загрузка...

Всі про масаж. Мистецтво масажу. Техніка, види і методика масажу. Як правильно робити масаж
Гавайський масаж Ломі-Ломі представляє собою один з найбільш древніх видів масажу. Він зародився на полінезійського острова. Назва цієї масажної техніки можна перекласти з гавайського мови як "м'яке дотик оксамитової лапи задоволеного кота". Даний масаж особливо показани...  далее..
Вижимання - Основні прийоми масажу: техніка, прийоми і правила вичавлювання
Вижимання - прийом, який широко використовується у практиці гігієнічного, спортивного та лікувального масажу. Він виконується більш енергійно, ніж погладжування . На в...  далее..
Вібрація - Основні прийоми масажу: види та правила вібрації
Сутність вібрації полягає в передачі масажованих частини тіла коливальних рухів певної частоти. Вібрація може виконуватися в залежності від завдань масажу кінчиками одного або декількох пальців, долонею, кулаком, вібромасажером. При виконанн...  далее..
Розминання - Основні прийоми масажу: техніка, прийоми і правила розминання
Розминання - це основний прийом при будь-якому вигляді масажу. На нього відводиться більше 50% часу масажу. За допомогою розминання масажується вся м'язова система людини. По дії на м'язи розминання можна порівняти з пасивною г...  далее..
Розтирання - Основні прийоми масажу: види та правила розтирання
Розтирання широко застосовується в усіх видах масажу. Воно полягає в зміщенні або розтягуванні шкіри в різних напрямках разом з такими, що підлягають тканинами. Цей прийом відрізняється від...  далее..
Погладжування - Основні прийоми масажу: прийоми і правила погладжування
Погладжування завжди діє на людину благотворно. Воно нас заспокоює і втішає. Масаж погладжуванням можна робити при підвищеній збудливості, після важкої фізичної навантаження, при поганому сні, при травмах та пошкодження, при спазмах. Прийоми...  далее..
Лікувальні руху - Основні прийоми масажу: види, прийоми і правила лікувальних рухів
Кожен знає, що такий рух. Але вчені дають йому досить складне визначення. Рух - це елементарні рухові акти, характерні для того або іншого суглоба в залежності від його фізіологічної рухливості. Ось такі елементарні рухові акти знайшли широке застосування в гігієнічному, спортивному...  далее..
Види масажу: гігієнічний, лікувальний, рефлекторно-сегментарний, спортивний і косметичний масаж
Вибираючи види масажу, треба, перш за все, визначитися з цілями: для чого ви робите масаж? Гігієнічний масаж Гігієнічний масаж служить для зміцнення здоров'я, збереження нормального стану організму, попередження захворювань. Гігієнічний масаж буває загальним...  далее..
Дія масажу. Масаж шкіри і м'язів
Звичайно, масаж, перш за все, впливає на шкіру. Але оскільки шкіра бере участь в диханні, кровообігу, терморегуляції, обмін речовин, вироблення ферментів, то масаж побічно впливає на всі ці процеси в організмі. Епідерміс - зовнішній шар шкіри - має відмирають епітеліальні клі...  далее..
Індійський масаж - масаж стоп. Активні і масажні точки на ступнях і ногах. Вплив і дія масажу
Індійський масаж протягом тисячоліть застосовувався в Індії та інших країнах Сходу, допомагав вилікувати багато недуг. Згідно з ученням йогів, ноги - це «розподільний щит» організму. Можна впливати на будь-який орган, якщо знати відповідну зону (точку на підошві)....  далее..
Основні прийоми масажу. Як правильно робити масаж. Вчимося робити масаж
Самому вчитися важко, все одно потрібні вчителі. Але якщо ви хочете освоїти щось самостійно, то це можливо. Для початку розберіться в питанні теоретично. Існує безліч шкіл масажу. Вони різні і мають чимало розбіжностей, як в теорії, так і в практиці виконання прийомів. У літер...  далее..
Масаж в домашніх умовах. Поради та рекомендації з масажу. Протипоказання масажу
Звичайно, добре б мати можливість робити масаж у професійного масажиста. Але це дорого і не всім доступно. Іноді просто не хочеться віддавати своє тіло в чужі руки. Чому б у такому випадку не придбати якісь знання з масажу і не займатися цим удома? Якщо ви бажаєте допомогти коханій...  далее..
Медовий масаж проти целюліту: що потрібно, як проходить і дію антицелюлітного медового масажу. Техніка та суміші для медового масажу
Целюліт, на жаль, є проблемою, яка хвилює багатьох жінок і навіть дівчат. Яких тільки способів немає для позбавлення від, так званої, "апельсинової шкіри". І крему, і вібромасажери, і скраби різного складу. Деякі навіть вдаються до пластичної хірургії. Але все-таки починати варто з н...  далее..
Хіромассаж: що це таке. Історія появи та протипоказання для хіромассажа. Для чого потрібен і техніка хіромассажа
Слово «Хіро» з латині перекладається як «рука». Хіромассаж - це особлива масажна техніка. Вона заснована на різних прийомах класичних і східних масажних систем, а також включає в себе елементи хіропрактікі і кінезіології. В даний час цей масаж є однією з найпопулярніш...  далее..
Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування, дія і як виконується гавайська масаж Ломі-Ломі
Гавайський масаж Ломі-Ломі представляє собою один з найбільш древніх видів масажу. Він зародився на полінезійського острова. Назва цієї масажної техніки можна перекласти з гавайського мови як "м'яке дотик оксамитової лапи задоволеного кота". Довгі століття його ви...  далее..
Гінекологічний масаж. Як робиться гінекологічний масаж. Показання, протипоказання і хто виконує гінекологічний масаж
Гінекологічний масаж - це фізіологічний метод впливу, який надає оздоровлюючу дію на хворий орган і на весь організм жінки. В останні роки про це вигляді масажу можна було дізнатися зі статей в монографіях по загальному масажу, лікувальної фізкультури і фі...  далее..
Загальний самомасаж: масажні лінії, самомасаж гомілки, стегна, рук, грудей, живота і голови
Як це не дивно, але загальний самомасаж можна зробити самій собі. Проводиться загальний самомасаж від периферії до центру у напрямку до прилеглих лімфатичних вузлів, які розташовуються в ліктьових, колінних суглобах, пахвових западинах і паху....  далее..
Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж
За методом виконання масаж підрозділяється на ручний, апаратний і комбінований. Ручний метод масажу є основним, його можна виконувати в різних умовах, в тому числі і вдома. Апаратний масаж, ясна річ, мало придатний для дому. Але у відповідних місцях вам можуть запропонувати вібр...  далее..
Екзотичний креольський масаж. Техніка та гідності креольського масажу. Музика для креольського масажу
Креольський бамбуковий масаж прийшов в нашу країну досить недавно. Його батьківщиною є берега Маськаренські архіпелагу, розташованого в Індійському океані. Креольський бамбуковий масаж з'явився близько 5 тисяч років тому на острові Маврикій. Місцевими жителями цього острова є...  далее..
Косметичний самомасаж: масаж голови і обличчя
Роздивляючись своє обличчя в дзеркалі, знайте, що є надійний спосіб робити його якщо не красивим, то привабливим. І в цьому теж допоможе самомасаж. Завдяки самомасаж особи шкіра стає більш гладкою, еластичною, поліпшується її пружність, усувається набряклість....  далее..