загрузка...
ЗДОРОВ'Я     |     Шіацу (шиатсу). На що впливає масаж шиатсу. Техніка масажу шиацу

Масаж обличчя. Японська і азіатська методики масажу. Японський точковий масаж обличчя шіацу. Техніка масажу шиацу. Азіатський масаж

Масаж обличчя. Японська і азіатська методики масажу

Масаж обличчя. Японський точковий масаж обличчя шіацу

Дуже благотворний вплив на стан будь-якої шкіри має масаж обличчя. Бажано, звичайно, щоб його робив фахівець. Якщо для вас це недосяжно, можна впоратися самої. Але не перестаратися, не розтягувати шкіру. Спочатку приготуємось. Очистимо особа: умоемся, протремо шкіру косметичним молочком, лосьйоном і т. д. Можна зробити сухий масаж, можна із застосуванням живильного крему. Нічого не втираємо! На подушечки пальців беремо трохи крему і наносимо його біля зовнішніх кутів очей, у крил носа, в куточках рота, на чоло і підборіддя.

Для початку охоплюємо обличчя руками, натискаючи кінчиками пальців на точки у мочок вух. Потримаємо трохи - забираємо руки. Натиснемо тепер на лоб - великі пальці у скронь, решта зійшлися на середині чола. Відпускаємо. Працюємо навколо очей - легкі удари подушечками, починаючи від зовнішнього кута по нижньому століттю - кругом - на верхню, повернулися до вихідної позиції.

Чоло - від середини до скронь по п'ять натисків всіма чотирма зімкнутими пальцями, потім великі пальці на скронях, решта пальці зійшлися на середині чола. Ні в якому разі не намагайтеся розгладжувати зморшки! Взагалі шкіра при масажі залишається нерухомою, рухаються тільки пальці. Працюємо по лінії від крил носа до кутів рота. Сильне натискання у носа і в куточках, а по «лінії скорботи» - слабше.

Підборіддя. Беруть участь по три пальці руки - великий, середній, вказівний. Великі пальці розміщуємо під підборіддям, там, де намічається зморшка, вказівні і середні - на підборідді, від нижньої губи до краю підборіддя. Натискаємо - відпускаємо.

Намітьте для себе послідовність масажу: починаємо з очей, потім - чоло, ніс лінія - рот, підборіддя, і дотримуйтеся саме її. Натискання треба проробляти по декілька разів. У загальній складності масаж триває 20 хвилин. Наприкінці проведіть легкі поплескування кінчиками пальців по всій поверхні особи. Потім намочіть гарячою водою рушник і прикладіть до обличчя. Потримайте хвилинку-другу і замініть компрес на холодний. Все!

Шкіра стала рожева, помолоділа. Тепер - трохи крему, і відпочивати.Відразу після масажу краще не наносити грим. Тому виберіть зручний для вас час, коли вам не треба поспішати, ви можете побути вдома. Непогано робити масаж на ніч.

Японський точковий масаж обличчя шіацу.
Техніка масажу шиацу

У японок шкіра красива, «порцеляновий» - завдяки спеціальному масажу шиацу. Його роблять вранці і увечері після умивання.

  • Подушечками 2, 3 та 4-го пальців обох рук постукуйте по обличчю, а біля очей так, щоб удари пальців слідували один за іншим швидко, як барабанний дріб.
  • Тими ж пальцями погладжуйте шкіру лоба від брів до волосся.
  • Тими ж пальцями погладжуйте верхні частини щік в напрямку від носа до скронь.
  • Подушечками 2 і 3-го пальців погладжуйте середні частини щік від середини верхньої губи до вух.
  • Подушечками 2, 3, 4 і 5-го пальців погладжуйте нижні частини щік і підборіддя в напрямку від підборіддя до вух. Для зручності масажу правого боку поверніть голову максимально вліво, а при масажі лівого боку - праворуч.

Кожен рух необхідно повторювати по 5 - 6 разів.

Азіатський масаж

В Азії красуні регулярно роблять собі наступний масаж:

  • Знімаємо напругу м'язів обличчя: виконуємо кругові рухи кінчиками пальців. Спочатку від середини чола до скронь, потім, рухаючись знизу догори, між підборіддям і вилицями. На завершення - навколо куточків рота.
  • Розгладжує «зморшки гніву» і даємо відпочинок очам: подушечками пальців безіменних обережно, не розтягуючи шкіру, масажуючи область навколо очей. Потім всіма пальцями робимо широкі кругові рухи від перенісся до скронь.
  • Підсилюємо кровообіг і тонізуючи шкіру: подушечками пальців обох рук м'яко, але інтенсивно поплескує щоки від скронь до області носа, потім плавно спускаємося до вилицях у підборіддя. І так робимо кілька разів.
  • Знімаємо загальну напругу, головний біль, розслаблюємося: широкими круговими рухами проходимо від чола до скронь, потім м'яко, з легким натискуванням опрацьовуємо область під очима, а на завершення масажуючи від підборіддя до вилицях.

Перш ніж приступити до масажу, необхідно очистити шкіру обличчя. Краще всього використовувати косметичне молочко і тонік. Часу на масаж знадобиться небагато, всього 10 - 15 хв, але робити його треба щодня - вранці та ввечері. Перед масажем змастіть руки оливковою олією.

Коли ж найкраще проводити косметичні процедури? Досвідчені косметологи радять найбільш інтенсивно доглядати за шкірою з 8 до 13 год, коли підвищується обмін речовин в організмі, поліпшується кровообіг і шкіра найбільш сприйнятлива до косметичних процедур і препаратів.А з 20 до 22 год слід зняти макіяж, щоб шкіра відпочила від косметики, і зробити зволожуючу або заспокійливу маску. Нічний крем потрібно постаратися нанести не пізніше 23 год - після цього організм вже засинає і крем не подіє. Якщо ви повернулися додому пізніше, відмовтеся від нічного крему, обмежтеся на цей раз зволожуючими процедурами.

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт NashaKrasa.com.ua обов'язкове!