загрузка...
ВОЛОССЯ     |     Догляд за волоссям. Як красиво пофарбувати волосся і не нашкодити здоров'ю. Безамміачние фарби для волосся.

Догляд за волоссям. Хна для краси волосся. Фарбування волосся хною - красиво і модно.

Хна - ФАРБА ДЛЯ ВАШОЇ КРАСИ

Я красиво і модно. Завжди хочеться виглядати модно. І не тільки одягнути модний одяг. Хочеться змінити колір волосся. Але, ось який колір у цьому сезоні буде модним? Пофарбувати повністю, або тільки пасма? Який барвник використовувати, щоб і колір був цікавим і щоб волоссю не нашкодити? І якщо ви любите яскравий, сонячний колір, можливо, що ця фарба саме те, що вам треба. Ми пропонуємо вам хну - дивовижну природну фарбу для краси і здоров'я вашого волосся.
ЗВІДКИ ТИ, КРАСОЧКА? Хна прийшла до нас зі Сходу, де жили південні красуні. Вони і почали використовувати її для надання своїм волоссю незвичайного кольору. Росте в лісах Індії, Ірану, Афганістану, Непалу, Сирії, Єгипту та інших країн багаторічне чагарникова рослина з сімейства дербеннікових. Рослина ця має наукову назву Lawsonia inermis - лавсонії НЕ колючий. Фарбувальні речовини знаходяться в усьому рослині. Але зараз використовують тільки листя і квіти. З висушених і подрібнених листя виготовляють всім відомий і широко використовуваний порошок хни. З квіток, зібраних вручну віддають елітну фарбу для фарбування волосся.
ЯК НЕ промахнутися. При ухваленні рішення про фарбуванні волосся хною потрібно врахувати наступне: якщо ви не повністю впевнені, що колір вам підійде, краще не фарбуватися цією фарбою. Тому що, отримавши небажаний результат, погіршитися ваш настрій. А виправити результат буде дуже не просто, так як фарба досить стійка і змиється не скоро. Перекрити її теж не вдасться, більш сильні барвники - це вже хімічна група фарб. А хімічна фарба зверху по хну - може дати дуже несподіваний результат. Ви можете отримати цікавий колір волосся - від бузкового до зеленого. А це вже проблема. А може і ні?!
Геть сумніви. Отже, ви зважилися, прорахували можливий результат, приготували все необхідне. Тоді вперед!

Фарбування хною - порядок процедури фарбування і поради.

Засипаємо хну з пакетика в порцеляновий посуд. Заливаємо порошок барвника водою (температура води повинна бути 75-90 градусів, більше не можна, бо хна запечеться, і фарбувальні властивості погіршаться). Ретельно розмішуємо.
Так як барвний складу використовують гарячий, треба знайти оптимальний варіант. Щоб і фарбування було ефективним, і щоб для шкіри голови температура була терпимою.Наносити фарбу на волосся потрібно дуже швидко. Швидкість важлива, але важливо й якість. Якщо ви згаяли час, і хна охолола, процес фарбування стане менш якісним.
Фарбу потрібно наносити рівномірно по всій довжині, захоплюючи всю площу голови від скронь до тімені, розділяючи волосся на тонкі пасма. Тільки так ви отримаєте гарний колір однієї інтенсивності.
Волосся з нанесеною фарбою покриваємо поліетиленовим беретом, укутують голову рушником, щоб утеплити і поліпшити процес фарбування. Час фарбування залежить від бажаного кольору волосся і може тривати від 15 хвилин до 2-х годин. Тобто чим довше ви тримаєте фарбу, тим інтенсивніше буде колір вашого волосся.
Змивати фарбу потрібно ретельно, щоб у волоссі не залишилося порошку. Якщо все ж таки порошок не вимитий повністю, його потрібно ретельно вичесать.
Отримавши довгоочікуваний результат фарбування, пам'ятаєте, що після кожного миття інтенсивність кольору може трохи зменшуватися. Тому, по-перше, не мийте голову раніше, ніж через три дні. По-друге, використовуйте шампуні більш високого класу, не користуйтеся дешевими засобами для миття голови. По-третє, наносите на волосся бальзам - кондиціонер. Він зробить волосся м'якими, слухняними, додасть їм незвичайний блиск і красу.
Фарбуєте волосся хною із задоволенням. Думайте тільки про хороше. Тільки так у вас все вийде. І в цьому сезоні ви будете просто незвичайно привабливі й гарні.