрати секс-іграшки?
Ще з доісторичних часів люди використовували для збудження і еротичних розваг іграшки. Це були жрецькі символи і традиційні предмети релігійних культів храмів любові в стародавній Індії, штучні фалоси в Римі та Греції. Стародавні єгиптяни використовували штучний пеніс ще 2500 років то...  далее..
Секс залежить від Вас - правила хорошого сексу. Уроки правильного сексу. Як зберегти інтимні відносини і поліпшити секс з чоловіком
Всі знають - з плином часу гострота сексуальних відносин притупляється. Тільки спочатку кожен секс був феєричним і незабутнім - адже все було новиною, ви тільки починали пізнавати одне одного. Тепер ви знаєте одне одного дуже добре, у вас робота, діти, брудний посуд і незакінчений ремонт...  далее..
Секс на першому побаченні: чи буде продовження?
У вас перше побачення, але тебе так тягне до нового одному! Ти вже готова поїхати до нього додому ... Пройшли ті часи, коли жінки точно знали: на першому побаченні можна максимум дозволити взяти себе за руку, на третьому - поцілувати. Сексом ж треба займатися тільки після весілля...  далее..
0 1 2 3