загрузка...
ЗДОРОВ'Я     |     Пневмомасаж (вакуумний масаж) і гідромасаж: застосування, вплив, протипоказання і техніка

Нейроседатівний масаж. Кому показаний і для чого застосовується нейроседатівний масаж. Прийоми нейроседатівного масажу

Нейроседатівний масаж

Нейроседатівний масаж

Нейроседатівний масаж є особливою масажною технікою, яка використовується для роботи зі стресогенним реакціями.

Техніка включає в себе декілька розділів, які відповідають за різні рівні впливу на тканини. У першу чергу вплив відбувається через головні аналізатори почуттів на ЦНС.

Даний вид масажу являє собою авторську методику знаменитого професора Енріке Кастеллс Гарсія. Він очолює Інститут мануальної терапії «INMASTER». Цей інститут знаходиться в Іспанії, в Барселоні.

В даний час «INMASTER» є однією з найвідоміших шкіл масажу в Європі та Америці. Потрібно відзначити, що авторські методики Енріке Кастеллс Гарсія зробили справжній переворот у світі масажу.

Нейроседатівний масаж служить для боротьби з емоційно психічними стресами. Його вплив направлено на нервову систему. Внаслідок цього масаж зачіпає і такі життєво важливі функції людського організму, як: дихання, частота серцевих скорочень, м'язовий тонус і т.п.

У разі потреби за допомогою цієї методики фахівець здатний навіть на деякий час зменшувати активність домінантної півкулі головного мозку пацієнта. Це дозволяє очистити його від негативної інформації. Після сеансу масажу пацієнт помічає значне поліпшення роботи всіх органів, а також творчий підйом.

Цей масаж сьогодні широко використовуються численними масажними салонами та клініками. Фахівці навіть досить часто включають його в будь-який вид масажу, щоб розслабити клієнта і підготувати його до сеансу.

Під час сеансу клієнт може впадати в стан дрімоти. В ході масажу відбувається якась балансування півкуль мозку. Якщо людина не спить під час масажу, то після нього він буде відмінно спати.

Прийоми нейроседатівного масажу

Нейроседатівний масаж зазвичай роблять окремо на обличчя і на тіло. Але його також можуть включати в масажі інших видів в якості одного з компонентів. Кількість масажних прийомів дуже велике. Крім того, ці прийоми можуть комбінуватися.Відмінністю нейроседатівного масажу від інших технік можна назвати те, що він повинен мати в своїй основі структуру безперервних ліній. Рухи масажиста повинні бути однорідними, при цьому необхідно дотримуватися рівномірного ритму руху.

Головними компонентами техніки даного масажу є паси, фрикції (погладжування) і деякі допоміжні прийоми. До них можна віднести, наприклад, теклетеос - пальцева дріб, або душ. Розминання не робляться. У техніці існують такі поняття як коротка, середня і довгі дистанції впливу.

Застосовуються прийоми індукції кінестетичним трансу, що включають у себе паси, альтернативні погладжування і одночасну роботу на протилежних кінцівках. Всі вони викликають підсвідомі асоціації з "ранньої тактильним стимуляцією" - материнськими дотиками до дитини.

Слабкі, монотонні і повільно мінливі відчуття здатні максимально розслаблювати людини. При цьому поліпшується його функціональний стан, з'являються цілющі емоційні переживання.

Кому показаний нейроседатівний масаж

Дана масажна техніка призначена для роботи з людьми, що знаходяться в умовах тривалої стресової навантаження. Стрес робить негативний вплив на загальний стан організму.

Можна сказати, що нейроседатівний масаж показаний абсолютно всім. Він не має протипоказань і дуже корисний будь-якій людині, незалежно від статі і віку. Як відомо, в сучасному світі люди дуже сильно схильні до стресів. Особливо це стосується жителів великих міст. Вони багато працюють і практично щодня відчувають психологічні навантаження.

Але особливо він рекомендований тим людям, хто займає відповідальні посади, чия робота пов'язана з необхідністю прийняття швидких нестандартних рішень. Дуже добре робити нейроседатівний масаж також творчим працівникам, людям, що володіють низьким ступенем стресостійкості і тим, хто просто любить себе і своє тіло.

Для чого застосовується нейроседатівний масаж

Перш за все, нейроседатівний масаж застосовується для усунення психо-емоційного стресу і його наслідків, до яких можна віднести такі досить поширені явища, як: підвищена дратівливість, апатія, депресія, порушення сну і хронічна втома.

Ця масажна техніка також допомагає при лікуванні деяких психосоматичних захворювань: гіпертонія, стенокардія, виразка шлунка, діабет, шкірні захворювання і т.д.Використовується також при головних болях і порушенні потенції.

Нейроседатівний масаж сприяє підвищенню стійкості організму до стресу, збільшує адаптивні можливості організму. Відбувається синхронізація електричної активності обох півкуль мозку. При цьому знижується активність домінантної півкулі. Крім того, даний вид масажу призводить до стимуляції центрів задоволення в мозку, які відповідають за вироблення ендорфінів. Ці речовини володіють антистресову дію.

Сеанси дають можливість ефективно справлятися з проблемами, які викликаються стресовим впливом на організм чинників навколишнього середовища.

Головною метою нейроседатівного масажу є досягнення пацієнтом стану глибокої релаксації.

Нейроседатівний масаж тіла усуває наслідки емоційно-психічного стресу.

Ця техніка дозволяє подолати роз'єднаність між тілом і почуттями. Після сеансу пацієнт відчуває радість і умиротворення.

Застосовується вона і в естетичних цілях. Нейроседатівний масаж обличчя через максимальне м'язове розслаблення впливає на мімічні зморшки. Після масажу на обличчі залишається відчуття ліфтингу, підтягнутості. Сьогодні він вважається невід'ємною і важливою частиною SPA-програм. Завдяки масажу більш повно сприймаються активні компоненти різних косметичних засобів.

Автор: Верещагіна Софія
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт NashaKrasa.com.ua обов'язкове!