загрузка...
ЗДОРОВ'Я     |     Сучасні гігієнічні тампони: tampax, kotex і ob. Шкода тампонів. Як вибрати і правильно використовувати тампони

Жироспалювачі (спалювачем жиру) різних типів для жінок. Капсули і таблетки для схуднення. «Бомба» і Ліда «Чарівний лотос»

Жироспалювачі (Спалювачі жиру) для жінок

Жироспалювачі (Спалювачі жиру) для жінок

Не дивлячись на те, що виробники спалювачем жиру (Жироспалювачі) впевнено заявляють, що вони будуть ефективні в будь-якому випадку, але споживачам потрібно знати, що діяти вони будуть тільки в сукупності з правильним харчуванням і помірними фізичними навантаженнями.

На сьогоднішній день існує декілька видів спалювачем жиру (Жироспалювачі), які відрізняються компонентами, що лежать в основі ліки. Умовно всі Спалювачі жиру можна розділити на два типи: перші сприяють видаленню жиру з організму, а другі зменшують апетит, завдяки чому людина споживає меншу кількість калорій. Так само другий вид препаратів мають спеціальні компоненти, за допомогою яких зайва рідина з організму виводиться набагато швидше.

Жироспалювачі (Спалювачі жиру) для жінок: перший тип

Кілька років тому одним з основних компонентів спалювачем жиру було речовина під назвою бромелайн. Це особливий фермент, який виділяють з м'якоті ананаса. Але розробки останній років довели, що цей компонент майже не впливає безпосередньо на підшкірний жир. Головною функцією бромелайна є просто поліпшення травлення та очищення організму.

Так само використовують витяжки з плодів гарцинії камбоджійської. Завдяки цьому екстракту пригнічується апетит і підвищується тонус усього організму, тому людині не хочеться споживати більше вуглеводів, для того, щоб заповнити енергію.

Хтозна - це спеціальне волокно, яке отримують, шляхом розщеплення панцирів різних ракоподібних. Ця речовина має безліч позитивних дій на організм. Хтозна відносять до першого типу речовин, для спалювання жиру. Препарати на основі хітозану сприяють розщепленню жиру і значного зменшення жирового прошарку. «Робота» хітозану полягає в тому, що він перешкоджають засвоєнню холестерину організмом.

Принцип роботи печінки в засвоєнні і розщеплюючи жиру, безпосередньо залежить від того, скільки карнітину вона виробляє.Саме за допомогою карнітину жир і амінокислоти в організмі «розкладаються по поличках».

Другий тип спалювачем жиру

Жироспалювачі (Спалювачі жиру) для жінок

Другий тип спалювачем жиру характеризується тим, що він прискорює метаболізм і надає термогенний ефект. Одними з основних компонентів цих препаратів є кофеїн і витяжки з хвоща. Головними завданнями цих речовин є стимулювання центральної нервової системи. Маса тіла зменшується за рахунок спалювання жиру і збільшення витривалості. Дуже часто, крім усього іншого, препарати другого типу значно зменшують апетит.

Основні види спалювачем жиру (Жироспалювачі) для жінок

Спалювач жиру Ліда «Чарівний лотос»

Капсули Ліда виготовлені виключно з натуральних речовин, тому в їх складі відсутні будь-які хімічні елементи. Головними відмінностями цих препаратів є висока ефективність і безпека, а так само те, що вони не викликають послаблюючий ефект. Після того, як курс прийому цих препаратів завершено, маса тіла приходить в норму і скинутий вага не набирається знову довгий час. Тому не треба буде надалі повторювати курс препаратів для закріплення результату.

Приймаючи препарати «Чарівний комплекс», ви можете бути впевнені в тому, що ваш апетит значно знизиться, разом з масою тіла. Поліпшується і прискорюється метаболізм, нормалізується жировий обмін в організмі. Тому цей комплекс препаратів буде корисним навіть тим людям, які хворіють на ожиріння з самого раннього віку. При прийомі цього препарату зниження ваги може досягати 11 кг за один місяць регулярного прийому. Зниження ваги для кожної людини індивідуально, тому вага може знижуватися поступово або ж навпаки стрибками через певний проміжок часу.

Жироспалювачі «Бомба»

Капсули для схуднення «Бомба» є натуральним продуктом, який сприяє значному зниженню маси тіла. Препарат зниження маси тіла «Бомба» створювався і розроблявся на території Європи та Америки. Ліки створені на основі активних елементів для спалювання жиру. Головною відмінністю цих препаратів є їх оригінальний склад. Головним у складі препаратів «Бомба» є речовина під назвою L-карнітин, завдяки якому значно знижується апетит і прискорюється метаболізм. Якщо з застосуванням препарату займатися помірними фізичними навантаженнями, то результат не змусить себе чекати. Завдяки Fructus Euodiae активно спалюється жир на попереку і животі.Так само значно зменшується споживання жиру в шлунково-кишковому тракті, а так само прискорюється засвоєння організмом амінокислот.