загрузка...
ВОЛОССЯ     |     Ріст волосся

Рецепти народної медицини для краси і зміцнення Ваших волосся

Причини випадіння волосся

випадання волосся Самостійно зупинити випадіння волосся і зміцнити їх можна у випадках, якщо це пов'язано з неправильним чи недостатнім доглядом за волоссям, порушенням діяльності сальних і потових залоз, недостатнім харчуванням коренів волосся.

Випадання волосся пов'язане із захворюванням всього організму або окремих органів - лікується лікарем. Наприклад, при отруєнні важкими металами волосся випадає пучками або достатньо легко потягнути за волосся, і він залишається у вас в руках. Вам слід негайно звернутися до лікаря і пройти приписаний ним курс лікування.

Гормональні порушення повинен також лікувати лікар, який подбає, щоб бракуючі гормони були заповнені.

При нестачі певних вітамінів може наступити зміна в структурі волосся, і привести до їхнього випадання. Лікар повинен встановити будь вітамінів не вистачає, і призначати відповідне лікування.

Нервові розлади теж можуть стати причиною випадання волосся. При невралгії і сильній душевній депресії випадання волосся лікується лікарем.

Дуже шкідливо для волосся тиск і стиснення шпильками, шпильками, гребенями - можуть з'явитися ділянки облисіння. Від зачіски «кінський хвіст» волосся із-за постійного стиснення переживають почуття свого роду втоми, і як наслідок наступає атрофія волосяних сосочків або запалення фолікулів, що веде в кінцевому рахунку до руйнування волосяних сосочків.

Випадання волосся може бути пов'язано з дієтами, до яких схильні багато дівчат і жінок. Справа в тому, що жирова тканина у жінки - не просто жир, а орган, який виконує гормональну функцію. Коли жінка втрачає 10% маси тіла, але при цьому не страждає від ожиріння, але прагне до витонченим формам, то це призводить до білкового дефіциту, авітамінозу і дисбалансу мінералів. Випадання волосся, нігті шару, суха шкіра - результати модних дієт.

Для зміцнення волосся і запобігання їх випадіння можна звернутися по допомогу до засобів народної медицини, заснованим на застосуванні лікарських рослин.

Рецепти народної медицини для зміцнення волосся

Найчастіше використовуються настої для втирання в шкіру голови. Ефективність такого лікування буде вище, якщо провести закінчений курс. Відвари слід втирати 2 рази на тиждень протягом 1 місяця.

1 a) 100 г сухого листя кропиви заливають по 0,5 л води й оцту. Кип'ятити 30 хвилин. Настоюють 40 хвилин, проціджують.
б) 100 г листя кропиви залити сумішшю з 0,5 л 6-процентного оцту і 1 / 3 л води. Настояти 4 години.Настоєм мити голову щодня протягом 1 місяця.

2. Масаж голови сіллю. Вимийте волосся теплою водою без шампуню, а потім, м'яко масажуючи шкіру голови, втирайте в неї протягом 10-15 хвилин поварену сіль, після чого волосся ретельно промийте водою. Якщо будете робити цю процедуру кожного разу після миття, то після 6 - 10 разів випадання волосся припиниться.

3. Добре зміцнює волосся і сприяє їх зростанню мед. В 1 л кип'яченої води розчиняють 2 столові ложки меду і два рази на тиждень цю суміш замилюєте у волосся або обполіскуйте їх після миття.

4. Корінь лопуха для зміцнення волосся. 4 столові ложки заливають 0,5 л води, доводять до кипіння і кип'ятять 15 хвилин. Після цього наполягають 20 хвилин і проціджують.

5. 2 столові ложки трави деревію настояти в 0,5 л води і втирати в шкіру голови щодня. На вогнища облисіння можна накладати суміш з свежерастертих листя і квітів деревію з оливковою олією (1:10).