загрузка...
ЗДОРОВ'Я     |     Вібромасаж. Техніка та протипоказання вібромасажу

Турецька масаж. Види турецького масажу: класичний масаж, мильний масаж з пілінгом, SPA RELAX масаж, SULTAN масаж, класичний масаж ногами, масаж Клеопатри і масаж ALOE VERA

Історія турецького масажу

Турецька масаж

Турецька масаж є одним з різновидів банного масажу. Широке поширення він отримав в країнах Малої і Середньої Азії. В даний час він користується великою популярністю і в нас.

Великий внесок у розвиток масажу вніс геніальний лікар Абу Алі Ібн Сіна, відомий нам як Авіценна (980-1037). Він використовував масаж для лікування великої кількості різних захворювань. Крім того, він багато працював над класифікацією методів масажу.

Авіценна підрозділивши масаж на наступні види: сильний, слабкий, тривалий, помірний, підготовчий, відновлювальний або заспокійливий. Він був упевнений, що сильний масаж закріплює тіло; слабкий - пом'якшує і розслабляє його; тривалий - допомагає схуднути; помірний - сприяє процвітанню тіла; підготовчий необхідний перед заняттям фізичними вправами, а відновлювальний або заспокійливий масаж застосовується після цих занять.

Розвиток медицини в Аравії призвело до подальшого розвитку масажу. Він почав поширюватися в сусідні країни - Персію, Туреччину, Вірменію і т.д. У цих країнах сеанси масажу проводилися в основному в громадських і приватних лазнях. Можна сказати, що турецький масаж ввібрав в себе велику кількість різноманітних прийомів і елементів, які були запозичені у народів, завойованих арабами. Серед них були і індійські фахівці. Турецька масаж вважається переносником масажною культури з Заходу на Схід і навпаки.

Види турецького масажу

Класичний масаж турецький

Цей вид масажу зародився в Туреччині. Він проводиться в умовах СПА центрів, готелів і національних турецьких лазень-Хаммамів. Тривалість сеансу складає 50 хв. Цей масаж здійснюється з використанням масажних масел. Застосовується він для релаксації та покращення структури шкіри. Часто жінки використовують його і для моделювання фігури. Зазвичай сеанс масажу супроводжується національної турецької музикою.

Турецька мильний масаж з пілінгом

Цей вид масажу користується дуже великою популярністю.Він проводиться в СПА центрах турецьких готелів і в хаммамами. Сеанс триває близько години і також супроводжується національними турецькими мелодіями.

Для цього масажу потрібен спеціальний підігрівається стіл. Спершу здійснюється ритуал омовіння. Потім масажист за допомогою жорсткої мочалки або рукавички (Кісі) круговими рухами по густій мильній піні здійснює пілінг.

Цей вид масажу застосовується для поліпшення структури шкіри і її омолодження. Шкіра клієнта ефективно очищується від ороговілих частинок епітелію. Він також допомагає розслабитися, покращує стан при ревматичних захворюваннях, м'язових болях, артрозі, остеохондрозі, а також після фізичних навантажень.

Турецька SPA RELAX масаж

SPA Relax масаж заснований на турецькому класичному масажі. Він застосовується найчастіше для розслаблення, медитації та відпочинку. Зазвичай сеанс масажу даного триває близько години.

Його прийнято проводити із застосуванням підігрітого олії. Цей вид масажу служить відмінним доповненням до банним процедурам. Його можна проводити в умовах хаммамі, російської лазні, сауни або терми. Під час сеансу повинна звучати спокійна музика, що сприяє розслабленню. Приміщення має бути затемнене, відмінно підійдуть також свічки і східні пахощі.

Турецька SULTAN масаж

Sultan масаж названий так за титулу мусульманського світського правителя. Він також базується на турецькому класичному масажі. Виконується цей вид двома масажистами. Залежно від побажання клієнта, це можуть бути дві дівчини або два чоловіки.

Тривалість сеансу складає 50 хвилин. Під час сеансу звучить національна турецька музика. Призначений даний вид масажу для релаксації та покращення структури шкіри. Жінкам він допомагає моделювати фігуру.

Турецька класичний масаж ногами

Ножний або класичний педіальний масаж заснований на техніці турецької національної школи масажу. Він застосовується у фітнес-центрах, СПА-центрах і банних приміщеннях (хаммам, терма). Середня тривалість сеансу становить 20-30 хвилин.

Цей вид масажу проводиться на підлозі. Підходить для цього також жорсткий мат чи татамі. Ножні техніки масажу впливають на різні відділи хребта та великих м'язів.

Потрібно відзначити, що для виконання всіх масажних прийомів необхідна наявність опори. В якості опори масажист може використовувати бамбукову палицю, бруси або кільця. Вага масажиста повинен бути комфортним для клієнта. Перед початком сеансу масажу клієнт повинен добре прогрітися в хаммамі. Вплив ногами на його тіло здійснюється через простиральце або рушник.Після закінчення сеансу клієнт повинен відпочити або навіть поспати деякий час.

Масаж Клеопатри

Він також проводиться в хаммамі, при цьому застосовуються водорості.

Водорості містять велику кількість різних вітамінів, амінокислот, фітогормонів, мінералів, солей та інших корисних речовин. У турецькій лазні людина потіє, всі пори розкриваються.

Потім масажист починає втирати водорості в шкіру клієнта. Це сприяє зволоженню шкіри, повертає їй пружність, покращує її природне будову. Такий вид масажу допомагає також зміцнити гідроліпідну захисну плівку шкіри, заспокоює її. Підходить для будь-яких типів шкіри.

Разом з водоростями використовуються також різні види фруктових соків, рослинних і ароматичних масел. Даний масаж допомагає позбутися від місцевих набряків і целюліту, сприяє виведенню токсинів, зменшує надлишки жиру на животі.

Турецька масаж ALOE VERA

Цей масаж виконується в турецькій лазні або масажному салоні. Для нього застосовується суміш із меду та есенції алое-віра. Він підходить для всіх типів шкіри. Вітаміни та мінерали, що містяться в суміші, мають омолоджують властивостями. Алое-вера сприяє зволоженню шкіри, позбавляє від невеликих зморшок. Особливо рекомендується для захисту засмаги.

Автор: Верещагіна Софія
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт NashaKrasa.com.ua обов'язкове!