загрузка...
ЗДОРОВ'Я     |     Самомасаж. Прийоми і техніка самомасажу

Даоський масаж - що це. Даоський масаж обличчя та грудей. Кому показаний і протипоказання даоського масажу

Даоський масаж - що це

Даоський масаж

Даоський масаж - це умовна назва цілої групи масажів. Його головним призначенням є відновлення за короткий час функції фізичного тіла і його енергетики. Він робиться з приводу найрізноманітніших порушень - від енергетичних патологій до вроджених аномалій генних.

Даоський масаж є досить цікавим явищем. У його основі лежить не стільки сам масаж, скільки процес обміну енергією. Він являє собою частину вчення Дао. Його основним завданням можна назвати забезпечення безперешкодного потоку ци (енергії) по каналах людського тіла. Саме це і є основою здоров'я і довгого життя.

Даний масаж звільняє шлях для протікання потоків енергії ци. Повний цикл даоського масажу при його житті, яка відповідає основним фазам трансформації енергії. Рухи при цьому здійснюються відповідно до напряму меридіанів, які пов'язують між собою всі життєво важливі органи.

У медичній практиці даосів ци - це вроджена енергія людини. Вона передається на генетичному рівні. Її трансформація і циркуляція по нашому тілу складає основу всіх внутрішніх процесів, що відбуваються в людському організмі.

Даоський масаж обличчя

Даоський масаж обличчя є унікальним ритуалом омолодження шкіри обличчя. Для цього застосовуються знання і традиції китайської народної медицини. В основі даної стародавньої оздоровчої техніки лежить ретельна діагностика шкіри обличчя. Кожен її ділянка відображає роботу різних внутрішніх органів. Досвідчений фахівець, використовуючи свої знання, здатний визначити що виникли в організмі порушення. Вони можуть проявлятися у вигляді шкірних висипань, плям і зморшок. Гармонізація енергетичних потоків досягається шляхом впливу на певні точки, розташовані на обличчі. При цьому запускається процес очищення і омолодження тканин.

Процедура даоського масажу зазвичай супроводжується тихій приємною музикою, яка допомагає клієнтові гарненько розслабитися.При цьому важливо відновити рівне і глибоке дихання.

Перед початком сеансу шкіру обличчя необхідно, перш за все, очистити за допомогою косметичних засобів. У разі потреби використовується пілінг, що має на увазі злущування рогових клітин.

Після цього проводиться масаж біологічно активних точок. Це забезпечує підвищення тонусу лицьових м'язів, сприяє зміцненню контурів особи, поліпшенню циркуляції крові, лімфи і енергії - ци (ки, чи), а також підсилює виведення шлаків і токсинів. Додатково спеціаліст опрацьовує точки, які відповідають за стан внутрішніх органів. Це покращує їх функціонування.

Масаж шийно-комірцевої зони допомагає зняти напругу м'язів. Він також позбавляє від стресу і головного болю, заряджає енергією і дає відчуття легкості. Середня тривалість сеансу складає від 50 до 80 хвилин.

Кому показаний даоський масаж

Даоський масаж особливо показаний людям, що страждають від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Рекомендується він також при алкоголізмі, стресі, курінні, незбалансованому харчуванні і хронічної втоми. Необхідний тим, хто має тьмяний колір обличчя і ознаки передчасного старіння. Даоський масаж показаний не тільки жінкам, а й чоловікам.

В даний час дана процедура пропонується багатьма клініками та СПА-центрами. Він зазвичай включається в комплексні програми догляду за шкірою обличчя, шиї і декольте. Ці комплекси складаються з пілінгів, різноманітних масажів, масок, а також різних апаратних та інших методів. Масаж здатний відновити колишню красу і повернути молодість шкіри. Він також допоможе знайти душевну рівновагу і внутрішню гармонію.

Протипоказання для даоського масажу

Даоський масаж має і ряд протипоказань, за яких його проведення заборонено або не рекомендовано. Його не можна робити тим, хто страждає важкими захворюваннями внутрішніх органів, інфекційними хворобами, а також загостренням хронічних захворювань.

Протипоказаний даоський масаж також при алергічних реакціях, бронхіальній астмі, різних ушкодженнях шкіри, шкірних захворюваннях і кровотечах. Не слід проводити його у випадках надмірного оволосіння, злоякісних і доброякісних пухлинах, схильних до зростання, а також під час вагітності.

Даоський масаж для грудей

Як відомо, китаянки і японки не старять досить довгий час. Багато в чому цьому сприяють техніки древнього масажу.

Цей вид масажу дозволяє підтримувати здоров'я і красу жіночих грудей. Перш за все, на груди необхідно будь-яку посудину, який підходить за розміром.Якщо такої судини немає, то його можна замінити просто пензлем руки.

Спочатку груди потрібно взяти в долоні і зробити 9 м'яких обертальних рухів. Вони робляться від плеча до центру. Потрібно пам'ятати, що шкіру при цьому розтягувати не можна.

Після цього молочні залози слід накрити долонями і м'яко натиснути. При цьому центри долонь повинні поєднати з сосками. Рухи повторюються дев'ять разів і лише на видиху.

Даоський масаж грудини

Грудина, або грудина кістка, розташована в самому центрі нашої грудей між ребрами. Масування грудини дозволяє відкрити Серцевий Центр. Воно також активує вилочкова залоза, яка знаходиться дуже близько від верхньої частини грудини. Ця залоза найголовнішу роль у даоської омолодження, а також і в імунній системі людини. З віком вона сильно зменшується. Масаж грудини також дає можливість позбутися від задишки, вивільнити негативні емоції і стимулювати струм лімфи.

Для цього масажу потрібно використовувати суглоб вказівного або середнього пальця. Масаж здійснюється невеликими круговими рухами. Починати слід з верхньої частини грудини, переміщаючись вниз.

При виявленні будь-яких хворобливих точок, на них слід витратити більше часу. Однак на першому сеансі важливо не переборщити. Після масажу грудина може боліти деякий час.

Автор: Верещагіна Софія
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт NashaKrasa.com.ua обов'язкове!