загрузка...
ЗДОРОВ'Я     |     Тренувальний масаж: прийоми, попередній спортивний масаж

Тибетський масаж: омолоджуючий, бамбуковий і трав'яний масаж Тай-Дзі. Тибетський масаж камінням

Тибетський масаж - здоров'я у всіх напрямках

Тибетський масаж

Сьогодні вже ніхто не пам'ятає, звідки з'явився масаж. Адже люди у всі часи, ще з кам'яного століття виявляли свої почуття за допомогою фізичного контакту. Матері гладили і заспокоювали своїх дітей, дорослі допомагали один одному знімати втому, біль і напруга. Фізичні дотику могли висловлювати симпатію, любов, підбадьорення і заспокоєння.

Можна сказати, що масаж в різних формах був популярний у всіх культурах протягом всього періоду історії людства. Як терапія масаж виник з основного інстинкту живих істот - відчувати дотики і торкатися самому.

Однак як продуманий метод терапії масаж, швидше за все, з'явився в Китаї. Перші згадки про масаж як про терапію зустрічаються в найдавніших трактатах китайських медиків, написаних близько 5000 років тому. У них масаж згадується поряд з акупунктурою та іншими методиками.

Масаж є також невід'ємною частиною тибетської системи здоров'я. Тибетські медики розглядають масаж як систему, здатну повністю відновити всі аспекти здоров'я людини - психофізичний, біоенергетичне та емоційне здоров'я. Тибетський масаж спрямований на відновлення балансу тонких енергій у всій біосистеми людини.

Спектр благотворного і відновлюючого впливу масажу на організм дуже широкий, і ми не будемо тут його розглядати. У цій статті ми спробуємо коротко описати основні методи тибетського масажу, що застосовуються сьогодні в SPA-салонах. Звичайно, пані, які відвідують салони, хотіли б, перш за все, знати про вплив масажу на шкіру. Масаж допомагає шкірі активно видаляти віджилі клітини зовнішнього шару. Шкіра краще дихає, в ній посилюються видільні процеси, завдяки чому вона швидше відновлюється і навіть омолоджується - адже масаж впливає на всі обмінні процеси в організмі.

Для нервової системи масаж - це можливість якнайшвидшого відновлення та регенерації периферичних нервів, поліпшення координуючої і регулюючої функції.Якісний масаж відновлює сили і підвищує загальну працездатність.

В унікальну систему тибетського масажу входять різні види: суглобової масаж, точковий масаж, масаж з маслами, прогрівання камінням (річковими та напівдорогоцінним) і полиновими сигарами, масаж бамбуковими паличками і черепашками.

В даний час в SPA-салонах як основних різновидів масажу можуть використовуватися наступні:

Тибетський омолоджуючий масаж

Цей вид масажу застосовується для загального розслаблення організму, а також для лікування та оздоровлення. Це унікальний підхід, при якому прийоми масажу підбираються індивідуально для кожного клієнта, залежно від типу будови тіла та особливостей обміну речовин.

Вся поверхня тіла розтирається олією, яка містить безліч поживних речовин і необхідних вітамінів. Ефект омолоджувального масажу досягається за рахунок спеціальних прийомів розтирання шкіри в сукупності з дією олії. Омолоджуючий масаж заспокоює, надає благотворний вплив на серцево-судинну, нервову і гормональну систему, а шкіра виглядає підтягнутою та свіжою.

Цей вид масажу - самий що розслабляє і приємний. Він відрізняється яскраво вираженими антидепресивний властивостями, знімає втому і напруга, позбавляє від безсоння, заряджає енергією і радістю. При цьому в ньому відсутні силові прийоми, а вплив на тіло виключно м'яке.

Тибетський омолоджуючий масаж настільки ніжний і м'який, що рекомендується навіть вагітним жінкам для релаксації та зняття стресу, а також всім жінкам, охочим завжди залишатися молодими і красивими.

Тибетський бамбуковий масаж

Тибетський бамбуковий масаж - це комплексна SPA-процедура. У цьому виді масажу використовуються бамбукові палички - гладкі, міцні й гнучкі. Масаж з допомогою таких паличок допомагає підняти тонус організму, і відчути себе здоровим та енергійним.

В основі процедури лежить тибетський омолоджуючий масаж, потім йде БАТ - масаж тонкими і маленькими бамбуковими паличками за біологічно активних точок. І завершує процедуру лімфодренажний масаж, в якому використовуються палички більшого діаметру, а також деякі силові прийоми: розминка, вижимання, биття і вібрація. Весь комплекс в цілому працює таким чином, що дозволяє поступово усунути безпосередню причину хвороби.

Трав'яний масаж - Тай-Дзі

У його основі лежить принцип точкового масажу, проте вплив на тіло здійснюється не пензлем або пальцями, а трав'яними мішечками, розігрітими особливим чином. Масажованих зона в цьому випадку отримує ще й термальне вплив.Спектр дії масажу Тай-Дзі величезний - він володіє не лише чудовим оздоровчим та косметичним ефектом, але і має виражену лікувальну дію при багатьох захворюваннях.

Тай-Дзі активізує основні захисні сили організму та зміцнює імунітет, підвищує життєвий тонус, покращує трофічні процеси в шкірі і обмін речовин, мікроциркуляцію і тонус м'язів. До того ж під час масажу розігрітими травами організм отримує безліч корисних мікро-і макроорганізмів.

Шкіра під час масажу Тай-Дзі стає такою пружною і еластичною, що косметологи впевнені - трав'яний масаж здатний надавати таку ж дію, як десятки сучасних косметичних засобів.

Масаж Тай-Дзі чудово допомагає при порушеннях обміну речовин, ревматизму, простудах, перевтомі, захворюваннях серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату, невралгіях, невритах, радикулітах та інших поширених захворюваннях.

Тибетський масаж камінням

Енергія каменю приваблювала людей з давніх часів. У багатьох культурах прийнято вважати, що камені пам'ятають не тільки минуле Землі, але і минуле нашого Всесвіту. У Китаї гарячі камені ще близько 4000 років тому застосовувалися для розслаблення м'язів втомлених.

Сьогодні лікування камінням - це методика, що з'єднує в собі досягнення сучасної науки і давніх лікувальних практик. В ході масажу використовується поєднання нагрітих каменів і сильно охолоджених. Такий підхід, що чергують тепло і холод, викликає в організмі певні реакції, і надає благотворний вплив фізіологічне.

Енергія каменю знімає напругу, втому і стрес, рівномірно розподіляє енергію в організмі, дає відчуття рівноваги і спокою. Після тибетського масажу камінням тіло повністю розслабляється, і ми відчуваємо повну гармонію з навколишнім світом, а також отримуємо потужний заряд енергії і дивовижний приплив нових сил.

Тибетський масаж - це унікальна система відновлення та збереження здоров'я, що приводить в норму енергетичний баланс, і дозволяє людині довгі роки залишатися здоровим, молодим, енергійним і привабливим.

Автор: Гатауліна Галина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права.При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт NashaKrasa.com.ua обов'язкове!